×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Barį

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Barį: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bario viešbučiai, Bario miestas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Barį, Bario klimatas, lauktuvės iš Bario, Bario maistas, Bario valiuta, ekskursijos po Barį.

Kelionės į Barį – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Baryje užtikrins, kad atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Tai nepaneigiama: kelionė į Barį – tai, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigiausių poilsio Baryje pasiūlymų. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio Baryje.

Pigios kelionės į Barį – Baltic Tours ir partnerių („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tour“) nuopelnas. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia istorija, nes čia daug lankytinų objektų bei monumentų.

Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai atskleidžia, kad kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į Barį už gerą kainą, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Barį?

Lankomiausių vietų Baryje top: Alta Murgia nacionalinis parkas, Altamūros miestas, Bario pilis, Bario senamiestis, Borgo Murattiano verslo rajonas, Egnazia, Lungomare Nazario Sauro, Piazza Mercantile, Pinacoteca Provinciale meno galerija, San Nicola bazilika, San Sabino katedra.

Rekomenduojama kelionės trukmė 5–9 d.

Klimatas Baryje. Malonūs orai Baryje lepina nuo pavasario iki pat vėlyvo rudens. Vidutinė oro temperatūra Baryje: liepą 25 °C šilumos, o šalčiausią žiemos mėnesį sausį būna 9 °C. Kovas Baryje – lietingiausias mėnuo, o rugpjūtis maloniausias maudynėms jūroje, nes vandens temperatūra pakyla iki 26 °C.

Bario virtuvė. Bario virtuvė laikoma viena iš tradiciškiausių virtuvių Italijoje. Čia trys pagrindiniai produktai: kviečiai, alyvuogių aliejus ir vynas. Apulija – žemdirbių kraštas, visame Apulijos regione žavi daržovių, vaisių ir javų gausa. Kelionės į Barį bus lydimos naminių makaronų, kurie tikrai skiriasi nuo mums įprastų ir kuriuos labai vertina čia gyvenantys žmonės. Poilsis Baryje neįsivaizduojamas be jūrų gėrybių ir tradicinių gėrimų taurės. Juk Apulija – vienas iš pagrindinių Italijos vyno gamybos regionų.

Ekskursijos Baryje. Pažintinė ekskursija po Barį tiesiog būtina. Susipažinsite su miesto įžymybėmis, o gidas išduos pikantiškas Bario paslaptis. Aplankykite Šv. Mikalojaus baziliką, kurioje yra antkapinis paminklas, skirtas Bonai Sforzai, Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovo Žygimanto Senojo žmonai. Įsijauskite į vietinių gyvenimą ir sudalyvaukite makaronų gaminimo užsiėmime.

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Barį, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).

Populiariausi viešbučiai Baryje: Baia Sangiorgio Hotel Resort 4*, Best Western Executive Business Hotel 3*, Grande Albergo Delle Nazioni 4*, Hi Hotel Bari 4*, Hotel Adria 3*, Hotel Boston 3*, Hotel City 3*, Hotel Imago 4*, Hotel Majesty Bari 4*, Hotel Moderno 3*, Hotel Palumbo Masseria Sant’Anna 4*, Hotel Terranobile Metaresort 4*, Mercure Villa Romanazzi Carducci 4*, Oriente Hotel 4*, Palace Hotel 4*, Parco Dei Principi Hotel Congress & SPA 4*, The Nicolaus Hotel 4*, Vittoria Parc Hotel 4*.

Šventės ir festivaliai Baryje. Baris sukviečia džiazo mylėtojus į Petruzzelli teatrą, kuriame vyksta tarptautinis džiazo festivalis Festival Bari in Jazz. Apsilankykite ir atostogos Baryje bus dar įspūdingesnės.

Lauktuvės iš Bario. Vertingas alyvuogių aliejus, pikantiški prieskoniai, arbata, kava, išskirtiniai makaronai ir burnoje tirpstantys sūriai – tipiškos lauktuvės iš Bario. Jos pradžiugins artimuosius, o ir jums neleis pamiršti Bario.

Keliautojai dalijasi:

Visuomeninis transportas – vienas iš patogiausių būdų keliauti Baryje, bet bilietus reikia įsigyti iš anksto.

Taksi gatvėje nepagausite, todėl geriau išsikviesti iš anksto ar susirasti taksi stovėjimo aikštelę. Turėkite galvoje, kad tarifai vakarais ir savaitgaliais šiek tiek didesni.

Žmonėms, norintiems apsipirkti, rekomenduojama Baryje lankytis per vasaros (nuo birželio iki rugsėjo) ir žiemos (nuo sausio iki kovo) išpardavimus.

 

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Barį, iš Rygos į Barį, iš Varšuvos į Barį.