Kelionės į Tenerifę

Tenerifės kelionių katalogas

Vestuvinė kelionė į Tenerifę
Poilsinės kelionės į Tenerifę
Poilsis prie jūros Tenerifėje
Paskutinės minutės kelionės į Tenerifę
Kelionės šeimai į Tenerifę
Aktyvios kelionės į Tenerifę
Pažintinės kelionės į Tenerifę
Romantiškos kelionės į Tenerifę

Individualūs pasiūlymai į Tenerifę

Kelionės į Tenerifę – įspūdžių kupinos atostogos! Poilsis Tenerifėje, didžiausioje iš visų Ispanijos Kanarų salų, užtikrins, kad visos atostogos būtų tikras svajonės išsipildymas. Akivaizdu, kelionė į Tenerifę – viskas, ko reikia nepamirštamoms ir pilnoms poilsio atostogoms! Internetu ieškokite pigiausių poilsio Tenerifėje pasiūlymų. Dairykitės paskutinės minutės degančių pasiūlymų. Kartais galite rasti įvairius skrydžius: tiek tiesiogiai iš Vilniaus, tiek iš Varšuvos ir kt. Nuolaida gali būti taikoma tiek skrydžiams lėktuvu, tiek pasiūlymams su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jei ieškote komfortabilaus poilsio. Nepraleiskite progos tyrinėti šią nuostabią pasaulio dalį žema kaina! Kelionėje turėsite progą susipažinti su įdomia salos istorija, nes Tenerifėje daug lankytinų objektų bei monumentų. Juk čia stūkso vienas iš didžiausių ugnikalnių pasaulyje – Teidė. Keliautojų atsiliepimai ir kelionių aprašymai rodo, kelionė prasideda tada, kai bilietai jau kišenėje. Iškeliavę į kelionę Tenerifėje, vėliau patys galėsite dalyti patarimus kitiems keliautojams. Juk kelionė į kitą šalį – tai ir kelionė į save.

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Tenerifę?

 • Lankomiausių vietų top: Anaga parkas, El Medanas, Gvimaro piramidės (Güímar), Iglesia de La Concepcion bažnyčia, La Laguna senamiestis (UNESCO), Loro parkas, Los Gigantes skardis, Playa de Las Teresitas paplūdimys, Pragaro tarpeklis (Barranco del Infierno), Teidės ugnikalnis, sostinė Tenerifės Santa Krusas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7–14 dienų.
 • Klimatas Tenerifėje: Tai yra subtropinio klimato sala, kuri ne veltui vadinama amžinojo pavasario sala. Vasaros čia karštos ir sausos, žiemos švelnios, šiltos ir drėgnos. Atostogų sezonas Tenerifėje tęsiasi beveik visus metus, nes net ir žiemą oro temperatūra išsilaiko apie 23 °C. Gausiausi turistų antplūdžiai būna birželį–rugsėjį. Todėl norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų renkasi spalį ir lapkritį, arba keliauja žiemos ir pavasario mėnesiais.
 • Tenerifės virtuvė: Atostogos Tenerifėje be tradicinės Ispanijos virtuvės tiesiog neįsivaizduojamos! Juk poilsis irgi reikalauja jėgų. Šioje Kanarų saloje paskanausite tradicinių ispaniškų patiekalų, pavyzdžiui, sočios paelijos, pasaulyje pripažintų ispaniškų kumpių ar gaivinančios vasariškos gaspačo sriubos. Kanaruose galima paragauti tradicinio salų patiekalo – raukšlėtųjų bulvių, išskirtinai aukštos kokybės žuvies bei rinktis iš bene gausiausio tapų pasirinkimo Ispanijoje. O kur dar geriausi gėrimai!
 • Ekskursijos Tenerifėje: Veiklos tikrai nepritrūks! Aplankykite botanikos sodą ir pasigrožėkite retu ir seniausiu pasaulyje Drakono medžiu. Pakilkite iki Teidės ugnikalnio viršūnės, lankykitės žymiame Loro parke. Išvyskite Gvimaro piramides. Mėgstantys nuotykius gamtoje čia jausis kaip pasakoje: pereikite Masca tarpekliu ar nusileiskite į lavos gyslas. Be viso to kiekvienas miestelis Tenerifėje supažindins su senąja salos istorija. Ekskursijų ir veiklos Tenerifėje daugiau negu galima išbandyti per vienas atostogas!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Tenerifę, būtina turėti galiojantį kelionės dokumentą (asmens tapatybės kortelę arba pasą).
 • Populiariausi viešbučiai: Apartamentos Hg Tenerife Sur 3*, Bahia Princess 4*, Barcelo Varadero 3*, Be Live Experience Orotava 4*, Best Jacaranda 4*, Best Semiramis 5*, Hotel Occidental Santa Cruz Contemporáneo 3*, Hovima la Pinta 4*, Hovima Panorama Aparthotel 3*, Hovima Santa Maria 3*, Iberostar Torviscas Playa 5*, Sandos San Blas Nature Resort & Golf 5*, Sensimar Los Gigantes Stil los Gigantes 4*, Sol Tenerife 4*, Sunlight Bahia Principe Tenerife 4*.
 • Šventės ir festivaliai Tenerifėje: Ispanija – festivalių kraštas. Ne išimtis ir Tenerifė. Vasario mėnesį sostinėje Santa Kruze vyksta didžiausias karnavalas, nusileidžiantis tik Rio de Žaneiro linksmybėms. Gegužės mėnesį vyksta vienas iš gražiausių festivalių Corpus Christi. Per jį miestelių gatves iškloja iš gėlių žiedų suformuoti kilimai. Lapkritį vyksta labai įdomi šventė Correr el Cacharro, kai vaikai bėga miestelių gatvėmis paskui save tempdami pririštas keptuves, puodus, skardines – viską, kas primintų raketas. Tenerifėje kiekvieną mėnesį vyksta įvairios šventės. Vadinasi, kad ir kada čia leisite atostogas, visada pamatysite kažką unikalaus.
 • Lauktuvės iš Tenerifės: Apsipirkti čia – tikras malonumas. Nepamirškite, kad dauguma parduotuvių per pietus užsidaro bent kelioms valandoms, o atsidaro vakarėjant. Parvežkite tradicinių gėrimų, kumpio, sūrių, juvelyrinių dirbinių ir papuošalų su tradiciniais elementais. Dovanokite keramikos, odos dirbinius, austus užtiesalus ir kt.

Keliautojai dalijasi:

 • Sostinė Santa Kruzas laikoma ne itin turistine vieta. Iš čia paranku keliauti į nuošalesnes vietas.
 • Patogu keliauti viešuoju transportu. Jeigu norite salą tyrinėti smulkiau, geriausia nuomotis automobilį.
 • Tenerifėje yra du oro uostai. Nuo oro uosto, esančio salos šiaurėje, iki Santa Kruzo centro tik 15 min., o nuo oro uosto pietuose – 2 valandos.
 • Arbatpinigiai – 10 % nuo sumos.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Tenerifę?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Tenerifę?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika