×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Ekvadorą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Ekvadorą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Ekvadoro viešbučiai, žymiausi Ekvadoro miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Ekvadorą, Ekvadoro klimatas, lauktuvės iš Ekvadoro, Ekvadoro maistas, Ekvadoro valiuta, ekskursijos po Ekvadorą.

Kelionės į Ekvadorą puikus pasirinkimas dar nepatirtų nuotykių ištroškusiems keliautojams. Nors ir pakankamai toli nuo Lietuvos nutolusi unikali šalis, keliauti į Ekvadorą paprasta. Praleisti neįkainojamas atostogas Ekvadore jums pasiruošusi padėti Baltic Tours komanda kartu su partneriais Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour. Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Ekvadorą, bilietai internetu žema kaina dar viena iš priežasčių, kodėl verta aplankyti Ekvadorą. Poilsis Ekvadore nustebins nepaprasto grožio gamta, gyvūnijos ir augalijos įvairove, o Ekvadorui priklausantis Galapagų salynas lyg magnetas trauks kiekvieno gamtos mylėtojo širdį. Dar vienas Ekvadoro privalumas, turizmo sezonas trunka čia ištisus metus, tad pasirinkite patys, kada žavėsitės šalies stebuklais.
Dėl transporto Ekvadore sunkumų neturėsite, šalis nėra labai didžiulė, kiek didesnė nei keturios Lietuvos, tad ir netolimi atstumai tarp įžymių šalies vietų leis kruopščiai susipažinti su Ekvadoru.
Istorijos puoselėtojams ir smalsuoliams rekomenduotina apsilankyti Ekvadoro sostinėje ir kitame šalies mieste Cuenca, kuriuose gausu istorinių elementų išlikusių nuo kolonijinio laikotarpio, o miestų senamiesčiai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašą.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Galapagų salos, San Francisko bažnyčia, Otavalo turgus, Nueva Katedra, Montanita, Tena, Cuyabeno gamtos rezervatas ,Velnio nosis, Kotopaksis , La Compania, Kitas.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Ekvadore: Ekvadoras įsikūręs ties pusiauju, tad ir pusiaujo klimatas vyrauja šalyje. Vidutinė metinė oro temperatūra svyruoja nuo 23° iki 26° šilumos, iškrenta didžiulis kritulių kiekis, tačiau keliaujant iš šalies šiaurės link pietų iškrentančių kritulių kiekis mažėja, atsipalaiduokite ir mėgaukitės Ekvadoro orais.
 • Maistas Ekvadore: Ekvadoro virtuvėje jaučiama ispanų įtaka, tačiau Ekvadoro gyventojų kulinarinės tradicijos perimtos iš indėnų genčių. Šalyje didelį vaidmenį vaidina sriubos – neatsisakykite. Antrųjų patiekalų garnyras gali nustebinti, mat čia dažnai vietoj mums įprastų bulvių patiekiami kepti bananai ar kiti vietiniai vaisiai. Pagrindiniai patiekalai gaminami iš jautienos ir kiaulienos, kiek rečiau vištienos, itin vertinamos jūros gėrybės. Dažnai patiekalai gardinami įvairiausiomis pupelėmis ir kukurūzais, šviežios daržovės – retenybė.
 • Ekskursijos Ekvadore: pažintinė ekskursija po Ekvadoro sostinę Kitą – nustebins. Pagrindinė miesto pažiba La Compania bažnyčia, išskirtiniai jos puošybos elementai privers nusistebėti, tad čiupkite gidą už parankės ir sužinokite ne tik bažnyčios, bet ir visos sostinės paslaptis. Ekskursija traukiniu po Velnio nosį taip pat verta dėmesio, tai ko ne populiariausia Ekvadore besilankančių turistų pramoga. Ljanganateso nacionalinis parkas Banos miestelyje privalo būti aplankytas. Parko puošmena – grakščiai krentantys kriokliai. Atostogos Ekvadore bus dar nuotaikingesnės, jei leisitės į žygį Amazonės džiunglėmis, šią pramogą siūlo Tena miestelis, iš kurio taip pat organizuojami žygiai po ugnikalnius bei kelionės kalnų upėmis – nedvejokite, laukai vienos geriausių atostogų kokias turėjote iki šiol!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Ekvadorą būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Ekvadoro: įvairūs spalvingi indėnų dirbiniai, suvenyrai, alpakos vilnų drabužiai ir aksesuarai (šalikai, kepurės, pirštinės, kojinės, megztiniai) grįžus šaltą žiemą primins nepaprastą Ekvadorą, nepamiškite ir vietinių skanėstų, šokolado bei kavos, parsivežkite Ekvadoro lašelį į savo ir artimųjų namus!

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Ekvadorą, iš Rygos į Ekvadorą, iš Varšuvos į Ekvadorą.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS