×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Safagą

Keliones_i_Safaga

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Safagą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Safagos viešbučiai, Safagos kurortas, reikalingi dokumentai vykstantiems į Safagą, Safagos klimatas, lauktuvės iš Safagos, Safagos maistas, Safagos valiuta, ekskursijos po Safagą.

Kelionės į Safagą – banglenčių sporto ir giluminio nardymo mylėtojų rojus. Atostogos praleistos sklendžiant jūros bangomis ar mėgaujantis povandeniniu gyvenimu su draugiškais vėžliais ar delfinais – štai kokį poilsį jums siūlo „Baltic Tours“ ir partneriai Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour, o sulaukus paskutinės minutės pasiūlymo gausite atostogas žema kaina! Atostogos Safagoje turistų pamėgtos ne tik dėl stulbinančių vandens pramogų, bet ir dėl juodojo smėlio krantų, turinčių gydomąjį poveikį sveikatai, dėl ramybės ir žinoma, svetingų vietinių gyventojų, čia jus priims itin palankiai. Nors miestelis nedidelis, pramogų, kaip jau įsitikinote, jame tikrai nestinga.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Safagą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Tobijaus sala, Klaudiano kalnas, senoviniai akmens karjerai, XVI a turkiškas fortas, Safaga uostas, Marina uostas (Hurgada), Giftūno sala (Hurgada), Hurgados akvariumas.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 7-14 dienų.
  • Klimatas Safagoje: malonūs orai Safagoje nėra stebuklas, kurortas ištisus metus dovanoja šilumą, tačiau tinkamiausias metas poilsiui Safagoje vasario-birželio ir rugsėjo-lapkričio mėnesiai, kuomet kaitina 25-30°C temperatūra. Kurortas pamėgtas narų, kurie lankosi karščiausiais vasaros mėnesiais, nes šiuo metu vandens temperatūra pakyla iki 28°C, tai bent!
  • Maistas Safagoje: nacionalinis gardumynas hamaam (balandžiai) – viešėdami Safagoje ar kitame Egipto kurorte privalote jų paragauti! Neapsiribokite tik balandžiais, pasisotinkite mahallabiyya ryžių pudingu, koshari mišiniu iš makaronų, juodųjų lęšių, ryžių, kurio vidutinė porcija kainuoja 1,5-2 Egipto svarai, gardžiu baklažanu keptu grilyje baba ghanoug, įdarytais vynuogių lapais, žalumynų sriuba Molokhia. Visada pasilikite vietos desertui – kokios atostogos be gardėsių? Karštas razinų pyragas Umm ali, sluoksniuotas kunafa skanėstas su riešutais ir džiovintais vaisiais – pasaldinkite dieną! Apsalote? Išgerkite standartiškai vadinamų assir šviežiai spaustų įvairiausių vaisių sulčių. Dar ne viskas, karštą popietę atsigaivinkite egiptietiškų ledų porcija, kuri ganėtinai skiriasi nuo mūsų įprastai valgomų ledų.
  • Ekskursijos Safagoje: čiupkite gidą už parankės ir leiskitės į užburiančią ekskursiją po Safagą, vietinis profesionalas supažindins jus su Klaudiano kalnu, atskleis Tobijaus salos paslaptis, numalšins smalsumą senoviniuose akmens karjeruose ir pristatys XVI a turkišką fortą Safagos centre. Esant šiame stebuklingame kurorte visiems iki vieno rekomenduojame nerti į Raudonosios jūros vandenis ir lepinti akis koralinių rifų žavesiu, 30 m gylyje išvysti užmigusį „Salem Express“ keltą, o įlankos vandenyse palenktyniauti su vėžliais – poilsis Safagoje atitrauks nuo bet kokių rūpesčių!
  • Reikalingi dokumentai:Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Safagos kurortą būtina turėti galiojantį  pasą, kuris bus pagražintas antspaudu nusileidus Egipto oro uoste.
  • Populiariausi viešbučiai: Menaville Safaga, 4*, Magic Life Kalawy Imperial 5*, Shams Safaga 4*, Lotus Bay Safaga 4*, Amira Hotel 3*, Lamar Resort Abu Soma 4*, Tez Express Safaga 3*, Tez Express Safaga 4*
  • Šventės ir festivaliai: apsilankydami Safagoje egiptietiškų švenčių metu pasijusite magiškai ir suteiksite savotiško šarmo savoms atostogoms. Vietiniai šventes sutinka kiek santūriau, nei europiečiai, taip sukurdami dar kilmingesnį įspūdį. Vienos įdomesnių švenčių Nilo potvynio diena minima rugpjūčio 15 d., Koptų naujieji metai rugsėjo 11 d. bei pergalės prieš Izraelį diena rugsėjo 23 d. – nauji atradimai jūsų atostogoms.
  • Lauktuvės iš Safagos: sutikite, kad kiekvienų atostogų metu dienos popietę skirti lauktuvėms privalu. Suteikite galimybę artimiesiems pajusti egiptietišką dvasią įteikiant šurmulingame turguje įsigytų pikantiškų prieskonių, dirbinių iš medvilnės, žaižaruojančių papuošalų ar aromatingų kvepalų.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Safagą, iš Rygos į Safagą, iš Varšuvos į Safagą.