×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Kelionės į Prahą

Karšti pasiūlymai į Prahą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Prahos miestą: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Prahos viešbučiai, žymiausios Prahos miesto vietos, reikalingi dokumentai vykstantiems į Prahą, Prahos miesto klimatas, lauktuvės iš Prahos, čekiškas maistas, vietinė valiuta, ekskursijos po Prahos miestą.

Kelionės į Prahą – Čekijos sostinę, svajonių išsipildymo miestą… Šis Čekijos susisiekimo, transporto ir kultūros centras nenusileidžia romantiškajam Paryžiui, svajingai Romai ar siautulingam Londonui – atostogos Prahoje neprailgs. Ką aplankyti ir ką pamatyti Prahoje tikrai yra, tad jūsų kelionės žemėlapis po kelionės Čekijos sostinėje nusimargins įvairiausiomis spalvomis. Gyvybe ir gera nuotaika pulsuojantis miestas įsikurs kiekvieno svečio širdyje – savo sena istorija, žadą atimančiu architektūriniu paveldu pakerės ir privers aikčioti net daug ką mačiusį. Pažintinė kelionė į Prahą su draugais taps puikiomis atostogomis – ar kada ragavote tikro alaus skonio? Čekija garsėja ne tik įspūdingais pastatais, nuostabiu gamtos kraštovaizdžiu, bet ir nepaprasto skonio alumi.
Kelionė į Prahą – tai ko jums reikia! Jūsų pelnytas atostogų laikas Prahoje taps nepamirštamu, pasinaudokite pigių skrydžių akcijomis bei nuolaidomis ir skriskite į charizmatiškąją Prahą! Skaičiuokite mieste esančius bokštelius, dairykitės Prahos senamiestyje, leiskitės į spalvingą kelionę tramvaju, įsiamžinkite šalia lankytinų vietų, o gal tiesiog vaikštinėkite žemėlapį padėję į šalį… Pigios kelionės į Dubrovniką – išsvajotos atostogos jau čia pat! Baltic Tours ir partneriai (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) padės įgyvendinti kiekvieno keliautojo svajonę aplankyti Prahą!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

  • Lankomiausių vietų top: Prahos pilis Prague Castle, Mažasis miestas Lesser Town, Prahos žydų kvartalas Josefov, Šv. Karolio tiltas Charles Bridge, istorinis pastatų kompleksas The Clementinum, Prahos miesto senamiestis, Astronominis laikrodis, gotikinė Šv. Vito katedra, Art Nouveau stiliaus pavyzdys The Prague Municipal House, Praha turi ir nepaprasto grožio naujamiestį.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-7 dienos.
  • Klimatas Prahoje: kaip ir visoje šalyje, Čekijoje, taip ir Prahoje vyrauja švelnus žemyninis klimatas. Žiemos metu dažnai iškrenta daug sniego ir jos būna gana žvarbios, o vasara lepina šiltu ir maloniu oru. Slidinėjimo sezonas išsilaiko gana ilgai – apie pusmetį, o vasaros metu oro temperatūra gali pakilti net iki 30 °C.
  • Maistas Prahoje: Čekijos gastronomijos susikūrimui daugiausiai įtakos turėjo Vengrijos, Vokietijos, Austrijos virtuvės ir jos sudarė galimybę susikurti unikaliai Čekijos virtuvei. Vienas populiariausias patiekalas – kiauliena su virtinukais ir raugintais kopūstais. Paragaukite keptos nugarinės, guliašo, keptos žąsies ir sūrio. Saldumynų mėgėjai ypatingai džiaugsis atvykę į Čekiją – jos vietiniai gyventojai tikri smaližiai! Čekija garsėja beprotiškai skaniu ir kokybišku alumi, tad nepraleiskite progos jo paragauti!
  • Ekskursijos Prahoje: Čekijos sostinė pasižymi tikrai gražiomis, jaukiomis ir stulbinančiomis gatvelėmis, todėl kelionė į Prahą garantuos puikų atostogų laiką! Kelionė su šeima į Prahą suteiks progą ne tik geriau pažinti Čekijos sostinę, bet ir daugiau praleisti laiko su savo artimiausiais žmonėmis. Prahos senamiestis ir miesto lankytinos vietos nuspalvins jūsų kelionių žemėlapį įvairiausiomis spalvomis – šokantis namas, Prahos miesto muziejus, zoologijos sodas, Franco Kafkos muziejus ir senamiestyje esanti aikštė… Tai dar ne viskas, kas laukia jūsų Čekijos sostinėje – Prahoje! Pigios kelionės į Prahą suteikia progą aplankyti vietas, apie kurias svajoja ne vienas keliautojas!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos Respublikos piliečiai kelionės į Prahą metu privalo turėti galiojantį LR pasą ar tapatybės kortelę.
    Populiariausi viešbučiai: BoHo Prague Hotel 4*, Questenberk 4*, Unitas Hotel 4*, Alchymist Grand Hotel & Spa 4*, Design Hotel Jewel Prague 4*, Alchymist Prague Castle Suites 5*, Bishop’s House 4*.
  • Šventės ir festivaliai Prahoje: Šv.Motiejaus mugė Matejska pout’, Prahos rašytojų festivalis, Prahos sukilimo metinės, Prahos miesto maratonas, Prahos pavasario tarptautinis muzikos festivalis.
  • Lauktuvės iš Prahos: lauktuvėms siūlome parvežti Bohemia krištolo stiklą, Karlovy Vary porceliano dirbinius, tradiciniais papauošimais dabinti liaudies gaminiai, avalynę, nėriniai. Praha, kaip ir visa Čekija, garsėja alumi, todėl nepamirškite pavaišinti juo ir artimuosius bei draugus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Prahos miesto, iš Rygos į Prahą, iš Varšuvos į Prahą.

BALTICTOURS-KELIONĖS
TEZTOUR-KELIONĖS
NOVATURO-KELIONĖS
EGZOTINĖS-KELIONĖS