Kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną

Šv. Konstantino ir Elenos kelionių katalogas

Vestuvinės kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną
Poilsis prie jūros Šv. Konstantine ir Elenoje
Poilsinės kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną
Savaitgalio kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną
Pažintinės kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną
Paskutinės minutės kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną
Kelionės šeimai į Šv. Konstantiną ir Eleną
Romantiškos kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną

Individualūs pasiūlymai į Šv. Konstantiną ir Eleną

Kelionės į Šv. Konstantiną ir Eleną – poilsis dar viename spindinčiame Bulgarijos kurorte, įsikūrusiame Auksinių kopų ir Varnos kurortų kaimynystėje. Baltic Tours siūlo aplankyti vieną iš seniausių Juodosios jūros pakrantėje Bulgarijos teritorijoje karaliaujantį kurortą. Šv. Konstantinas ir Elena apsupti lelijų, kiparisų ir figų medžių puikuojasi sename parke, čia išlikusi seniai stovėjusio vienuolyno, nuo kurio ir kilo Šv. Konstantino ir Elenos kurorto pavadinimas, bažnyčia. Atostogos Šv. Konstantine ir Elenoje turistų mėgiamos dėl kalnų oro, gydomųjų vandens versmių, kurios atkeliauja net iš 2 km gylio ir įkaista iki 48°C, spa kompleksų ir švarios viliojančios jūros. Poilsis Šv. Konstantine ir Elenoje tikras rojus šeimoms vertinančioms ramybę. Paskutinės minutės pasiūlymas dažnai lepina pigia kaina mėgautis Šv. Konstantino ir Elenos kurorto malonumais, jei tik pamatėte – nedvejokite!

Neradote pasiūlymo? Užklauskite!

Mūsų agentai pasistengs jums padėti bei pasiūlys individualiai paruoštą kelionę

Ką reikia žinoti keliaujant į Šv. Konstantiną ir Eleną?

  • Lankomiausių vietų top 10: Šv. Konstantino ir Elenos vienuolyno bažnyčia, mineraliniai baseinai/vonios, Aladžos vienuolynas (Auksinės kopos), Varnos Katedra (Varna), Delfinariumas (Varna), Romėniškų pirčių griuvėsiai (Varna), Varnos archeologinis muziejus, Jūreivystės muziejus (Varna), Botanikos sodas (Balčikas), Kaliakros iškyšulys (Balčikas).
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 3-14 dienų.
  • Klimatas Šv. Konstantino ir Elenos kurorte: specifinis kurorto mikroklimatas pasižymi didele laisvųjų neigiamų jonų konsentracija, kuri suaktyvina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą, todėl Šv. Konstantino ir Elenos kurortas rekomenduojamas sveikatinimosi tikslais. Vasaros metu vidutinė oro temperatūra Šv. Konstantine ir Elenoje pakyla iki 31°C, karščiauisias mėnuo yra liepa. Rugsėjo mėnuo yra pats sausiausias, o lapkritį sulaukiami lietingi orai.
  • Maistas Šv. Konstantino ir Elenos kurorte : bulgarų virtuvė pasižymi įvairove, tad atostogos Šv. Konstantine ir Elenoje džiugins jūsų skrandį! Besimėgaujant karščiu siūlome atsigaivinti šalta tarator sriuba gaminama iš rugpienio ar jogurto, taip pat paragauti kitų populiarių sriubų bob chorba ir shkembe chorba. Išbandykite bulgariškus balandėlius sarmi, vyno kebabą tas kebab ar troškinį kavarma. Pasijauskite sotūs išragavę mėsos patiekalus musaka, giuveč, moussaka, kebapche. Ir žinoma desertui... garaš šokoladinis tortas, pirštus apsilaižysite.
  • Ekskursijos Šv. Konstantino ir Elenos kurorte: susipažinkite plačiau su  pačiu Šv. Konstantino ir Elenos kurortu, aplankykite vienuolyno bažnyčią, pasimėgaukite šimtamečių medžių parku, purenkite birųjį paplūdymio smėlį tarp pirštų, lepinkitės mineraliniais baseinais ir kitomis spa procedūromis. Aplankykite ir kaimynus, atostogos juk nesibaigia ties Šv. Konstantino ir Elenos kurorto ribomis. Nuvykite į Auksinių kopų Aladžo vienuolyną, kuris stebina freskomis ant sienų, apsilankykite pirmajame rytų Europoje pastatytame vandens parke. Nepraleiskite progos akis paganyti Balčikos botanikos sode ir pasigrožėti Kaliakros iškyšuliu.
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Šv. Konstantino ir Elenos kurortą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Grand Hotel Varna 5*, Azalia 4*, Dolphin Marina 4*, Lebed Hotel 4*, Dolphin 4*, Aqua Azur 4*, Estreya Palace 4*, Estreya Residence 4*, Gloria Hotel 3*, Kristel 4*, Romance Hotel & Spa 4*, Roussalka 2*, Sirius Beach 4*, Sveta Elena Spa Hotel 4*, Yo Hotel 3*
  • Šventės ir festivaliai: vienas populiariausių festivalių vyksta greta Šv. Konstantino ir Elenos esančiame kurorte Varnoje. Tarptautinis  vasaros džiazo festivalis Varnoje jau nuo 1992 m sukvies čia daugybę svečių ir džiazo mylėtojų iš viso pasaulio.
  • Lauktuvės iš Šv. Konstantino ir Elenos: pasiilgę artimieji apsidžiaugs sulaukę ne tik jūsų bet ir lauktuvių: rankų darbo dirbinių iš keramikos, vario, sidabro, odos, rožių aliejaus ar kvepalų, sudraus skonio bulgariško vyno „Sophia Merlot“, „Monastirsko Szuszukane“ ar „Rosenthaler Kadarka“.
Norite sužinoti, geriausius pasiūlymus į Šv. Konstantiną ir Eleną?

Sukurkite įspėjimą apie kainą ir mes jus informuosime, kai atsiras geros šios šalies kainos.

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika
Dažnai užduodami klausimai apie keliones į Šv. Konstantiną ir Eleną

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Bulgariją, vizos nereikia. Čia keliaujant būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus (asmens tapatybės kortelę arba pasą). Atostogos Bulgarijoje gali trukti iki 90 dienų.

Kelionių blogas - ką reikia žinoti apie Šv. Konstantiną ir Eleną?

Pasiruoškite įvairiems nutikimams, kurie gali įvykti Jūsų kelionės metu.

Klausimai ir atsakymai
Ačiū, tavo žinutę gavome ir atsakysime kuo greičiau!
[questoin_and_answer_form.error]
Neradote atsakymo?
Būkite pirmi uždavę klausimą ir laukite mūsų kelionių ekspertų atsakymo!
Kelionių idėjų ir pasiūlymų prenumerata

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus ir nuolaidų kodą kelionei!

Prenumeruodami naujienlaiškį sutinkate su Baltic Tours privatumo politika