×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Nesebarą

Keliones i Nesebara

Karšti pasiūlymai į Nesebarą

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Nesebarą : akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Nesebaro viešbučiai, žymiausi Bulgarijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Nesebarą, Nesebaro klimatas, lauktuvės iš Nesebaro, bulgariškas maistas, Nesebaro valiuta, ekskursijos po Nesebarą

Kelionės į Nesebarą – romantiškos atostogos, dvelkiančios senovės istorija! Poilsis Nesebare, nedidukėje Juodosios jūros pakrantės salelėje, kuri su žemynine dalimi sujungta tiltu, garantuos netikėtus atradimus. Kiekvienas kelionės į vieną seniausių Europos miestų momentas bus pripildytas nuostabaus grožio. Juk tai – miestas muziejus, įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą! Nesebaras – vienas unikaliausių Bulgarijos kurortų, kuriame puikias atostogas garantuoja plataus smėlio paplūdimiai, senovės dvelksmas ir moderniosios žemyninės dalies siūlomos pramogos. Būkite pasiruošę geriausioms atostogoms Bulgarijoje!

Tai neabejotina – kelionė į Nesebarą virs svajonių išsipildymu! Salelė tiesiog alsuoja antikine dvasia, kuri siaurais gatvelių labirintais veda nuo vieno istorinio paminklo prie kito. Istorinė miesto dalis pakvies ir į jaukias kavinukes, meno galerijas, o žemyninėje, naujoje dalyje įsikūrę viešbučiai garantuos ramų poilsį ir pramogas. Čia puikiai jausitės tiek su šeima ir vaikais, puikiai leisite laiką su draugais, ar tiesiog mėgausitės romantiška kelione dviese. Nesebaras – pasakiškas kraštas jūsų kelionei. Pigios kelionės į Nesebarą – Baltic Tours ir partnerių (Tez Tour, Novaturas, Kidy Tour) nuopelnas, tad nepraleiskite progos ištyrinėti šį miestą žema kaina!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti keliaujant į Nesebarą?

  • Lankomiausių vietų top 10: Archeologijos muziejus, Šv. Archangelų Mykolo ir Gabrieliaus bažnyčia, Šv. Sofijos bažnyčia, Saulėtasis paplūdimys, Šv. Stepono bažnyčia, miesto sienos, senasis fontanas, medinis vėjo malūnas, vandens atrakcionų parkas, Kino muziejus.
  • Rekomenduojama kelionės trukmė: 4-12 dienų.
  • Klimatas Nesebare: miestelyje vyrauja žemyninis klimatas, tačiau jam turi įtakos ir Viduržemio klimatas. Vasaros čia – karštos ir sausos, žiemos – vėsesnės, iškrenta kritulių. Atostogų sezonas Nesebare prasideda gegužės pabaigoje ir tęsiasi iki rugsėjo. Gausiausi turistų antplūdžiai – birželį-rugpjūtį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų, renkasi rugsėjį ir spalį arba keliauja balandžio ir gegužės mėnesiais.
  • Maistas Nesebare: salos, kaip ir visos šalies, virtuvei daug įtakos turėjo kaimyninės šalys, ypač Graikija, todėl bulgarai gali pasiūlyti kupiną įvairovės meniu. Patiekalams naudojama nemažai pikantiškų prieskonių, kuriais gardinamos gardžios daržovės. Viešint Nesebare, būtina paragauti Giuvečo, Kavarmos, Šopska salotų, kebabų. Kartu su gardžiais patiekalais mėgaukitės raudonu bulgarišku vynu. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja, pietūs asmeniui – iki 5 € (apie 10 Bulgarijos levų).
  • Ekskursijos Nesebare: Galėsite aplankyti gausybę senamiestyje išsibarsčiusių bažnyčių, muziejų, ir tiesiog paklaidžioti siauromis Nesebaro gatvelėmis. Mėgaukitės poilsiu nuostabiuose paplūdimiuose, vykite į kruizą laiveliu palei Juodosios jūros pakrantę, o vakare linksminkitės pašėlusiuose vakarėliuose paplūdimyje arba klube. Nors ir nedidelis, Nesebaras tikrai nenuvils veiklos gausa!
  • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Nesebarą, būtina turėti galiojančius kelionės dokumentus: tapatybės kortelę arba pasą.
  • Populiariausi viešbučiai: Festa Panorama 4*, Marieta Palace 4*, Arsena 4*, Aphrodite 3*, Arsena 4*, Arsenal Hotel 2*, Bilyana Beach 4*, Del Mar Nessebar 2*, Sol Marina Palace 4*, Vigo Hotel 4*, The Mill 3*, Sol Nessebar Palace 5*
  • Šventės ir festivaliai Nesebare: Liepos 15 d. Nesebaras virsta mažųjų sala, nes čia prasideda Tarptautinis Vaikų festivalis, kurio metu vyksta įvairūs vaikų pasirodymai, spektakliai, o festivalio tikslas yra vietiniams ir užsienio vaikams susipažinti vieniems su kitais ir šalių kultūromis.Tarptautinis Medaus festivalis vyksta rugpjūčio 30 – rugsėjo 7 dienomis, kurio metu galima susipažinti su visomis bičių auginimo paslaptimis, bei visapusiška medaus nauda žmogui.
  • Lauktuvės iš Nesebaro: Mūsų patarimai, ką atvežti lauktuvių draugams ir giminaičiams – vynas, moliniai indai, odos dirbiniai, rožių produktai, tradicinės staltiesės, medus.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Nesebarą, iš Rygos į Nesebarą, iš Varšuvos į Nesebarą.