×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Boliviją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Boliviją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionės, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Bolivijos viešbučiai, žymiausi Bolivijos miestai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Boliviją, Bolivijos klimatas, lauktuvės iš Bolivijos, Bolivijos maistas, Bolivijos valiuta, ekskursijos po Boliviją.

Kelionės į Boliviją, lyg skrydis į kitą planetą. Druskos dykumos, raudonas ežeras, mėnulio slėnis, skamba lyg iš fantastinio filmo? Bolivijoje tai realybė, pritraukianti vis daugiau nuotykių ieškotojų. Nors sausumos transportas Bolivijoje nėra itin išplėtotas, o vietiniai skrydžiai pareikalauja nemažai bolivianų (Bolivijos piniginis vienetas), turistų čia netrūksta. Viešbučiai Bolivijoje pūpso tik didžiuosiuose šalies miestuose, tačiau gausu kitų apgyvendinimo įstaigų už patrauklią kainą, nors auksinės paslaugų kokybės nesitikėkite. Nėra ko stebėtis, juk Bolivija viena skurdžiausių šalių Pietų Amerikoje, bet drąsiai galime teigti, kad turtingiausia gamtos stebuklais. Atostogos Bolivijoje – iššūkis jūsų kasdienybei, palaima akims. Poilsis Bolivijoje taps dar įsimintinesnis, jei suplanuosite atostogas taip, kad spėtumėte apsilankyti kasmetiniame Oruro karnavale, pasinerkite į spalvingą  šurmulį ir mėgaukitės folkloriniu “Velnių šokiu” įtrauktu į UNESCO paveldo sąrašą. Reikia patarimo ar padrasinimo dėl kelionės į Boliviją? Baltic Tours komanda ir partneriai Novaturas, Tez Tour, Kidy Tour pasirengę jums padėti ir pasiūlyti kelionę į Boliviją žema kaina! Paskutinės minutės pasiūlymai, nuolaidos, Baltic Tours ir bilietai internetu į Boliviją padės keliauti pigiau, pirmyn!

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

 • Lankomiausių vietų top 10: Ujūnio druskožemis, La Pasas, Tihuanakas, Titikakos ežeras, Sukrė, Sero Rikas, Madidi Nacionalinis parkas, Jungaso kelias (Mirties kelias), Sorata, Amazonės džiunglės.
 • Rekomenduojama kelionės trukmė: 14-30 dienų.
 • Klimatas Bolivijoje: turistų antplūdis Bolivijoje jaučiamas žiemą, kuri trunka gegežės-spalio mėnesiais, mat šiuo metu vyrauja sausasis laikotarpis, malonūs orai Bolivijoje itin palankūs pažinčiai su šalimi. Oro temperatūra Bolivijoje labaiu priklauso ne nuo sezono, o nuo vietovės.
 • Maistas Bolivijoje: Bolivijos virtuvė skirtinguose regionuose ženkliai skiriasi. Amazonijos žemumoje populiariausi patiekalai iš jautienos, o Aukštikalnių slėniuose vyrauja aštresni patiekalai, itin vertinamos šviežios daržovės, vaisiai, lankantis minėtuose kraštuose vertėtų paragauti tirštos kukurūzų sriubos arba keptos kukurūzų burbuolės. Altiplano plokštumoje gyvena daugiausiai Bolivijos gyventojų, čia pagrindiniai tradiciniai patiekalai gaminami iš bulvių, išduosime paslaptį, visoje Bolivijoje auginama apie 200 bulvių rūšių! Paprastai bulvės patiekiamos su lamos mėsa ar aviena. Neišsiskirkite iš vietinių ir pasimėgaukite, itin Bolivijos gyventojų pamėgta, arbata mate.
 • Ekskursijos Bolivijoje: pažintinė ekskursija po šalies sostinę Sukrę tikrai būtina lankantis Bolivijoje, o jei esate indėnų gerbėjai, privalu apsilankyti Indėnų meno muziejuje. Antroji šalies sostinė, mat čia įsikūrusi visa šalies valdžia – La Pasas, tai dėmesio vertas miestas. Nepaisant visų lankytinų vietelių, miestas garsėja didžiule religine švente – Fiesta del Gran Poder, užsukite! Ekskursijos Bolivijoje dar nesibaigia! Savarankiškai ar įsikibę į gido parankę aplankykite Raudonąją lagūną, Mėnulio slėnį, druskožemio dykumą, Amboro ir Madidi nacionalinius parkus, Samaipatos fortą – išvysite tai, ko net nesapnavote!
 • Reikalingi dokumentai: Lietuvos respublikos piliečiams, keliaujantiems į Boliviją būtina turėti galiojantį pasą, trumpalaikiam buvimui šalyje Lietuvos respublikos piliečiams viza nereikalinga.
 • Lauktuvės iš Bolivijos: La Pase įsikūręs Raganų turgelis gali šiek tiek šiurpinti prekių unikalumu, tačiau originalių lauktuvių, tokių kaip kaukolės ar Vudu lėlės, tiek sau tiek draugams atrasite, tik prieš tai išdrįskite paklausti „raganaitės“ nuo kokių pavojų padės apsisaugoti įsigyti rakandai.

Išsirinkite pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Boliviją, iš Rygos į Boliviją, iš Varšuvos į Boliviją.

  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS