×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Kelionės į Australiją

Karšti pasiūlymai į Australiją

Šiame puslapyje pateikiama bendra informacija apie keliones į Australiją: akcijos, nuolaidos, paskutinės minutės kelionė, skrydis lėktuvu, bilietai internetu, pažintinės kelionės, poilsinės kelionės, Australijos viešbučiai, žymiausi Australijos kurortai, reikalingi dokumentai vykstantiems į Australiją, Australijos klimatas, lauktuvės iš Australijos, australiškas maistas, Australijos valiuta, ekskursijos po Australiją.

Kelionės į Australiją – išdrįskite leistis į nuotykius!

Egzotiškos atostogos Australijoje nepalieka abejingo nė vieno nuotykių ieškotojo. Poilsis Australijoje patraukia savo šalies unikalumu – gamtiniais stebuklais bei kultūriniu brandumu, todėl neišdildomi įspūdžiai liks kiekvienam, kuris pasirinks kelionę į tolimąjį žemyną. Poilsis Australijoje – tai ne tik galimybė atsikvėpti nuo darbų. Tai taip pat yra puikus pasirinkimas pasisemti naujų neįkainojamų patirčių, kurios praturtins kiekvieno gyvenimą naujomis spalvomis. Apie keliones į Australiją – puikūs atsiliepimai, pasirinkę šią kelionės kryptį, niekada nenusivilsite. Išskirtinai pigios kelionės į Australiją patraukia akį norintiems keliauti tiek su šeima, tiek su draugais. Egzotiška Australija siūlo apsistoti patraukliausia kaina pasižyminčiuose viešbučiuose. Degančios akcijos ir paskutinės minutės pasiūlymai poilsiui Australijoje su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) viešbučiais leis nevaržomai atsipalaiduoti po nuotykių kupinos dienos.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Ką reikia žinoti?

Lankomiausių vietų top. Garsus Sidnėjaus operos teatras – tai dar ne viskas, ką galite pamatyti per atostogas. Be įspūdingų ekskursijų gamtoje, kurias rasite kiekviename kelionės žingsnyje, Australija siūlo pamatyti bei susipažinti su šiomis šalies įdomybėmis: The Great Ocean keliu, Sidnėjaus uosto tiltu, Melburnu, Erso Uola, Bondi paplūdimiu, Didžiuoju barjeriniu rifu, Kakadų nacionaliniu parku, Smailių dykuma, Dvylikos Apaštalų pakrantės uolomis, Kings Kanjonu, Tasmanija. Šie vaizdai ir dar begalė kitų įspūdingų australiškų stebuklų lauks Jūsų!

Rekomenduojama kelionės trukmė 14 dienų.

Klimatas Australijoje. Australijos žemynas yra Pietiniame pusrutulyje, todėl ten dominuojantys sezonai yra priešingi tiems, kurie tuo metu būna Šiauriniame pusrutulyje. Todėl svarbu prisiminti: kai pas mus žiema, Australijoje vasara ir atvirkščiai. Bet įdomus yra Australijos klimatas. Jei norite, jog atostogos Australijoje būtų lydimos saulės, rinkitės kelionę gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais. Taip pat aktualu ir tai, jog Australija patenka net į keturias klimato zonas, dėl to skirtingose šalies vietose vienu metu būna skirtingi orai. Vadinasi, kelionėje gali prireikti ir lengvesnių, ir šiltesnių rūbų.

Australijos virtuvė. Tolimasis žemynas Australija didžiuojasi bene moderniausia virtuve pasaulyje. Čia susitinka kelių žemynų virtuvės ir tradicijos. Ne vienam žmogui gali pasirodyti įdomu paragauti egzotiškos krokodilienos, kengūrienos ar ryklienos. Šioje šalyje taip pat galima pasimėgauti puikiu australišku vynu, nes čia puoselėjamos vyno gaminimo tradicijos. Kainos vietiniuose restoranėliuose tikrai nesikandžioja – pietūs asmeniui iki 15 € (apie 24 Australijos dolerius).

Ekskursijos Australijoje. Patyrusių keliautojų aprašymuose giriama ekskursija – kelionė the Great Ocean keliu. Leisdamiesi į kvapą gniaužiančius vaizdus garantuojančią kelionę galėsite grožėtis įspūdinga Australijos pakrante. Australijoje taip pat galėsite susipažinti su aborigenų gyvenimu ir nepakartojamo grožio gamta su unikalia flora ir fauna viename iš daugelio šalies nacionalinių parkų. Pajusti, ką reiškia gyventi australišku ritmu didžiuosiuose miestuose, kuriuose verda kultūrinis gyvenimas. O kiekvienam aktyvių pramogų gerbėjui siūlome nepraleisti unikalios galimybės panardyti pačiame gražiausiame ir didžiausiame koraliniame rife pasaulyje. Pažadame: tokią patirtį prisiminsite visą gyvenimą!

Reikalingi dokumentai. Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Australiją, būtina turėti galiojantį asmens dokumentą pasą. Taip pat pasas privalo galioti dar 6 mėnesius po kelionės. LR piliečiai, vykstantys į Australiją ne ilgesniam negu 90 dienų laikotarpiui, turi turėti elektroninį leidimą (eVisitor).

Sveikata. Privalomų skiepų vykstantiems į Australiją nėra. Dėl papildomos informacijos kreipkitės į kelionių agentūrą „Baltic Tours“.

Populiariausi viešbučiai: 57Hotel 4*, Holiday Inn Old Sydney 4*, Dulcis Domus Broadway Serviced Apartments 4*, Mary MacKillop Place 3*, North Sydney Harbourview Hotel 4*, Ovolo 1888 Darling Harbour 5*, Primus Hotel Sydney 5*, Pullman Quay Grand Sydney Harbour 5*, QT Sydney 5*, Royal Hotel 3*, The Darling at The Star 5*, The Langham Sydney 5*, The Old Clare Hotel 5*, Veriu Suites Camperdown 4*, Watsons Bay Boutique Hotel 4*.

Šventės ir festivaliai Australijoje. Galime nudžiuginti visus švenčių ir festivalių gerbėjus – Australijoje jų apstu. Nuvykę į didžiuosius Australijos miestus visada turėsite, ką pamatyti. Sausio mėnesį vyksta išties didelis Sidnėjaus festivalis, aprėpiantis įvairiausias meno formas – šokį, teatrą, muziką, kiną ir gausybę kitų renginių tiek uždarose, tiek lauko erdvėse. Gruodžio–sausio mėnesiais rengiamas puikus festivalis „Dreaming“. Jame galima susipažinti su Australijos istorija, aborigenų menais, tradicijomis, ritualais, paskanauti gardaus maisto bei gėrimų. Vasario mėnesį Australijoje taip pat švenčiami Kinų naujieji metai. Australijoje daug įvairiausių žanrų muzikos festivalių, taip pat skirtingų menų, bei kitų kultūrų švenčių, todėl čia kiekvienas ras, ką pamatyti ar nuveikti.

Lauktuvės iš Australijos. Dažnai keliautojams kyla klausimas, ką parvežti dovanų savo artimiesiems. Australijoje apie tai ilgai sukti galvos nereikės: lauktuvių idėjų šioje šalyje iš tiesų daug. Australai siūlo įsigyti kokybiškų vilnos gaminių, australiško vyno, vietinių žolelių arbatos, įvairių vaisių džemų, eukaliptų aliejaus, australiškos kavos, bumerangų, aborigenų muzikos instrumentų ir įvairių vietinių rankdarbių.

Keliautojai dalijasi:

Skrydžių į Australiją bilietai parduodami vykstant iš Vilniaus, Rygos bei Varšuvos.

Pačioje šalyje patariama keliauti traukiniais.

Turėdami Europos Sąjungos šalies vairuotojo pažymėjimą Australijoje galėsite važinėti tris mėnesius. Keliaudami automobiliu būkite atidūs, ypač tamsiuoju paros metu ir paryčiais, nes į kelią gali išbėgti gyvūnai.

Keliaujant labai svarbu saugoti save. Jei vykstate į atokesnes vietoves, reikia saugotis vorų ir gyvačių. Atsitikus nelaimei, svarbu įsiminti įkandusio gyvio spalvą ir raštą, nes tai padės gydytojams paskirti reikalingą priešnuodį.

Gamtos mylėtojams, kurie nori naktis leisti palapinėje, svarbu žinoti tai, jog už palapinės pastatymą neleistinoje vietoje gresia apie 150 Australijos dolerių bauda. Pasidomėkite, kur galima rasti nemokamą stovyklavietę, nes jų Australijoje labai daug.

Australija – didelė šalis, todėl vienos kelionės aplankyti visai šaliai neužtenka. Bet patyrusių keliautojų patarimai sako, jog dviejų savaičių poilsis Australijoje yra kaip tik tai, ko reikia nuotykių ištroškusiam žmogui. Kiekvienas aprašymas apie Australiją labai spalvingas, pradedant praktiškais patarimais ir baigiant įdomiais bei mažai kam žinomais faktais.

Pasiruošę leistis į nuotykius? Internetu išsirinkite pigiausią iš „Baltic Tours“ siūlomų kelionės lėktuvu variantų į Australiją iš Vilniaus, Rygos ar Varšuvos ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. „Baltic Tours“ siūloma kaina galės džiaugtis kiekvienas, pasiryžęs neišdildomiems įspūdžiams egzotiškame žemyne!

Išsirinkitę pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionės variantų ir mėgaukitės atostogų džiaugsmais. Kelionės išvykimo stotelės: iš Vilniaus į Australiją, iš Rygos į Australiją, iš Varšuvos į Australiją.

    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS