×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Tez Tour kelionės

Kai norisi šilumos, tikro poilsio ir įsimintinų įspūdžių, į pagalbą atkeliauja „Tez Tour“: geros kainos, patogūs skrydžiai ir puikūs pasiūlymai jūsų puikioms atostogoms!  Jau daugiau nei dešimtmetį savo veiklą vykdantys „Tez Tour“ profesionalai nuolat investuoja į kokybiškas paslaugas, ieško geriausių sprendimų jūsų kelionei ir rūpinasi, kad jūsų atostogos taptų kuo įsimintinesnės. Keliaukite į geriausius kurortus ir pamiršę rūpesčius mėgaukites šilta jūra bei saulėtais orais. Baltic Tours kartu su ilgamečiu ir patikimu partneriu Tez Tour pasiruošę padėti sukurti jūsų tobulų atostogų ir geriausių įspūdžių receptą!

Kodėl verta keliauti su „Tez Tour“?

Patyrę ir puikiai savo amatą išmanantys „Tez Tour“ kelionių ekspertai pasirūpins, kad kelionė jums dovanotų kuo maloniausias akimirkas. Tik įsivaizduokite, skrydžių bilietai jau kišenėje, lagaminai sukrauti, o rūpintis niekuo nereikia, nes tiek išvykstant, tiek atvykus į atostogų šalies oro uostą jus pasitiks besišypsantys „Tez Tour“ atstovai. Atvykę apsistosite patogiuose, kruopščiai ir atsakingai parinktuose viešbučiuose. Pabodus tingiai leisti laiką Jūsų lauks įdomios ir turiningos „Tez Tour“ paruoštos ekskursijos. Norite išvykų į žymiausius šalies objektus? Bilietų ar pasiūlymų savarankiškai ieškoti taip pat neprireiks, kadangi „Tez Tour“ kelionių atstovai jais pasirūpins už jus.

Kada važiuoti?

Kad ir kada jus pagautų įkvėpimas keliauti, „Tez Tour“ jums pateiks puikių kelionių pasiūlymų. Norintiems patirti tikrą pietietišką vasarą ar pabėgti nuo žiemos šalčio siūloma rinktis iš daugybės poilsinių kelionių į šiltus kraštus. O gal žiema jūsų visai negąsdina? Rinkitės žiemos pramogas geriausiuose kurortuose. Pažintinėms kelionėms metų laikas nesvarbus, o  tokių „Tez Tour“ siūlomų kelionių sąrašas išties įspūdingas. Gal norite netradiciškai sutikti didžiausias metų šventes? „Tez Tour“ turi ką pasiūlyti kiekvienam keliautojui bet kuriuo sezonu.

Kur važiuoti?

Nerizikuokite savo atostogų praleisti užsidarius viešbučio kambaryje pliaupiant lietui. Nedvejodami rinkitės poilsį saule ir šiluma lepinamuose kraštuose. Kontrastų kupina Turkija, legendomis apipinta Graikija, Bulgarija, romantiškoji Italija, Kipras, Ispanija, o gal Egiptas? Puikios kelionės ir geros kainos tikrai pradžiugins! Jau pabodo klasikinės atostogų kryptys ir ieškote kažko naujo? Su „Tez Tour“ keliaukite į Tailandą ar Jungtinius Arabų Emyratus. Norite šturmuoti kalnus ir slidinėjimo trasas? Pirmyn į Austriją arba Italiją. Kreipkitės į patyrusius kelionių ekspertus, kurie padės jums įgyvendinti jūsų tobulų atostogų idėjas.

Leiskite jūsų atostogomis pasirūpinti profesionalams ir mėgaukitės poilsiu gražiausiuose Europos bei viso pasaulio kampeliuose. Ragaukite vietinio maisto, pažinkite ne tik naują kultūrą, bet ir naujus žmonės. Mėgaukitės gyvenimu ir niekuomet nepamirškite, kad kelionės yra geriausia investicija. Leiskite „Tez Tour“ kelionių profesionalams padėti sukurti jūsų atostogas!