×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Net 13 dienų pažintinė kelionė autobusu po Ispaniją, Prancūziją ir nepažintą Baskų kraštą nuo - nuo 720 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 12 nakvynių viešbučiuose
 • Maitinimas: 12 pusryčių (pagerinti kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Pietūs ir vakarienės
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
BAL 15 2020
Trečiadienis
Į
Vokietija
BAL 16 2020
Ketvirtadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
BAL 17 2020
Penktadienis
Į
Prancūzija
BAL 17 2020
Penktadienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
BAL 26 2020
Sekmadienis
Į
Vokietija
BAL 26 2020
Sekmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Vokietija
BAL 27 2020
Pirmadienis
Į
Lietuva
BAL 27 2020
Pirmadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

TRANSPORTAS

 • Keliaujama nauju 2019-ų metų autobusu!
 • Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse.
 • Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu.
 • Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais.
 • Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

 

Kelionės akcentai ir privalumai:

 • Jūsų laukia nematytas, daugybę mitų paneigiantis, ramybe dvelkiantis Baskų kraštas;
 • Lankote istorija alsuojančius Prancūzijos miestus ir idiliškus kaimelius Pirėnų kalnuose bei gėritės pasakiško grožio gamta;
 • Degustuojate autentiškus krašto valgius ir aromatingą vyną;
 • Ilsitės elito atstovų išgarsintame Bjaritco kurorte prie Atlanto vandenyno.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Keliaudami per Lenkiją, sustojate papietauti vienoje iš pakelės užeigų. Vakare, apie 20 val. atvykstate į viešbutį Lenkijos–Vokietijos pasienyje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Bairoitas)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Bairoitą, Richardo Vagnerio miestą, kur kasmet vasarą vyksta tradiciniai kompozitoriaus muzikos festivaliai. Ekskursijos po miestą metu pamatote Festivalių teatrą, Margrafų operos teatrą, Naująją pilį ir netoli esantį karališkąjį parką Hofgarten, miesto bažnyčiasLaisvas laikas pietums. Išvykstate Prancūzijos link. Apie 22:30 val. atvykstate į viešbutį prie Miulūzo.

 

 

3 DIENA (Lionas ir vakarienė tradiciniame „bouchon“ restorane)

Pusryčiai. Apie 8 val. iškeliaujate Liono link. Pakeliui sustojate papietauti viename iš pakelės greito maisto restoranų. Po pietų atvykstate į Lioną, įsikūrusį Sonos ir Ronos upių santakoje, tarp dviejų kalvų. Susitikdamos Sona ir Rona sudaro siaurą pusiasalį, kuris čia vadinamas „beveik sala“ – Presqu’ile, kur yra istorinis miesto centras: erdvios ir plačios Bellecour ir Terreaux aikštės, Rotušė, Bartholdi fontanas. *Funikulieriumi pasikeliate į Fourviere kalvą, seniausią miesto dalį, kur prieš daugiau kaip du tūkstančius metų buvo įkurta romėnų kolonija Lugdunum; aplankote imperatoriaus Augusto valdymo metais statytą romėnų teatrą, mozaikomis išpuoštą XIX a. Notre-Dame baziliką. Nuo kalvos pasižvalgote po Liono miestą. Pasivaikščiojimas po Senąjį Lioną atveria netikėčiausias architektūros grožybes: grįstos gatvės, vidiniai kiemeliai, jungiantys gatves ir kertantys vieną ar kelis pastatus. Senojo Liono kvartalai garsūs unikaliais trabuliais – dengtais praėjimais, vedančiais per galerijas ir vidinius kiemus iš vienos gatvės į kitą. Aplankote Šv. Jono Krikštytojo katedrą su astronominiais laikrodžiais. Lionas – gastronomijos sostinė. Pageidaujantiems vakarienė viename iš šeimyninių restoranų (už papildomą mokestį apie 30–35 EUR asmeniui), čia vadinamų „bouchon“. Nakvynei į viešbutį Lione atvykstate apie 21 val.

 

4 DIENA (Le Puy-en-Valay)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Le Puy-en-Valay. Šio miesto istorija neatsiejama nuo krikščionybės istorijos. Tarp kalvų ir kalnų įsikūrusį miestą garsina Mergelės Marijos apsireiškimas. Ir iki šiol miesto gyventojai tiki vulkaninio akmens gydomosiomis savybėmis. Visas aukštutinis, 35 ha užimantis, miestas išsaugojo senųjų gyvenamųjų namų architektūrinius elementus, bokštelius, skulptūrinius vartus. Mieste, išsidėsčiusiame pačiame užgesusio ugnikalnio centre, pastatyti grandioziniai katalikiškos architektūros paminklai: maurų stiliaus Katedra su rytietiškais kupolais, grakščios koplyčios, kurios stebuklingai laikosi ant iškilusių uolų. X a. Saint-Michel d’Aiguille koplyčia – viena seniausių Prancūzijoje, tačiau ne amžius daro ją ypatinga, o vieta – ji pastatyta ant bazaltinės 85 m aukščio uolos, į kurią veda 268 laipteliai. Pasikėlus – apylinkės kaip ant delno. Apie 20 val. atvykstate nakvynei į Albi.

 

5 DIENA (Albi ir Lurdas)

Pusryčiai. Apie 8:30 išvykstate iš viešbučio. Aplankote Albi miestą, viduramžiais buvusią vyskupų rezidenciją, dėl raudonų plytų, naudotų pastatų statybai, dažnai vadinamą „raudonu miestu“. XII a. Albi tapo katarų centru. Tų dramatiškų įvykių liudininkai – Vyskupų rūmai ir prie jų besišliejanti Pietų krašto gotikos stiliaus Šv. Cecilijos katedra. Raudonų plytų bažnyčia iš toli primena didžiulį laivą, o interjeras labai puošnus. Su Tulūzo–Lotreko kūryba susipažįstate *Arkivyskupų rūmuose įkurtame muziejuje. Nuo rūmų akmeninės galerijos atsiveria nuostabūs Tarno upės vaizdai. Laisvas laikas pietums. Po pietų išvykstate į Lurdą. Apie 18 val. apsistojate viešbutyje. Vakare apžiūrite Lurdo apsireiškimų grotą, Nekalto Prasidėjimo baziliką, pavaikštote su Šv. Bernadeta susijusiomis vietomis. Nakvynė viešbutyje.

 

 6 DIENA (Pirėnų kalnai ir Bajona)

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate iš viešbučio. Pusę dienos praleidžiate Pirėnų kalnuose: *lyno keltuvu keliatės į 1900 m aukštį, esant galimybei, valandą važiuojate *senovišku traukinuku gėrėdamiesi Pirėnų viršukalnėmis, Ossau slėniu, pasivaikštote kalnuose prie užtvenkto Artousto ežero. Papietauti galite kalno viršūnėje esančioje kavinėje arba susiruošti pikniką iš susavimi pasiimtų užkandžių.  Nusileidus nuo kalno vykstate į Bajoną, prancūziško Baskų krašto administracinį centrą. Aplankote senąją miesto dalį, išsaugojusią savitą gaskonų-baskų stilių. Miesto centre dėmesį traukia baskų architektūrai būdingos spalvotos namų langinės. Miesto istorinis centras – tai trys kvartalai: Saint-Esprit kvartalas, Mažoji Bajona ir Didžioji Bajona. Apžiūrite Šv. Marijos katedrą, Rotušę, vaizdingas prekybines gatves  – Thiersde la Monnaiedes Faures ir d‘Espagne, o taip pat, patį gražiausią miesto rajoną – Nivos krantinę ir prieplauką. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį prie Bajonos.

 

 

7 DIENA (Bjaritcas)

Po pusryčių, apie 9 val., miesto *transportu vykstate į Bajonos priemiestį – vieną prabangiausių Atlanto vandenyno pakrantės Bjaritco kurortą. Šiame ištaigingame kurorte ilsėjosi karališko luomo atstovai, prezidentai, įžymybės, o taip pat elito atstovai iš įvairiausių pasaulio šalių. Susipažįstate su kurortu praeidami buvusia uosto teritorija, iš kur kadaise laivai išplaukdavo medžioti banginių, o dabar čia viešpatauja jūros gėrybių restoranai. Nuo apžvalgos aikštelių gėritės vaizdingomis uolomis nusėta Biskajos įlankos pakrante, Mergelės uola, į kurią veda Giustavo Eifelio suprojektuotas pėsčiųjų tiltas. Laisvas laikas poilsiui. Į viešbutį prie Bajonos grįžtate apie 19 val.

 

8 DIENA (Pamplona ir Vitoria-Gasteiz)

Pusryčiai. Apie 7:30 išvykstate į Pamploną, Navaros autonominės srities sostinę Pirėnų kalnų papėdėje, Argo upės slėnyje. Tai vienas seniausių Ispanijos miestų, baskų kalba vadinamas „Irunja“ ir laikomas „baskų žemės siela“. Didžiausia miesto istorinė įžymybė – Santa Maria la Real katedra, turinti didžiausią šalyje varpą. Aplankote Plaza de Castillo aikštę, pasivaikštote išilgai miesto sienų, gėritės istorine citadele, de las Agustinas RecoletasSan Fermín de Aldapa bazilikomis, Arkivyskupų ir Karališkaisiais rūmais (dabar Archyvas). Laisvas laikas pietums, po kurių išvykstate į Vitoria-Gasteiz – Baskų krašto sostinę. Viduje žaliojo miesto kiauto, kaip migdolas, ant kalvos išsidėstęs viduramžiškas miestas. Ekskursija po miestą: senoji Šv. Marijos katedra, XI a. gynybinės sienos, rūmai. Iš Viduramžių laikotarpio išliko ištisi miesto kvartalai. Pasivaikščiojus po miestą, laisvas laikas, kurio metu siūlome nukeliauti iki la Plaza Nueva aikštės ir viename iš čia veikiančių daugybės restoranų paragauti tipinių užkandžių – pintxos. Apie 21 val. atvykstate nakvynei į viešbutį prie Vitoria-Gasteiz.

 

9 DIENA (Bilbao, San Juan Gastelugatxe ir Jaïzquibel panoraminis kelias)

Pusryčiai. Apie 8 val. iškeliaujate į Bilbao, kur lankote *Guggenheimo modernaus meno muziejų, kuris po atidarymo 1997 m. tapo geriausiu dekonstruktyvistinio stiliaus pavyzdžiu. Tai unikalus modernaus meno muziejus, kurio statyba užtruko beveik 20 metų. Beveik visas pastatas iš plieno, titano, akmens ir stiklo, veikia 19 atskirų galerijų, eksponuojama 200 šiuolaikinių menininkų darbų. Laisvas laikas miesto senamiestyje pietums. Vykstate iki Bakio ir toliau vaizdinga ir uolėta pakrante – iki pusiasalio. Į uolėtą San Juan Gastelugatxe salelę su koplytėle veda žemyn besileidžiantis ir vėl aukštyn kylantis takelis. Laiptus sudaro 237 pakopos. Grožitės vaizdinga vandenyno pakrante. Kelionę tęsiate palei vandenyną panoraminiu Jaïzquibel keliu iki Donostia—San Sebastiano. Apie 20 val. pasiekiate nakvynės viešbutį.

 

10 DIENA (Espelette  ir Saint-Jean-Pied-de-Port)

Pusryčiai. Apie 7:30  iškeliaujate po gražiausius prancūziško Baskų krašto kaimus, išsibarsčiusius Pirėnų kalnuose. Espelette – baskų raudonojo pipiro sostinė, kurį vasarą galima išvysti džiovinamą languose. Saint-Jean-Pied-de-Port, skalaujamas Nivos upės, kurią kerta senasis tiltas. Pagrindinė gatvė, apstatyta vienas už kitą gražesniais XV–XVI a. namais iš kalkakmenio ir medžio, kurių balkonai skęsta gėlėse. Pagrindine gatve kylate citadelės link. Pasivaikštote išilgai upės ir grįstomis miestelio gatvėmis, apžiūrite Vyskupų kalėjimą, miesto vartus, Dievo Motinos bažnyčią. Pageidaujantiems siūlome pietus tradiciniame baskų patiekalų restorane (už papildomą mokestį apie 20–35 EUR asmeniu). Apie 21 val. atvykstate į viešbutį  prie Périgueux.

 

11 DIENA (Burgundija: Beaune ir vyno degustacija)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Burgundiją. Pakeliui sustojate papietauti. Atvykstate į Burgundijos vyno sostinę Beaune. *Degustuojate šio krašto vynus, aplankote viduramžių architektūros perlą – senąją *ligoninę. Po ekskursijos išvykstate Miulūzo link. Apie 22 val atvykstate į viešbutį Miulūzo apylinkėse.

 

12 DIENA (Švabijos Galis)

Pusryčiai. Apie 7:30  toliau tęsiate kelionę per Prancūziją ir Vokietiją. Sustojate Badeno-Viurtembergo žemės mieste – Švabijos Galyje (Schwäbisch Hall), įsikūrusiame prie Kocherio upės. Viduramžiais miestas klestėjo druskos gavybos dėka. Čia netgi kaldino vokiškose žemėse cirkuliavusią, vieną seniausių vokiškų varinių monetų – halerį. Dabar – tai gyvybingas universitetinis miestas, išsaugojęs gotikines bažnyčias, fachverkinius namus, gynybinės sienos fragmentus, bokštus ir senus medinius tiltus. Romantiškiausia miesto vieta – Unterwöhrd sala, iš kur atsiveria įspūdingi vaizdai į viduramžišką miestą. Pasivaikščioję po miestą ir papietavę, išvykstate Lenkijos link. Vakare, apie 21 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio.

 

13 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 21 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu nuvažiuojama ~6700 km.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 85 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

Išparduota
 • Kaina asmeniui720 €
 • Kelionės trukmė12 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 balandžio 15 - 27 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 720 €
 • Kelionės trukmė12 nakvynių , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 balandžio 15 - 27 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas