Ilsėtis keliaujame į Kosta de Barselona - Maresmė! Skrydžiai ir 7 naktys 4* viešbutyje su pusryčiais ir vakariene tik 428 !

Apie Kosta de Barselona - Maresmė

Pats metas aplankyti Maresmę! Puraus smėlio paplūdimiai, kaitri saulė, gydomosios vandens savybės - pagrindiniai Maresmės komponentai viliojantys turistus. Verta paminėti, jog dauguma Kosta de Barselonos paplūdimių apdovanoti Mėlynosios vėliavos sertifikatu. Pasigrožėkite Maresmės istoriniu palikimu - barokinio stiliaus bažnyčia Santa Maria, apsižvalgykite pakilę į La Mare de Deu de Gracia koplyčios bokštą, o aktyvaus poilsio mėgėjams rekomenduojame neaplenkti Montnegre Natural parko. Jei turėsite noro ir laiko Barselona vos už 50 km. nuo šio kurorto!

fuerteventura virselis

Apie viešbutį:

Golden Taurus Park Resort 4* - Labai puikus, didelis, šeimyninis viešbutis. Numeriai labai erdvūs, tvarkingi. Viešbutis įsikūręs šalia paplūdimio, jį pasieksite vos perėjus gatvę. Viešbučio teritorijoje jūsų lauks barai, kirpykla, parduotuvė, baseinas (skėčiai, gultai - nemokamai), sūkurinė vonia - tikrai galėsite pailsėti! Viešbutyje pateikiami gausūs pusryčiai ir vakarienė.

golden-taurus-1-1x1 golden-taurus-1x1 golden-taurus-2-1x1
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius

14:00
Į
Barsleona

16:30
Skrydis atgal
Tiesioginia
Barselona

17:30
Į
Vilnius

21:40

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydžiai
  • Pervežimai (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas
  • Registruojamas bagažas
  • 7 naktys 4* viešbutyje
  • Pusryčiai ir vakarienė

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!