Į Tenerifę keliauti verta! Skrydžiai ir 7 naktys 3* viešbutyje su pusryčiais ir vakarienėmis - 854 !

ISPANIJA

Kokia įvairiapusė šalis yra Ispanija, galima suprasti tik ten nuvykus. Ispanija vilioja pažinti ją iš įvairių pusių - vaikščioti pažintiniais miestų takais, gulėti įspūdingo grožio poilsiui skirtuose paplūdimiuose arba pasirinkti tik gamtos paliestus - laukinius, ragauti vyną ir tradicinės virtuvės patiekalus, o gal net pasinerti į ispaniškų šokių sūkurį. Populiariausios Ispanijos kelionių kryptys - Madridas, Barselona, Taragona, Valencija, Malaga, Granada. Gerų orų Ispanijoje tikrai netrūks - tik nepamirškite keliaudami paragauti šviežių, sultingų, čia pat užaugintų vaisių.

TENERIFĖ

Ispanijos Kanarų salynui priklausanti ir amžino pavasario sala vadinama Tenerifė - tai vulkaninė Ispanijos sala, kurioje stūkso didingas ugnikalnis, paskutinį kartą išsiveržęs 1909 m., bet dar iki dabar matyti to padariniai - unikalus gamtos kraštovaizdis tai puikiai atvaizduoja. Oras Tenerfėje jūsų nenuvils, taip pat kaip ir nuostabūs paplūdimiai, vandenyno gaivus dvelksmas bei nepakartojama gamta.

Apie viešbutį

Hovima Santa Maria 3* viešbutis, puikus pasirinkimas, norintiems smagiai praleisti atostogas Kanaruose. Viešbutis laukia svečių, siūlydamas itin aukšto lygio aptarnavimą, pramogas vaikams ir aktyvaus sporto veiklas. Lankydamiesi Tenerifėje ir svečiuodamiesi Hovima Santa Maria viešbutyje, leiskite visa galva sau nerti į poilsį. Viešbutis savo teritorijoje siūlo terasą skirtą deginimuisi, dviejų baseinų pramogas bei progą pavalgyti čia pat esančiame restorane. Šis, Tenerifėje esantis, viešbutis puikus vykstantiems atostogoms su šeima, mat čia įrengta baseinas vaikams ir vaikų klubas yra galimybė už papildomą mokestį užsisakyti auklės paslaugas.

hovima santa 1x1 hovima santa maria 1x1 hovima santa maria 3 1x1 Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
Ši data nebegalioja

Skrydžio informacija

Skrydis į priekį
Tiesioginis
Vilnius (VNO)

7:10
Į
Tenerifė SUR (TFS)

11:45
Skrydis atgal
Tiesioginis
Tenerifė SUR (TFS)

20:15
Į
Vilnius (VNO)

4:45

Į kelionės kainą įskaičiuota

  • Skrydis (Vilnius - Tenerifė - Vilnius)
  • Viešbučio kambarys
  • Pervežimas (oro uostas - viešbutis - oro uostas)
  • Rankinis bagažas (1 vienetas): iki 5 kg.
  • Registruojamas bagažas (1 vienetas): iki 15 kg.
  • Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Į kelionės kainą neįskaičiuota

  • Draudimas (yra galimybė įsigyti papildomai)
  • Kurorto mokestis

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėmesio!
Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o Baltic Tours komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Dėl kelionės pasiūlymo kuo skubiau kreipkitės nurodytais kontaktais ir mūsų kelionių ekspertai patvirtins ar kaina nepakitusi arba padės įsigyti pasiūlymą kitomis sąlygomis.
Apgyvendinimo sąlygos ir kambario patogumai priklauso nuo pasirinkto kambario tipo - pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
Kai kurios viešbučio teikiamos paslaugos gali priklausyti nuo sezoniškumo ir oro sąlygų!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Ši data nebegalioja

Kelionių ekspertas
Viktorija

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsiu!