×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

8 dienų pažintinis turas egzotiškojoje dykumų šalyje - Maroke! Skrydžiai ir kelionė autobusu su plačia eksursijų programa - nuo 1169 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Skrydžiai: Vilnius – Agadyras – Vilnius
 • Rankinis orlaivio bagažas
 • Pažintinė kelionė autobusu su oro kondicionieriumi
 • 7 nakvynės 3-4 viešbučiuose
 • Maitinimas: 7 pusryčiai ir 7 vakarienės
 • Lietuviškai kalbančio Novaturo kelionių vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai (turistas moka pats vietos valiuta apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • Mokama ekskursiją į mažąją Masos dykumą- apie 40 €
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Pietūs ir gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Arbatpinigiai vairuotojui ir gidui (apie 25 EUR)
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos

Skrydžio informacija

Skrydis į priekįTiesioginis

Vilnius (VNO)
SPA 03 2019
Ketvirtadienis
Į
Agadyras (AGA)
SPA 03 2019
Ketvirtadienis
Skrydis atgalTiesioginis

Agadyras (AGA)
SPA 10 2019
Ketvirtadienis
Į
Vilnius (VNO)
SPA 10 2019
Ketvirtadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

*Į kelionę vykstama su gidu iš Lietuvos!

*Kelionė į Agadyrą ir atgal vykdoma lėktuvu, toliau keliaujama autobusu!

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Lankote vieną egzotiškiausių ir įdomiausių šalių visoje Afrikoje.
 • Viešite imperatoriškuosiuose Maroko miestuose: Rabate, Fese, Marakeše ir Meknese.
 • Jaučiate dykumos karštį, berberų svetingumą, viliojančius virtuvės kvapus, neriate į galvą apsukantį turgų margumyną, alsuojate vandenyno gaiva, grožitės Atlaso kalnų serpantinais.
 • Užkeri Marakešas su garsiąja Džema el Fna aikšte – gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai.
 • Mėgaujatės kaitria saule ir Atlanto vandenyno bangomis.

 

MAROKAS

Šiaurės Afrikos valstybė kuri vis labiau vylioja naujų kelionių krypčių ir nuotykių ištroškusius keliautojus. Jeigu jau nusprendėte, keliauti į Maroką, patikiname – gailėtis tikrai neteks! Nuo vakarais dykumose paskęstančios saulės spindulių, gaivalingų Atlanto vandenyno purslų iki meiliai kojas glostančių kačių ir nosį virpinančių virtuvės prieskonių kvapų – visa tai galėsite patirti Maroke. Ar jums to negana? Tikimės, jog lagaminus jau sukrovėte ir draugą į parankę pasikvietėte!

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Skrydis: Vilnius – Agadyras. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agadyre. | ~ 20 km

 

2 DIENA

Lengvi pusryčiai. ~6 val. išvykstate į Kasablanką, Maroko ekonomikos ir verslo sostinę. Apžiūrite miesto širdį – Mohamedo V aikštę, kurioje susikerta pagrindiniai Kasablankos keliai, ir Parc de la Ligue Arabe parką. Pravažiuojate pro brangiausią Kasablankoje Anfos rajoną. Aplankote *Hassano II mečetę – trečią pagal dydį Islamo pasaulyje, nusileidžiančią tik Mekai ir Medinai Saudo Arabijoje. 1993 m. atidaryta mečetė buvo statoma penkerius metus, o statybos darbuose dalyvavo daugiau nei 30 000 darbininkų ir amatininkų. Pietūs.

 

Išvykstate į Rabatą – Maroko karalystės sostinę. Atvykę lankote puikiai išlikusį Le Tour Hassan minaretą, įtvirtintąją Rabato senamiesčio dalį – kasba. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Rabate. | ~ 570 km

3 DIENA

Pusryčiai. ~8 val. aplankote Mohamedo V *mauzoliejų, skirtą garbiajam Maroko valdovui Mohamedui V. Esant galimybei, apžiūrite Karališkuosius rūmus (Royal Palace). Išvykstate į Fesą. Pravažiuojate Moulay Idriss (Šventąjį miestą). Tai mažytis kalkėmis baltintų statinių miestas, įsikūręs kalnų įduboje. Miesto pavadinimas kilęs nuo žmogaus vardo, kuris VIII a. atnešė islamą į Maroką. Tai pirmasis musulmoniškas miestas Maroke. Vykstate į gynybinių sienų saugomą senąją šalies sostinę – Meknesą, kuriame yra bene gražiausi miesto vartai Maroke – Bab Mansour, vietinių vadinami „vartais iš praeities į ateitį“. Apžiūrite karališkąsias sultono *Moulay Ismael arklides, kuriose kadaise buvo laikoma iki 12 000 karališkųjų žirgų. Pietūs.

Išvykstate į Fesą – vieną iš geriausiai pasaulyje išlikusių arabų miestų, turintį unikalų senamiestį, kuris skaičiuoja savo metus nuo VIII a., puikiai reprezentuoja Andalūzijos senąją architektūrą ir to meto miestų statybos principus. Feso senamiestis – tikras labirintas! Tai seniausias Maroko imperatoriškasis miestas ir pirmoji arabų dinastijos sostinė. Atvykus į Fesą– apžvalginė ekskursija. Aplankote Fes el Djedid senamiesčio dalį, pastatytą Merenidų dinastijos valdymo laikais XIII a. Čia išlikę karališkieji rūmai. Sustojate nusifotografuoti prie įspūdingų Hasano II valdymo laikais sukurtų rūmų vartų. Aplankote buvusį žydų kvartalą Mellah. ~19 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Fese. | ~ 220 km

4 DIENA

Pusryčiai. ~8 val. užsukate i keramikos dirbtuves, kur stebite dirbinių gamybą. Ekskursiją tęsiate į senamiestį Fes el Bali, pamatote Kairaouine mečetę, apžiūrite Moulay Idriss II mauzoliejų. Užsukate į odos ir medžio išdirbėjų kvartalus. Pamatote Nejjarin fontaną,  aplankote *Bou Inania medresę. Pietūs.

Išvykstate į Beni Mellal. Važiuojate Atlaso kalnų šlaitais vingiuojančiu keliu. Pakeliui pravažiuojate du kalnų kurortus (Immouzer ir Ifrane), berberų kaimą Azrou. Atvykstate į Beni Mellal, kuriame auginama daug žemės ūkio produktų: apelsinų, figų, alyvuogių ir kt. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė Beni Mellal. | ~ 360 km

5 DIENA

Pusryčiai. ~7:30 val. išvykstate į Marakešą – Atlaso kalnų papėdėje įsikūrusią Pietų Maroko sostinę. Dėl savo pastatų spalvos Marakešas dar vadinamas rožiniu arba raudonuoju miestu. Atvykus į Marakešą – apžvalginė ekskursija po miestą. Aplankote įspūdinguosius *Majorelle sodus, kurie priklausė dizaineriui Yves Saint Laurent. Sustojate prie Koutoubia mečetės, kurios įspūdingas minaretas laikomas Marakešo simboliu. Vykstate pietauti į tradicinių marokietiškų patiekalų restoraną (už papildomą mokestį).

Pasivaikštote Marakešo medinoje (senamiestyje). Apžiūrite *Bahia rūmus, įsikūrusius jazminais ir apelsinų žiedais kvepiančiuose soduose. Tai išskirtinis marokietiškos architektūros ir dekoravimo meno pavyzdys. Iki šių dienų gerai išsilaikę rūmų kambariai stebina savo elegantišku dekoru, kuriam sukurti buvo naudojamas auksas, oniksas ir marmuras. Aplankote įžymiąją Džema el Fna aikštę, kuri nepalieka abejingų – tiesiog ant grindinio įsikūrę gyvačių kerėtojai, istorijų pasakotojai, kvepalų, vaistinių žolelių ir prieskonių pardavėjai, ugnies rijikai. Čia kepama mėsa, žuvis, susitinka ir vakarieniauja vietiniai gyventojai. Marokiečiai Džema El Fna aikštę vadina didžiausiu pasaulyje barbekiu po atviru dangumi. Aplankote senąją berberų vaistinę,kurioje senieji vaistininkai it kerėtojai pažers daugybę patarimų ir pasakojimų, kaip gydomos ligos Maroke. ~20 val. atvykstate į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Marakeše. | ~ 200 km

 

6 DIENA

Pusryčiai. ~8 val. vykstate į Agadyrą. Pakeliui aplankote argano aliejaus gamyklą, kur susipažįstate su šio aliejaus išgavimo ir panaudojimo būdais. Maroke argano aliejus dar vadinamas aliejų karaliumi ir naudojamas tiek maisto gaminime, tiek kosmetikos pramonėje.

 

Vykstate į Essaouirą. XV a. portugalų įkurtas miestas-tvirtovė skalaujamas Atlanto vandenyno dar žinomas kitu pavadinimu – Magador. Senovėje jis buvo vienas iš svarbiausių Maroko uostamiesčių. Šeštajame dešimtmetyje miestas pagarsėjo kaip Maroko hipių sostinė. Šiandien tai mėgstamas jaunimo kurortas, traukiantis banglenčių ir burlenčių sporto mėgėjus. Vandens sporto mėgėjai jį vadina „Afrikos vėjų miestu“. ~17 val. atvykstate į viešbutį Agadyro kurorte. Poilsis prie Atlanto vandenyno. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agadyre. | ~ 370 km

7 DIENA

Pusryčiai. Poilsis prie Atlanto vandenyno arba ~8 val. siūlome **ekskursiją į mažąją Masos dykumą. Tai dykuma, esanti Suso – Masos nacionaliniame parke. Pakeliui lankote Tifnit– vaizdingą kaimelį, įsikūrusį prie laukinio Sidi R‘Bat paplūdimio, garsų žvejybos tradicijomis. Važiuojate palei Atlanto vandenyno esančias kopas, sustojate prie Massa upės, kertančios Nacionalinį paukščių parką. Apsilankote Tiznit mieste, kuris garsus berberų sidabro dirbiniais. Pasivaikštote po mediną ir grožitės unikaliais sidabro dirbiniais. Pietūs vietinių berberų namuose.

Vykstate į mažąsias Saharos kopas. Atvykus laisvas laikas kopose. Norintiems siūlome pajodinėti kupranugariais (už papildomą mokestį – apie 5 €). ~18 val. grįžtate į viešbutį Agadyre. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Agadyre. |  ~ 160 km

8 DIENA

Pusryčiai. Priklausomai nuo skrydžio laiko vykstate į oro uostą. Skrydis: Agadyras – Vilnius. | ~ 20 km

Kelionės metu nuvažiuojama ~1900 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

 

LTI AGADIR BEACH CLUB 4*

Agadyras

4* viešbutis LTI Agadir Beach Club įsikūręs ant vandenyno kranto, šalia smėlio paplūdimio. Nuo čia lengvai pasieksite pagrindinias miesto pramogas, tačiau viešbučio teritorijoje jausite lyg tikroje ramybės oazėje. Kompleksą sudaro pagrindinis bei keli mažesni pastatai. Šali driekiasi graži promenada. Viešbučio teritorijoje, žaliame sode galėsite plaukioti lauko baseine bei degintis ant šalia sustatytu deginimosi gultų. 

 

HELNAN CHELLAH HOTEL 4*

Rabatas

Viešbutis įsikūręs Rabato centre, netoliese suvenyrų parduotuvėlės, muziejai. Erdviuose numeriuose rasite elegantiškus baldus, minibarą, oro kondicionierių, televizorių, vonios kambarį. Viešbučio restorane patiekiami gausūs savitarnos pusryčiai, atsigaivinti siūloma viešbučio bare.

 

ACROSS HÔTELS & SPA 4*

Fesas

Viešbutis ACROSS HÔTELS & SPA įsikūręs Fese. Svečiams siūloma apsistoti erdviuose kambariuose, pro kurių langus atsiveria miesto arba sodo vaizdai. Numeriuose rasite minibarą, televizorių, oro kondicionierių. Viešbučio restorane patiekami savitarnos pusryčiai. Veikia belaidis internetas.

 

CHEMS LE TAZARKOUNT 4*

Viešbutis apsuptas alyvuogių giraitės ir įsikūręs Atlaso kalnų papėdėje, ~ 20km nuo Beni Mellal. Svečiams siūloma apsistoti numeriuose, pro kurių langus atsiveria sodo arba baseino vaizdai. Kambariuose yra minibaras, televizorius, oro kondicionierius. Marokietiški ir tarptautiniai valgiai patiekiami viešbučio restorante. Veikia bevielis interneto ryšys. Yra baseinas, teniso kortai.

 

HOTEL TICHKA 4*

Marakešas

Viešbutis įsikūręs Marakešo centre. Svečiams siūloma apsistoti moderniuose numeriuose, pro kurių langus atsiveria vaizdai į didelį viešbučio lauko baseiną arba sodą. Numeriuose rasite oro kondicionierius, plokščiaekranius televizorius, mini barus, telefonus ir vonios kambarius. Viešbučio restoranuose ruošiami tarpatutinės ir marokietiškos virtuvės patiekalai. Veikia baras.

 

Papildoma informacija:

 • Gali keistis | kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ar kainos.
 • Kambarys | kaina pateikta asmeniui dviviečiame/ dviviečiame su pristatoma lova kambaryje. Priemoka už vienvietį kambarį už 170 €.
 • Skrydis | gali būti su persėdimu.
 • Mokami objektai | turistas moka pats apie 80 € už visus * pažymėtus objektus.
 • Mokamos ekskursijos | ** ekskursiją į mažąją Masos dykumą. Turistas moka pats vietos valiuta apie 40 €. Kaina pateikta kai vyksta ne mažiau 15 turistų.
 • Arbatpinigiai | apie 25 € (vairuotojui ir gidui).

Susipažinti su skiepų informacija galite paspaudę čia

Išparduota
 • Kaina asmeniui1169 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 3 - 10 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 1169 €
 • Kelionės trukmė7 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 3 - 10 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas
Dėmesio! Paskubėkite, liko mažai vietų!