×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

7 dienų pažintinė kelionė autobusu ir pažintis su Prancūzijos sostine - Paryžiumi! Kaina asmeniui - nuo 380 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais (kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai (*) ir visuomeninio transporto bilietai - apie 140 EUR asmeniui
 • Mokami objektai (***), kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant (kaina – apie 120 EUR asmeniui)
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • Pietūs ir vakarienės
 • Arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Ausinukų nuoma
 • Miestų turistiniai mokesčiai

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
SPA 17 2019
Ketvirtadienis
Į
Prancūzija
SPA 19 2019
Šeštadienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
SPA 21 2019
Pirmadienis
Į
Lietuva
SPA 23 2019
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Paryžius yra begalinis, ir kiekvienas, kam teko jame gyventi, prisimena jį vis kitokį.

– Ernestas Hemingvėjus

 

TRANSPORTAS

 • Keliaujama visiškai nauju 2019-ų metų autobusu!
 • Daug erdvės – tai patys patogiausi visų laikų autobusai, komfortiški tiek trumpose, tiek ilgose kelionėse.
 • Dvi atskiros klimato kontrolės zonos autobuso priekyje ir gale – galėsite mėgautis puikiu vidaus klimatu.
 • Ergonomiškos sėdynės garantuoja patogumą ilgose kelionėse. Sėdynės patogiai išdėstytos, lengvai pasiekiamos, paprastai reguliuojamos ir su patogiais nulenkiamais porankiais.
 • Naujoviška lubų koncepcija – sukuriamas kitoks erdvės jausmas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais pro didžiulius autobuso langus.

 

KELIONĖS PROGRAMA

Atnaujinta, dar patogesnė programa:

 • Tris dienas praleidžiate Paryžiuje: plaukiate laivu Senos upe, nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo Eifelio bokšto, aplankote didžiausią pasaulyje meno muziejų – Luvrą ir ekstravagantišką Ch. Garnier Operą;
 • Viešite ištaigingoje Liudviko XIV rezidencijoje – Versalio rūmuose pasivaikštote po juos supantį parką, kadaise pritaikytą karališkoms pramogoms.

Tai puiki galimybė aplankyti pasaulinio garso kabaretą Moulin Rouge, Lido arba Crazy Hourse!

 

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate  viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Alsfeldas)

Pusryčiai. Tęsiate kelionę Paryžiaus link. Atvykstate į nedidelį viduramžių miestą Alsfeldą. Tipiškas tų laikų senamiestis su ištisiniais istorinių statinių kvartalais apjuostas beveik taisyklinga žiedo formos siena ir centre įsikūrusia Turgaus aikšte. Prekybos kelyje iš Frankfurto į Turingiją įkurtas miestas turėjo Karališkąją monetų kalyklą, prekybos privilegijų, o 1222 m. gavo miesto statusą. Pasigrožėję senamiesčiu ir papietavę kelionę tęsiate per Vokietiją, Prancūziją. Vėlai vakare, apie 22 val., atvykstate į viešbutį prie Reimso. Nakvynė viešbutyje. 

 

3 DIENA (Paryžius: plaukimas Sena ir Eifelio bokštas)

Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu ir dalina jį į dvi dalis. Vakare gėritės nuostabiais Paryžiaus vaizdais nuo *Eifelio bokšto. 1889 m. pasaulinei parodai pastatytas kaip laikinas šiuolaikinis Paryžiaus akcentas, bokštas tapo neatsiejama miesto veido dalimi. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje. 

 

4 DIENA (Versalis ir Paryžius: „Fragonard“ kvepalų gamykla, Operos teatras, kabaretas)

Pusryčiai. Vykstate į Versalį. Aplankote Liudviko XIV *karališkąją rezidenciją, kuri tapo karaliaus-Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Visoje didžiulėje rūmų ir parko ansamblio teritorijoje nerasite nė vienos atsitiktinės linijos. Liudvikas XIV mėgo teatrą ir visą karališko dvaro gyvenimą pavertė pompastišku spektakliu. Ištaigingos pagrindinės menės, aplink Marmuro kiemą išsidėstę karaliaus ir karalienės apartamentai, iškilmėms skirtos menės, kuriose vyko oficialusis dvaro gyvenimas. Pradedant nuo Heraklio menės, visos iškilmių salės yra skirtos kuriai nors iš Olimpo dievybių. Pati prabangiausia – 70 m ilgio Veidrodžių menė, kurioje buvo pasirašyta Versalio sutartis.

Sugrįžtate į Paryžių. Užsukate į „Fragonard“ parfumerijos ekspoziciją ir parduotuvę. Lankote šalia esančią prabangiąją Ch. Garnier *Operą. Apžiūrite vieną gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštę, sužeistiems ir benamiams karo veteranams pastatytą Invalidų rūmų ansamblį. Vakare siūlome apsilankyti viename iš garsiausių pasaulio ***kabaretų Moulin Rouge, Lido arba Crazy Horse . Iš kabareto į viešbutį grįžtama viešuoju transportu arba taksi (kaina apie 5–15 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje Paryžiuje. 

 

5 DIENA (Luvras)

Pusryčiai. Aplankote didžiausią pasaulyje meno muziejų – *Luvrą. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė – Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė – „Milo Venera“. Pažintis su Monmartru, kurio kalva jau du dešimtmečius siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a.; senasis kabaretas Lapin agile (Vikrusis triušis). Pavakary išvykstate Vokietijos link. Nakvynė viešbutyje Metzo apylinkėse. Į viešbutį atvykstate apie 23 val. 

 

6 DIENA (Bambergas)

Pusryčiai. Popietę atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio Bambergo katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto rotušės. Kelionė per Vokietiją. Vėlai vakare, apie 22 val. atvykstate į viešbutį Vokietijos–Lenkijos pasienyje. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

7 DIENA 

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelėje veikiančių užeigų. Apie 22 val. kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.  

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~4600 km.

 

APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI

HOTEL PICARO 3*

Lenkijoje

3 žvaigždučių viešbutyje įrengti elegantiški numeriai su palydovinius kanalus rodančiais plokščiaekraniais televizoriais bei veikia nemokamas belaidis internetas. Smėlio ir tamsiai rudais atspalviais apipavidalintuose stilingo interjero numeriuose rasite rašomuosius stalus ir vonios kambarius su dušais. Picaro restorane patiekiami lenkiški ir tarptautiniai valgiai bei savitarnos pusryčiai. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros paslaugomis ir seifu.

 

HOTEL A2

Vokietijoje

Schopsdorf kaime, tarp Potsdamo ir Magdeburgo įsikūrusiame viešbutyje Hotel A2 įrengti puikūs numeriai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Apsistoję čia lengvai pasieksite A2 greitkelį. „Hotel A2“ numeriuose yra vonios kambariai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Svečiai gali 4 valandas nemokamai naudotis bendrose patalpose veikiančiu belaidžiu internetu. „Hotel A2“ valgomajame kasdien patiekiami gausūs savitarnos pusryčiai.

 

APPART CITY REIMS PARC DES EXPOSITIONS

Reimsas, Prancūzija

Visame viešbutyje veikia nemokamas Wi-Fi. Kambariuose rasite televizorių, spintą, mini seifą, virtuvėlę. Vonios kambaryje rasite plaukų džiovintuvą ir nemokamus higienos reikmenis.

 

RESIDHOME CARRIERES LA DEFENSE 3*

Paryžius

Viešbutis įsikūręs Carrières-sur-Seine rajone. Iš greitųjų traukinių (RER) stotelės Houilles-Carrières-sur-Seine iki Paryžiaus centro traukiniu nuvyksite per 20 minučių. Viešbučio kambariai turi atskirus vonios kambarius, kai kurie jų balkonus ar terasas. Kambariuose įrengtos virtuvėlės. Savitarnos pusryčiai patiekiami viešbučio restorane.

 

INTER-HOTEL METZ MODERNE

Meco centre įsikūrusiame viešbutyje „Inter-Hotel Metz Moderne“ siūloma apsistoti patogiuose garsui nepralaidžiuose numeriuose, kuriuose veikia nemokamas belaidis internetas ir kabelinė televizija. Privačiuose vonios kambariuose rasite plaukų džiovintuvus ir nemokamus higienos reikmenis.

*Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje. Tai tik pavyzdinis viešbučių sąrašas, tikslaus viešbučių sąrašo teiraukitės savo kelionių agento likus ne daugiau kaip 7 dienos iki išvykimo į kelionę.

 

SVARBU:

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 140 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 120 EUR asmeniui.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Išparduota
 • Kaina asmeniui380 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 17 - 23 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 380 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 spalio 17 - 23 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 618 36666 justina@baltictours.lt
Justina
Kelionių ekspertė