×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

7 dienų pažintinė kelionė autobusu ir Naujieji metai Paryžiuje nuo - nuo 375 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 6 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas – 6 pusryčiai (Prancūzijoje – pagerinti kontinentiniai, Vokietijoje ir Lenkijoje – švediškas stalas)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai - apie 150 EUR asmeniui
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos (ne lietuvių kalba)
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje
 • Pietūs ir vakarienės
 • Arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Miesto transporto bilietai
 • Ausinukų nuoma

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
GRU 28 2019
Šeštadienis
Į
Prancūzija
GRU 30 2019
Pirmadienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
SAU 02 2020
Ketvirtadienis
Į
Lietuva
SAU 03 2020
Penktadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

PARYŽIUS 💕

Sutikite Naujuosius metus romantiškai ir žavingai – keliaukite autobusu į Paryžių! Ši meilės sostinė net ir žvarbią žiemą sušildys jus savo jaukumu, o šventinių pramogų netruks net didžiausiems nuotykių ieškotojams. Paryžiuje apstu ne tik meilės, pramogų, kulinarinių stebuklų, įstabios architektūros, bet ir kultūros. Pasitikdami 2019 metus, atraskite savo svajones Prancūzijoje. Tegul tai būna stebuklingi ir išskirtiniai Naujieji metai!

Paryžius yra begalinis, ir kiekvienas, kam teko jame gyventi, prisimena jį vis kitokį.

– Ernestas Hemingvėjus

KELIONĖS PROGRAMA

 

1 DIENA

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename iš pakelėje esančių greito maisto restoranų. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas ir visą parą dirbanti parduotuvė. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Apie pietus atvykstate į Bambergą. Miestas įsikūręs ant septynių kalvų, kaip ir Roma, todėl viduramžiais vadintas „vokiečių Roma“. Bambergas – vienas iš nedaugelio senųjų Vokietijos miestų, kuris nenukentėjo per Antrąjį pasaulinį karą ir išsaugojo senovinę architektūrą. Tarp svarbiausių miesto architektūros paminklų – vėlyvosios romanikos ir ankstyvosios gotikos stiliaus Šv. Petro ir Šv. Jurgio katedra, kurioje palaidotas popiežius Klemensas II (vienintelis Vokietijoje palaidotas popiežius, buvęs Bambergo vyskupas), Altenburgo tvirtovė, Senoji (XV–XVI a.) ir Naujoji (1704 m.) miesto Rotušės. Laisvas laikas pietums. Išvykstate Paryžiaus link. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Pakeliui sustojate Vokietijos pakelės degalinėse, kuriose galima lengvai užkąsti. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate į viešbutį Meco apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 

 

3 DIENA

Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Pakeliui sustojate greitiems pietums vienoje iš pakelės užeigų. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Paryžiaus globėjos Šv. Genovaitės garbei pastatytas Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nuostabiais miesto vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Laisvas laikas vakarienei. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

 

4 DIENA 

Pusryčiai. Esant galimybei, aplankote didžiausią pasaulyje meno muziejų – *Luvrą. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė – Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė – „Milo Venera“. Po ekskursijos laisvas laikas pietums.  Tęsiate ekskursiją po miestą: „Fragonard“ parfumerijos muziejus ir parduotuvė, viena gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštė, *Invalidų rūmų ansamblis, kuriame aplankote ten esančius Armijos muziejų ir Napoleono kapą. Pažintis su Monmartru: didingoji Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, senasis kabaretas „Lapin agile“. Sugrįžtate trumpam poilsiui į viešbutį. Naujuosius Metus sutinkate kartu su visais paryžiečiais žaižaruojančiuose Eliziejaus laukuose. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

5 DIENA 

Pusryčiai. Dieną siūlome praleisti pagal kiekvieno individualius pomėgius. Paryžius žavingas miestas, todėl čia tikrai niekada nepabos tiesiog vaikščioti ir žavėtis architektūra. Kelionės vadovas, didžiausias Jūsų pagalbininkas, su kuriuo kartu aplankote dar nematytas miesto kerteles. Papietauti galite vienoje iš šarmingų miesto kavinių. Taip pat siūlome savarankiškai *traukiniu nuvykti į *Disneilendą, kur dieną praleidžiate atrakcionų ir pramogų parke. Išvykstate Belgijos link. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį Lilio apylinkėse.

 

6 DIENA 

Pusryčiai. Vykstate į Briuselį. Atvykus (apie 10 val.) ekskursija po Belgijos sostinę – miestą, kuriame susimaišė kalbos ir architektūros stiliai; kuris nustebina didžiuliais parkais ir moderniais dangoraižiais. Aplankote gražiausią, XVII a. belgiškosios prašmatnios architektūros pavyzdį – Didžiąją aikštę, apsuptą flamandiškojo renesanso stiliaus gildijų namų; apžiūrite miesto Rotušę, mažo berniuko, besišlapinančio į baseinėlį, statulą – Manneken Pis, kuri yra tokia pat Briuselio įžymybė kaip ir Trevi fontanas Romoje; Karališkuosius rūmus. Laivas laikas pietums. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate į viešbutį prie Magdeburgo.

 

7 DIENA 

Pusryčiai. Išvykstate Lietuvos link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš pakelės greito maisto užkandinių. Apie vidurnaktį kertate Lietuvos Respublikos valstybinę sieną.

Kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~4400 km.

SVARBU:

 • * – mokami objektai. Turistas moka pats apie 150 EUR už visus * pažymėtus objektus.
 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės, Alytaus.
  ¹ – yra papildomų sąlygų.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Paskubėkite įsigyti – šiuo metu pasiūlymui galioja speciali nuolaida!

Išparduota
 • Kaina asmeniui375 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 gruodžio 28 - 2020 sausio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.
Kiti panašūs pasiūlymai
Išparduota
 • Kaina asmeniui nuo 375 €
 • Kelionės trukmė6 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2019 gruodžio 28 - 2020 sausio 3 d.
Šis pasiūlymas yra išparduotas.
Nepavėluokite! Užsisakykite ir gaukite pirmieji pranešimus apie geriausius pasiūlymus.

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas