×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Šiuo metu pasiūlymą žiūri 1 žmogus!

Pamatykite gražiausias Prancūzijos vietas 10 dienų pažintinėje kelionėje pakeliui Atlanto! Kaina asmeniui nuo - nuo 789 € !

Kelionės sąlygos

Įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu
 • 9 nakvynės viešbučiuose
 • Maitinimas: 9 pusryčiai (kontinentiniai)
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu
 • Ekskursinė programa
Neįskaičiuota:
 • Mokami objektai (turistas moka pats apie 140 EUR už visus (*) pažymėtus objektus)
 • (***) – įėjimo bilietą būtina užsakyti prieš išvykstant (kaina apie 35 EUR/asm.)
 • Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure)
 • Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu
 • Miestų turistiniai mokesčiai
 • Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos

Kelionės informacija

Kelionė į priekįAutobusu

Lietuva
LIE 27 2020
Pirmadienis
Į
Vokietija
LIE 27 2020
Pirmadienis
Kelionė į priekįAutobusu

Vokietija
LIE 28 2020
Antradienis
Į
Prancūzija
LIE 28 2020
Antradienis
Kelionė atgalAutobusu

Prancūzija
RGP 04 2020
Antradienis
Į
Belgija
RGP 04 2020
Antradienis
Kelionė atgalAutobusu

Belgija
RGP 05 2020
Trečiadienis
Į
Lietuva
RGP 05 2020
Trečiadienis
 • Rankinis bagažas
 • Registruotas bagažas
 • Pervežimas iš/į oro uosto
 • Gido paslaugos
 • Įskaičiuota
 • Neįskaičiuota. Galite užsisakyti papildomai

Kitos datos: 2020 06 22 ; 2020 08 17 .

 

KELIONĖS PRIVALUMAI

 • Grožitės unikaliu šviesos, muzikos, lazerių, pirotechnikos šou spektakliu po atviru dangumi – „La Cinescenie“;
 • Aplankote net 6 įspūdingas pilis ir vakarų stebuklą – Sen Mišelio vienuolyną;
 • Dieną ilsitės prie Atlanto vandenyno aristokratų ir turtuolių pamėgtame La Baule kurorte;
 • Kankalyje ragaujate austres ir kitas jūros gėrybes, degustuojate šampaną ir aromatingą Luaros krašto vyną;
 • Viešite Vokietijos Tiuringijos sostinėje – Erfurte.

 

KELIONĖS PROGRAMA

1 DIENA

Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pietums sustojate viename už Lenkijos pakelėje esančių greito maisto restoranų. Vakare, apie 20 val., atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Šalia viešbučio veikia nedidelė parduotuvėlė ir lenkiškus patiekalus siūlantis restoranas. Nakvynė viešbutyje.

 

2 DIENA (Erfurtas)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Tiuringijos sostinę Erfurtą. Senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Virš miesto dominuoja Šv. Marijos katedra, šalia – Šv. Severino bažnyčia. Fischmarkt aikštė, apstatyta įspūdingais biurgerių namais, Rotušė. Žavus Kramerbrucke tiltas-gatvė su fachverko stiliaus namukais, kuriuose net ir dabar gyvenama. Pietūs. Kelionė per Vokietiją. Vakare, apie 22 val. atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje prie Meco.

 

 

3 DIENA (Paryžius)

Pusryčiai. Apie 7 val. išvykstate į Paryžių. Atvykus apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Bastilijos aikštė su 52 m aukščio Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – laivo formos Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia įspūdinga Dievo Motinos katedra, kurios statyba truko daugiau nei du šimtus metų; Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.

 

4 DIENA (Fontenblo pilis, Šamboro pilis)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į ištaigingą *Fontenblo pilį, išpuoštą karaliaus Pranciškaus I. Medžioklės poilsiui skirtus puošnius rūmus karalius kūrė sekdamas Florencijos ir Romos architektūros stiliais. Po karo žygių čia mėgdavo ilsėtis Napoleonas Bonapartas, vėliau Raudonajame salone pasirašęs „Atsistatydinimo aktą“. Vykstate į Luaros slėnį, garsėjantį įspūdingomis pilimis. Karališkąją valdžią simbolizuojanti *Šamboro pilis – karaliaus Pranciškaus I medžioklės rezidencija. Manoma, kad prie jos projekto savo genialią ranką yra pridėjęs ir Leonardas da Vinčis. Apie 21 val. atvykstate į viešbutį prie Blua.

 

5 DIENA (Blua pilis, Ambuazas, Clos–Luce pilaitė)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Aplankote *Blua pilį, kurioje nuo XIII a. iki XVII a. ypač mėgo viešėti Prancūzijos karaliai. Pagrindinė pilies įžymybė – bokštas su spiraliniais laiptais, kuriuos Balzakas pavadino „kinų pagoda“. Pilyje yra Kotrynos Mediči kambarys, kurio slaptose spintose karalienė saugojo brangenybes, nuodus ir valstybės dokumentus. Pilies „juodajame kambaryje“ 1588 m. buvo nužudytas hercogas Gizas ir jo brolis, Lotaringijos kardinolas. Atvykstate į Ambuazo miestelį. Po pietų, aplankote Leonardo da Vinčio rezidenciją – *Clos–Luce pilaitę, kurioje genialusis išradėjas praleido paskutiniuosius trejus savo gyvenimo metus: L. da Vinčio apartamentai, keturios dešimtys šiuolaikiškų maketų, sukurtų pagal jo, kurio „žvilgsnis matė keturis amžius į priekį“, paliktus brėžinius. Esant galimybei, *vyno degustacija. Apie 20 val. atvykstate į viešbutį prie Turo.

 

6 DIENA (Šenonso (Chenonceaux) pilis, Vilandry pilies sodai, trogloditinis kaimas, šou spektaklis „La Cinescenie“)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Tolesnė pažintis su nuostabiomis Luaros slėnio pilimis. Romantiškoji *Šenonso (Chenonceaux) pilis, dar vadinama „damų pilimi“ arba „pilimi ant vandens“, žavi architektūra ir išdėstymo originalumu – tarsi narcizo žiedas besipuikuojanti savo atvaizdu vandenyje. Vilandry pilis, kurios spalvingi, terasomis bei geometriniais motyvais išsidėstę renesansiniai *sodai, ilgam palieka neišdildomą įspūdį. Aplankote *trogloditinį kaimą – smiltainyje išraustą gyvenvietę, toks gyvenimo „būdas“ buvo būdingas tik šiam Prancūzijos regionui. Nakvynė viešbutyje prie Nanto. Vėlai vakare siūlome pažiūrėti įspūdingą istorinį **šou spektaklį „La Cinescenie“, kuriame persipina šviesos, muzikos, vandens, lazerių, pirotechnikos efektai su naujausiomis scenoje naudojamomis technologijomis. Ši pusantros valandos trunkanti, stiprių emocinių išgyvenimų kupina kelionė Prancūzijos 700 metų istorijos vingiais su didžiausia pasaulyje scena, grandioziniu aktorių skaičiumi, per 5000 naudojamų sceninių kostiumų spektaklį daro unikaliu (vyksta birželio–rugsėjo mėn.).

 

7 DIENA (La Baule/ Vanas)

Pusryčiai. Apie 11 val. išvykstate iš viešbučio. Poilsis prie Atlanto vandenyno – XIX a. aristokratų ir turtuolių pamėgtame La Baule kurorte su ilgais smėlio paplūdimiais, puikiais jūrų gėrybių restoranais bei ištaigingomis vilomis pušyne. Jeigu oro sąlygos poilsiui netinkamos siūlome trumpą ekskursiją Vane, išsidėsčiusiame prie Morbihano įlankos. Tai senas bretonų miestas, turintis turiningą istoriją. Senamiestyje – grįstos gatvės ir aikštės, daugybė XV-XVI amžiaus fachverkinių namų, gynybinė siena, vartai, Šv. Petro katedra, senoji skalbykla. Nakvynė viešbutyje prie Reno.

 

 

9 DIENA (Gentas)

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į imperatoriaus Karolio V–ojo miestą – Gentą. Atvykus ekskursija po flamandišką miestą: didinga gotikinė Šv. Bavo katedra, viena iš vaizdingiausių Gento gatvių – Graslei su gildijų galią simbolizavusiais namais, miesto emblema – 91 m aukščio viduramžių varpinė, senovinė akmeninė grafų pilis-tvirtovė. Išvykstate Vokietijos link. Apie 23 val. atvykstate į viešbutį prie Magdeburgo. Nakvynė viešbutyje.

 

10 DIENA

Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje esančių greito maisto restoranų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate po vidurnakčio.

 

Papildoma informacija:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.

(¹) – yra papildomų sąlygų.

 • (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 140 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (***) – įėjimo bilietą būtina užsakyti prieš išvykstant. Kaina apie 35 EUR.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje!
Dėl tikslios informacijos apie norimo kambario patogumus kreiptis į kelionių ekspertą.

Užpildžius formą, nurodytais kontaktais su jumis susieks kelionės agentas ir patvirtins kelionės rezervaciją.
Kiti panašūs pasiūlymai
 • Kaina asmeniui nuo 789 €
 • Kelionės trukmė9 naktys , viešbučiuose
 • Kelionės data2020 liepos 27 - rugpjūčio 5 d.
nuo 789 €
Užsakyti dabar

Turite klausimų?
Susisiekite!

+370 5 241 0000 andrius@baltictours.lt
Andrius
Kelionių ekspertas