×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Prancūziją

Pigios kelionės į Prancūziją

Pigios kelionės į Prancūziją, į elegancijos sostinę! Kelionė į Prancūziją įpūs naujų vėjų į jūsų gyvenimą, tuo neabejokite. Kelių dienų poilsis Prancūzijoje itin pamėgtas įvairaus amžiaus keliautojų, tai dažna savaitgalio kelionės kryptis. Atostogos Prancūzijoje – vaikų rojus, jei tėveliai neaplenkia Disneilendo, o vaikų patirti įspūdžiai šioj pramogų šaly išlieka visam gyvenimui. Pigios kelionės į Prancūziją metu nestigs naujų potyrių bei vaizdų vertų vietos jūsų fotoalbumų kolekcijoje. Poilsis Prancūzijoje pirmiausiai siejamos su Paryžiumi, su miesto įžymybėmis, tokiomis kaip Eifelio bokštas, Versalis, Luvras, Eliziejaus laukai ir t.t. tačiau, ką reikia žinoti? Prancūzijos galybė neapsiriboja Paryžiumi, poilsis kitose šalies dalyse taip pat neįkainojamas. Pajauskite tikrojo poilsio skonį Žydrojo kranto kurorte, apie kurį žaismingi aprašymai skelbia kelionių kataloguose, o atsiliepimai verti pavydo gaidelės, mėgaukitės viešbučių suteikta paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) ir lepinkite savo skonio receptorius. Poilsis paplūdimyje ne jums? Aktyvios atostogos, štai ko trokštate? Kelkimės į Prancūzijos Alpes, į Saulės salą, kurioje sniego ir saulės derinys leis mėgautis slidinėjimo mėgėjams.
Pigios kelionės į Prancūziją vilioja žema kaina, o atostogos šalyje gali būti planuojamos sausį ar liepą, rugsėjį ar gegužę, visai nesvarbu, Prancūzijos galybė priims jus kai tik panorėsite. Norite skristi dar pigiau? Pasidomėkite paskutinės minutės pasiūlymais, degančios akcijos poilsiui Prancūzijoje – dažnas reiškinys, pigūs bilietai skrydžiui lėktuvu leis sutaupyti laukiančioms pramogoms poilsio Prancūzijoje metu. Nebėra dėl ko dvejoti, užburianti kelionė prasideda!

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai