×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Maroką

Marokas-pigios-kelionės

Pigios kelionės į Maroką

Pigios kelionės į Maroką išties egzistuoja! Karštos akcijos, paskutinės minutės pasiūlymai, bilietai žema kaina, kelionė lėktuvu pigiau ir jūs jau pakeliui į Maroką! Pigios kelionės į Maroką metu jausitės lyg namuose, nors šalis gerokai nutolusi nuo tėvynės, marokiečiai itin svetingi ir draugiški turistams, poilsio akimirką bendraujant su vietiniais susipažįstama su Maroko kultūra ir iki šiol gyvuojančiomis tradicijomis, kurių puoselėjimui skiriamas didžiulis dėmesys, taigi atostogos Maroke garantuoja turtingą kultūrinę pažintį. Poilsis Maroke ištisai lydimas saulės, retkarčiais kamuojamas nepakeliamų karščių, tačiau atostogas planuoti galima ištisus metus, nesvarbu ar tai liepa ar gruodis, balandis ar rugsėjis, kiekvienas atras laiką pagal pageidautinus orus.
Ką reikia žinoti? Maroku tiesiasi pati didžiausia pasaulyje Sacharos dykuma, atostogos taps dieviškos, jei bent viena koja įžengsite į jos didybę! Vertėtų neaplenkti ir Marokešo stebinančio senąja architektūra ir magiškos Jemaa El Fna aikštės, kurioje renkasi burtininkai- tai bent kerintis poilsis! Neišdildomus prisiminimus paliks Essaouira kurortas įsikūręs ant jūros kranto, didžiausias Maroko miestas Kasablanka bei galybe alsuojantys Atlaso kalnai –skaityti aprašymai nublanks prieš savomis akimis pamatytus peizažus. Atostogos įkvėps rytietiško žavesio lankantis miesto centruose su mečetėmis, įspūdžiai pasąmonėje išliks dar ilgai… Atsiliepimai apie vandens sportą Maroke taip pat stulbinantys, nardytojams, buriuotojams, banglenčių sporto mylėtojams – Marokas tikras rojus. Patarimai Maroke pasiplaukioti jachtomis – ne iš piršto laužti – išbandykite!
Pigios kelionės į Maroką metu apsistojus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) pajausite, ką reiškia tikras poilsis ir mėgausitės marokietiškais valgiais.

Populiariausios kryptys
  Andrius rekomenduoja
  Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
  Norite paklausti apie kelionę?
  +370 5 266 1616
  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS