×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į JAE

Ar įmanoma aplankyti Jungtinius Arabų Emyratus pigiai?

Tikrai taip! Juk kelionė į Jungtinių Arabų Emyratus – svajonių atostogos! Išgirdus šios šalies pavadinimą, turbūt daug kam kyla asociacijos su valstybe, žibančia prabanga. Atsižvelgiant į tokį šalies įvaizdį, turime jus nudžiuginti, atostogos Jungtinių Arabų Emyratuose reikalauja ne tiek jau daug santaupų. Galbūt skamba neįtikėtinai, bet pigios kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus tikrai egzistuoja! Degančios akcijos, stulbinantys paskutinės minutės pasiūlymai, viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), žema skrydžio lėktuvu kaina nuostabaus poilsio kainos neprivalo kandžiotis! Norite dar daugiau pigių kelionių pasiūlymų? Jums padės Baltic Tours, ateikite ir štai bilietai jau jūsų kišenėje, o atostogos prasideda!

 

Kaip keliaujant sutaupyti?

Žinoma, įsigyti vieną iš išskirtinai pigiausių „Baltic Tours“ kelionės pasiūlymų – tai pirmas žingsnis! Nors daugelyje miestų yra puikiai išvystytos viešojo transporto sistemos, keliauti automobiliu netgi apsimoka. Dėl vietinės naftos Jungtiniuose Arabų Emyratuose degalų kainos, lyginant su europietiškomis, žemos. Be to, nuomotis automobilį čia bus daug pigiau negu keliauti taksi.

 

Ką nebrangiai aplankyti?

Jungtiniuose Arabų Emyratuose karaliauja aukščiausias pastatas pasaulyje. Skaityti aprašymai nublanks prieš Burj Khalifa didybę. Kerinti panorama, atsiverianti nuo bokšto apžvalgos aikštelės, – neįkainojami įspūdžiai. Šalyje daug žmogaus sukurtų ir patariamų aplankyti stebuklų: palmių salynas, Džumeiros mečetė, Burj al Arab viešbutis. Na, ir, žinoma, geriausia tai, kad mėgautis kvapą gniaužiančia architektūra nieko nekainuoja!

 

Ką parvežti lauktuvėms?

JAE miestai kartais vadinami miestais-prekybos centrais. Tačiau reikia žinoti ir tai, kad čia labai daug ne tik prabangių parduotuvių. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas originalioms ir praktiškoms lauktuvėms visai šeimai – įvairūs tradiciniai arabiški prieskoniai. Tai – gvazdikėliai, kuminas, kardamonas, cinamonas, kalendra ir kiti. Žinoma, negalima pamiršti ir garsios pasaulyje arabiško kavos ir arbatos.

Siekiame jums sukurti kuo daugiau progų keliauti. Atsižvelgiame į jūsų poreikius ir atsiliepimus. Užtikriname išskirtines atostogas ir poilsį, o skrydis ir pigi kelionė į Jungtinius Arabų Emyratus yra viena iš jų! Pirkite bilietus internetu ir naudokitės jums suteikiamomis degančiomis pigių kelionių į JAE galimybėmis! Specialūs skrydžiai į Jungtinius Arabų Emyratus iš Vilniaus, Varšuvos bei Rygos oro uostų.

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai