×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Pigios kelionės į JAE

Pigios kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus

Kelionė į Jungtinių Arabų Emyratus – svajonių atostogos! Išgirdus šios šalies pavadinimą, turbūt daug kam kyla asociacijos su prabanga žibančia valstybe. Atsižvelgiant į tokį šalies įvaizdį, turime jus nudžiuginti, atostogos Jungtinių Arabų Emyratuose pareikalauja ne tiek jau daug santaupų. Galbūt skamba neįtikėtinai, bet pigios kelionės į Jungtinius Arabų Emyratus tikrai egzistuoja! Degančios akcijos, stulbinantys paskutinės minutės pasiūlymai, žema skrydžio lėktuvu kaina. Norite keliauti dar pigiau? Jums padės Baltic Tours, ateikite ir štai bilietai jau jūsų kišenėje, atostogos prasideda!
Poilsis Jungtiniuose Arabų Emyratuose neprailgs, valstybė sudaryta iš 7 dėmesį traukiančių Emyratų, iš kurių kiekvienas privers stebėtis. Ką reikia žinoti? Jungtiniuose Arabų Emyratuose karaliauja aukščiausias pastatas pasaulyje, skaityti aprašymai nublanks prieš Bur Kalifa didybę, kerinti panorama atsiverianti nuo bokšto apžvalgos aikštelės – neįkainojami įspūdžiai! Pigios kelionės į JAE metu praturtinsit savo pasaulį, valstybė pilna stebuklų, dirbtinis palmių salynas, Džumeiros mečetė, Burj al Arab viešbutis, Abu Dabis ir Dubajus – kupinas nuostabos poilsis.
Poilsio JAE metu, saulė – pagrindinė palydovė, vyrauja sausas subtropinis klimatas. Vasaros itin karštos, patirtis kalba – tinkamiausias laikas keliauti į JAE yra lapkričio-balandžio mėnesiai. Skaitomi atsiliepimai apie valstybės unikalumą ir malonius orus, ekspertų patarimai apie atostogų ypatumus, užteks mėgautis svetimais džiaugsmais, laikas gyventi patiems!

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai