×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Veneciją

Pigios kelionės į Veneciją

Atostogos Venecijoje, jų nusipelnė kiekvienas! Užburiantį Italijos miestą bent kartą pamatyti privalu, poilsis beklaidžiojant siauromis Venecijos gatvelėmis – nesumeluotas. Nors pats miestas nėra iš pigiųjų, tačiau pigios kelionės į Veneciją lėktuvu palepina dažnai. Norite skristi dar pigiau? Baltic Tours padės jums išsirinkti patrauklų paskutinės minutės pasiūlymą pasižymintį žema kaina, tai bent karštos akcijos, nepraleiskite! Bilietai jau jūsų kišenėje? Nebetampykime liūto už ūsų, lekiam, atostogos kerinčiame mieste prasideda! Draugų dalinti patarimai, internetiniuose puslapiuose skaityti atsiliepimai, aprašymai kelionių kataloguose, metas patiems patirti nuotykių!
Pigios kelionės į Veneciją metu pirmiausiai jus pasveikins didysis Venecijos kanalas pasipuošęs gondolomis, šią transporto priemonę išbandykite ir jūs! Poilsio akimirką aplankykite Dožų rūmus, pereikite Rialto tiltą, pakilkite į Kampanilės bokštą! Nuplaukus į Murano salą, turėsite galimybę pamatyti, kaip yra gaminamas legendinis Murano stiklas – edukacinės atostogos – nauja patirtis. Ką reikia žinoti? Žymusis Venecijos kaukių karnavalas vyksta kiekvieną vasarį net 10 dienų, turistai itin mėgsta poilsio Venecijoje metu į jį įsisukti, pabandykite ir jūs! Atostogos Venecijoje nustebins ir kitu žaviu renginiu – gondolų lenktynėmis balandį, o kiekvieną nelyginių metų birželį Venecijos gyventojai džiugina šiuolaikinio meno paroda – didžiausia pasaulyje, tai bent turiningas poilsis Venecijoje!
Pigios kelionės į Veneciją metu rekomenduotina apsistoti viešbučiuose įsikūrusiuose Venecijos apylinkėse, pasilepinkite paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) – juk atostogos! Kelionė po Veneciją dar ilgai suksis jūsų galvelėje, patirti įspūdžiai džiugins vos tik pagalvojus apie šalį.

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai