×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Siciliją

Keliones_i_Sicilija

Pigios kelionės į Siciliją

Pigios kelionės į Siciliją, į didžiausią Viduržemio jūros salą! Atostogos Sicilijoje vilioja tiek gamtos, tiek istorijos mylėtojus, dažnai pritraukia turistus ieškančius pigių skrydžių lėktuvu, kuriuos garantuoja paskutinės minutės pasiūlymai, karštos akcijos ir bilietai žema kaina. Norite keliauti dar pigiau? Pasikonsultuokite su Baltic Tours komanda ir, galbūt, tai bus pigiausios atostogos iki šiol!
Poilsis Sicilijoje rekomenduojamas balandžio-spalio mėnesiais, šiuo laikotarpiu saulė glosto šiltais spinduliais, retkarčiais net per šiltais, tad kurį mėnesį ilsėtis saloje, renkamasi pagal karščio toleravimą.
Ką reikia žinoti? Pigios kelionės į Siciliją metu privalu aplankyti Etnos ugnikalnį, juk tai aukščiausias Europoje ugnikalnis ir vienas didžiausių veikiančių ugnikalnių pasaulyje. Kelionė traukiniu aplink ugnikalnį – vaizdingi įspūdžiai visam gyvenimui! Turiningos atostogos garantuotos, juk Sicilijoje driekiasi druskos laukai, kuriuos puošia spalvingi vėjo malūnai, tai bent poilsis! Įspūdžiai dar nesibaigia, Taormina kurortas laukia išskėstomis rankomis, atostogos prie Jonijos jūros palepins kūną, istorinė kurorto zona – sielą. Pasimėgaukite poilsio akimirka jaukioje kavinukėje gurkšnodami kapučino kavą ir gardžiuodamiesi itališku tiramisu desertu, atsiliepimai girdėti apie dangiško skonio desertą nublanks, kai jo gabalėlis ištirps burnoje.
Pigios kelionės į Siciliją metu apsistojus viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) – nenusivilsite, pajausite, ką reiškia tikros atostogos. Aprašymai skaityti kelionių kataloguose bei patarimai dalinti ekspertų, taps maloniais išgyvenimais, kurie išliks iki kitų atostogų, o gal ir ilgiau!

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai