×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Romą

Pigios kelionės į Romą

Pigios kelionės į Romą lėktuvu pasiekiamos visiems! Amžinasis miestas, Italijos sostinė, pritraukia galybę turistų kiekvienais metais, kelionė į Romą puikus pasirinkimas kiekvienam. Poilsis Romoje vilioja antikine dvasia, senojo miesto didybe. Įsivaizduoti gladiatorių kovas Koliziejuje, lepinti akis Trevi fontano puikybe, sudeginti visas kalorijas pasisotinus itališkos virtuvės gardėsiais šokinėjant Ispanijos aikštės laiptukais – visa tai jums leis atostogos Romoje! Poilsio metu Roma primins didžiulį muziejų po atviru dangumi, o klaidžiojimas Romos katakombose – lyg nesibaigianti kelionė po romėnų civilizaciją.
Ką reikia žinoti? Tik tai, kad pigios kelionės į Romą tikrai egzistuoja, skrydžio bilietai siūlomi itin žema kaina, o karštos akcijos šokiruoja paskutinės minutės pasiūlymais. Pasinaudojus jais, laukia kerinčios atostogos! Be miesto įžymybių Roma garsėja itališka virtuve, skaityti aprašymai apie burnoje tirpstančias picas, smaližių atsiliepimai apie dangiško skonio itališkus ledus ir draugų patarimai, kur rasti skaniausią jų manymu itališką ekspreso – gautas įžvalgas patikrinti ir įvertinti galėsite pigios kelionės į Romą metu, pirmyn!
Norite keliauti dar pigiau? Jums padės Baltic Tours pasiūlydami priimtiniausią kainą ir aukšto aptarnavimo viešbučius su paslauga “viskas įskaičiuota” (all inclusive), belieka pasiryžti ir poilsis jau ranka pasiekiamas, galbūt tai bus jūsų pigiausios iki šiol turėtos atostogos, o patirti įspūdžiai patys brangiausi.

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai