×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Fuerteventūrą

Pigios kelionės į Fuerteventūrą

Pigios kelionės į Fuerteventūrą, tikras rojus vandens pramogų mėgėjams, banglenčių ir burlenčių sporto mylėtojai gaudys vėją poilsio Fuerteventūroje metu. Kanarų salos, viena iš jų Fuerteventūra, vilioja ne tik pasakiškais vaizdais ir pramogomis, bet ir paskutinės minutės pasiūlymais, karštos akcijos stebina žema kaina, patrauklūs kelionės bilietai skrydžiui lėktuvu suteikia galimybę pažinti Fuerteventurą visiems panorėjusiems. Norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours komanda pasiruošusi padėti!
Atostogos Fuerteventūroje mėgaujantis aukštos kokybės aptarnavimu viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) leis pamiršti visus rūpesčius. Įspūdžiai patirti pigios kelionės į Fuerteventūra metu neišdils iki kitų atostogų, o poilsis suteiks naujų jėgų. Atostogos bus turiningos, juk čia laukia Parque Natural de Corralejo parkas stebinantis krištolinio smėlio kopomis, kalnais ir nematytais iki šiol paukščiais bei ropliais. Patarimai dar nedrįsusiems stovėti ant banglentės – „7-nių šalių“ banglenčių sporto mokykla pavers kiekvieną profesionalu, jau išbandžiusių šią paslaugą atsiliepimai įrodo, kad poilsis skriejant bangomis vertas pastangų! Kelionė taps dar labiau įsimintina apsilankius Oazės parke, pasivažinėjus keturračiais Fuerteventūros kopomis ir pasinaudojus Okeanariumo paslaugomis, kuomet pro stiklinio laivo dugną plaukiama stebėti banginių – tai bent atostogos! Išpuoselėti aprašymai skaityti kelionių kataloguose išnyks pamačius tikrąjį Fuerteventūros grožį!
Ką reikia žinoti? Sausio ir birželio mėnesiais Fuerteventūros miestuose rengiami šurmulingi karnavalai, poilsis Fuerteventūroje apsilankius renginyje nustelbs kitus matytus karnavalus – įsitikinkite!

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai