×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Stambulą

Pigios kelionės į Stambulą

Poilsis Stambule sunkiai suprantama sąvoka, juk šis nemiegantis, gyvybingas miestas pasistengs sugerti visas jūsų jėgas! Kelionė į didingą miestą tampa vis populiaresne kryptimi, tikėtina, jog pigios kelionės į Stambulą yra viena iš daugelio priežasčių. Prieš kelionę išklausyti atsiliepimai ir patarimai taps jūsų išgyvenimais, patirti įspūdžiai nuspalvins pasaulį.
Karšti paskutinės minutės pasiūlymai, deginančios akcijos, tiesioginis skrydis lėktuvu iš Vilniaus, bilietai žema kaina, štai ir visa pigios kelionės į Stambulą paslaptis, galbūt jūsų jau tyko pigiausios iki šiol turėtos atostogos?
Atostogos Stambule vilioja tiek naktiniu, tiek dieniniu gyvenimu, taip kad ilsėtis nebus kada! Ką reikia žinoti? Stambulas karaliauja dviejuose žemynuose, o jo teritoriją Europoje ir Azijoje jungia Bosforo sąsiauris, būtent juo jus paplukdys kruizinis laivelis, atsipalaiduokite, juk atostogos. Pigios kelionės į Stambulą metu įkvėpkit Stambulo panoramos nuo Galata bokšto, pajauskite ramybės lašą Mėlynojoje mečetėje, visi skaityti aprašymai nublanks, kai įžengsite į jos didybę. Poilsio metu apsilankykite neaprėpiamo dydžio Stambulo turguje Grand Bazaar , įsigykite lauktuvių pikantiškų prieskonių, įsiliekite į Stambulo siautulį!
Kelionė nenuvils, tačiau jėgų pareikalaus, pasirūpinkite, kad atostogos būtų sočios, išragaukite turkiškų sriubų, pasisotinkite kotletukais köfte, neatsisakykit baklažanų salotų bei balto turkiško sūrio. O koks poilsis be deserto? Lepinkitės baklava ar kitu desertu kunefe, o gal abiem? Jūsų atostogos, jūsų teisė rinktis!
Norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours jums padės pateikdami priimtiniausius pasiūlymus skrydžiui ir apgyvendinimui su paslauga “viskas įskaičiuota” (all inclusive), belieka tik mėgautis!

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai