×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Kretą

Pigios kelionės į Kretą

Paskutinė minutė gali pagelbėti taip, kad kelionė į Kretą bus jūsų lyg šiol turėtos pigiausios atostogos. Karštos akcijos stebina žema kaina, pasinaudokite jomis ir bilietai atsidurs jūsų kišenėje. Atostogos Kretoje vilioja maloniais orais ir saulės spinduliais, puikus poilsio laikas saloje – vėlyvas pavasaris ar ankstyvas ruduo, tačiau ir žiemos metu, gruodį, sausį, vasarį, kuomet Lietuvoje spaudžia šaltukas Kretoje lepina šiluma, juk būtent to reikalauja atostogos. Skrydis lėktuvu truks vos daugiau nei 3 valandas, o jūs savaitei ar daugiau pasinersite į Viduržemio jūros bangas ir suprasite ką iš tiesų reiškia poilsis Kretoje. Kelionė neprailgs, susipažinsite su graikiška kultūra, pasilepinsite gurmaniškais patiekalais ir jūsų atostogos įgaus pagreitį. Skaityti atsiliepimai pigios kelionės į Kretą metu taps ranka pasiekiami, patirti įspūdžiai kvies sugrįžti dar ir dar kartą. Ką reikia žinoti? Tai, kad poilsis Kretoje bus dar malonesnis, jei apsistosite viešbutyje teikiančiame paslaugą „viskas įskaičiuota“ (all inclusive).
Mūsų patarimai jums, norint aplankyti salos įžymybes rekomenduojame nuomotis automobilį, kuris padės nevaržomai apkeliauti Kretą, o atostogos taps dar turtingesnės. Tinginiavimas paplūdimyje – tuo poilsis neapsiriboja, ryžkitės pažinti spalvingą povandeninį pasaulį, aplankykite kerintį Samarijos tarpeklį ar Dzeuso olą.
Netenkina randami kelionės aprašymai? Kreipkitės į „Baltic Tours“, sukaupę didelę keliautojų patirtį pateiks jums priimtiniausius pasiūlymus, galbūt kelionę įsigysite pigiau. Įsitikinkite, kad pigios kelionės į Kretą tikrai egzistuoja!

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai