×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Koso salą

Pigios kelionės į Koso salą

Pigios kelionės į Koso salą lėktuvu – puikus pasirinkimas ieškantiems ramaus poilsio, karštos saulės spindulių, gaivinančių jūros bangų ir paveikslų vertų peizažų. Atostogos Koso saloje lepins įvairiausiais malonumais ir pramogomis, poilsis karštųjų versmių paplūdimyje, pasivaikščiojimas žvejų miestelyje Zia, nepakartojamos panoramos įamžinimas nuo Kefalos skardžio – neįkainojami įspūdžiai laukia!
Pigios kelionės į Koso salą metu vertėtų pasigrožėti didingaisiais povais, kurie savo teritoriją dalinasi su katėmis, tikrai taip, išgirdote teisingai. Šį stebuklą galima pamatyti Plake, tai bent išskirtinės atostogos! Kelionė dar nesibaigia! Laukia saviti Koso paplūdimiai, Tigaki – išsiskiriantis itin sekliu krantu, Kefalos paplūdimys, kuris kviečia išbandyti savo jėgas ir nuplaukti iki šalia esančios salelės, taip, kad poilsis Koso saloje tikra atgaiva kūnui ir akims.
Ką reikia žinoti? Nedidukė Koso sala nuo kitų salų nutolusi trumpais atstumais, tad susipažinus su Kosu, galima apsilankyti kitose salytėse ar pasiekti Turkijos kurortą Bodrumą.
Atostogos Koso saloje rekomenduojamos gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo mėnesiais, žinoma, nesipykstantiems su vėsesniu oru nebus problemų ir kovo, balandžio, spalio mėnesiais.
Aprašymai kelionių kataloguose, jau pabuvojusių saloje atsiliepimai bei patarimai, įspūdžiai perteikiami fotografijose vilioja vis labiau? Nėra ko delsti! Baltic Tours padės keliauti pigiau! Degančios akcijos paskutinės minutės pasiūlymams, kelionės bilietai žema kaina, viešbučio paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive), štai ir pigios kelionės į Koso salą paslaptys!

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai