×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Hurgadą

Pigios kelionės į Hurgadą

Pigios kelionės į Hurgadą – neišdildomos atostogos jūsų atmintyje! Karštos akcijos dažnai nudžiugina turistus, bilietai kelionei lėktuvu žema kaina, paskutinės minutės pasiūlymai suteikia galimybę keliauti dar pigiau, tad poilsis Hurgadoje prieinamas visiems. Atostogos Hurgadoje pasiūlys daugybę pramogų, kelionė žada būti turininga! Koks poilsis Hurgadoje neaprėpus dykumos platybės įsitaisius ant kupranugario? Neišbandžius nepajusite tikro poilsio skonio! Skaityti atsiliepimai apie nardytojų įspūdžius neduoda ramybės? Išbandykite ir jūs, neišdildomi įspūdžiai laukia jūsų vandeniniame pasaulyje! Skaityti aprašymai apie tūkstantį ir vieną naktį išsipildys įžengus į rūmus „1000 ir viena naktis“. Pigios kelionės į Hurgadą metu verta leistis į ekskursiją aplankant Giftūno salą, atostogos taps dar turtingesnės. Ką reikia žinoti? Hurgada džiugina šiluma ir saule ištisus metus, tačiau mūsų patarimai: ištroškusiems karščio, aplenkite gruodžio-sausio mėnesius, nors temperatūra laikosi apie 18 laipsnių, jūsų gali netenkinti. Norit nenorit, atostogos priverčia pasimėgauti Hurgada Marina prieplauka, itin populiaria romantikų pasivaikščiojimo vieta, jei ir jūs prijaučiantys romantiką, kelionė į Hurgadą kaip tik jums!
Dar vienas poilsio Hurgadoje privalumas – viešbutis su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive), leis mėgautis burnoje tirpstančiu egiptietišku maistu, atostogos turi būti sočios!

Populiariausios kryptys
    Andrius rekomenduoja
    Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
    Norite paklausti apie kelionę?
    +370 5 266 1616
    Mūsų partneriai
    • Tez Tour keliones
    Geriausi pasiūlymai atostogoms
    BALTICTOURS-KELIONĖS
    TEZTOUR-KELIONĖS
    NOVATURO-KELIONĖS
    EGZOTINĖS-KELIONĖS