×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Londoną

Pigios kelionės į Londoną

Pigios kelionės į Londoną lėktuvu pamėgtos daugelio, skrydžio bilietai žema kaina pritraukia ir studentus, karštos akcijos paskutinės minutės pasiūlymams vilioja jau ne kartą apsilankiusius didingoje sostinėje, toks jau tas Londonas, pabuvojus kartą, norisi sugrįžti dar ir dar. Pigiau keliauti padės Baltic Tours komanda, lai kantriai išlauktas poilsis prasideda!
Atostogos Londone suteikia savito žavesio, miestas užburia savo didybe. Aprašymai kelionių kataloguose toli gražu neprilygsta pirmam įspūdžiui išvydus miesto galybę nuo besisukančios „Londono akies“ – realybė kur kas įspūdingesnė! Mėgautis poilsio akimirkomis prieš ramybe pulsuojantį Big Ben’ą, akies krašteliu žvilgtelėti į Bekingemo rūmus, įamžinti akimirką karališkuose soduose, visa tai patirti galima pigios kelionės į Londoną metu! Poilsis Londone suteikia galimybę susipažinti su pasaulio garsenybėmis Madame Tussaud‘s vaškinių figūrų muziejuje, išdrįskite pakalbinti Džeimsą Bondą!
Ką reikia žinoti? Londonas turi ką parodyti ištisus metus, jį verta aplankyti tiek liepą ar gruodį, balandį ar spalį, skirtingu metų laiku įžvelgiamos kitokios miesto spalvos, atskleisdamos vis kitą miesto atspalvį. Kad atostogos būtų kultūriškai turtingos, neaplenkite Nacionalinės galerijos, o, detektyvų garbintojai, užsukite pas Šerloką Holmsą!
Norite pasilepinti? Pigios kelionės į Londoną metu apsistokite viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive) ir mėgaukitės priklausančiais atostogų malonumais. Atsiliepimai girdėti apie Londoną, draugų dalinti patarimai neprilygs pačių patirtiems nuotykiams, įspūdžiai įsiamžins ne tik foto albume, bet ir atmintyje.

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai