×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Bulgariją

Keliones_i_Bulgarija

Pigios kelionės į Bulgariją

Pigios kelionės į Bulgariją, karštos atostogos, žėrintys paplūdimiai, deginančios akcijos skrydžiui lėktuvu, pavydžiai skaitomi Auksinių Bulgarijos kopų aprašymai, kelionės bilietai žema kaina ir nuotaikingi draugų atsiliepimai pritraukia vis daugiau turistų į šiltąją šalį. Paskutinė minutė leis įsigyti kelionę dar pigiau, o patirti įspūdžiai taps neįkainojami. Atostogos Bulgarijoje žavi aukštos kokybės aptarnavimu viešbučiuose, kuriuose paprastai keliautojai naudojasi paslauga all inclusive (viskas įskaičiuota), tokio poilsio trokšta kiekvienas. Poilsis Bulgarijoje vilioja vandens sportais, mineralinėmis voniomis, o atostogos tampa dar gardesnės, kuomet gomuriu ritasi šokoladinis bulgarų tortas garaš – tai bent kelionė!

Ką reikia žinoti atostogaujant Bulgarijoje? Vieną linksmą faktą, kad linksėjimas galva šalyje reiškia „ne“, o galvos purtymas – „taip“, tad nesuglumkite! Patarimai: pigios kelionės į Bulgariją metu aplankykite rožių slėnį, juk rožė – vienas iš Bulgarijos simbolių, neaplenkite Balčiko, kurį pažinus poilsis įgaus tikrumo, įkvėpkite kurortų sostinės Varnos grožio, taip atostogos taps dar turiningesnės. Atostogos dažniausiai užsibaigia lauktuvių paieška, ne išimtis, kad pigios kelionės į Bulgariją metu nuo to taip pat nepabėgsite, rekomenduojame damas nustebinti rožių aliejumi bei kvepalais, odos, vario ar sidabro dirbiniais, draugus pavaišinti bulgariško vyno taure, nupasakokite atostogų fotografijas – štai ir tęsiasi poilsis Bulgarijoje.

Populiariausios kryptys

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai