×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 [email protected]

Pigios kelionės į Portugaliją

Pigios kelionės į Portugaliją

Pigios kelionės į Portugaliją – jau ne vieno turisto pamėgta kryptis. Atostogos Portugalijoje nusimato itin karštos, jei skrydžio lėktuvu bilietus įsigysite liepos-rugpjūčio mėnesiais, norint aplenkti didžiulius turistų srautus rekomenduojama šalyje lankytis pavasarį arba rudenį, šiltas oras palepins ir šiuo laikotarpiu. Portugalijoje ne tik atostogos karštos, lepina ir degančios akcijos paskutinės minutės pasiūlymams kelionei įsigyti, bilietai žema kaina jau pranašauja nepamirštamus įspūdžius, kelionė žada įsimintiną patirtį! Norite keliauti dar pigiau? Baltic Tours padės išpildyti lūkesčius!
Ką reikia žinoti? Portugalijoje gausu įstabių miestų, kraštovaizdžių, architektūros vertybių, UNESCO saugomų objektų, tad atostogos suteiks galimybę pamankštinti ne tik kojas, bet ir akis! Porto – vienas didžiausių ir seniausių Portugalijos miestų, žavintis jaukiu senamiesčiu bei kavinukėmis, siauromis gatvelėmis ir modernių pastatų bei didžiulių tiltų kontrastu, čia poilsis priimtinas kiekvienam. Poilsis Portugalijoje lepina žėrinčiais kurortais, kurių paplūdimius skalauja didingumu alsuojantis Atlanto vandenynas.
Pigios kelionės į Portugaliją metu iš džiaugsmo alps gurmanai, nenuostabu, jog virtuvėje karaliauja vandens gėrybės, o garbingiausią titulą pelniusi menkė (bacalhau) – skonio receptorių lepinimas.
Mėgaukitės poilsio skoniu apsistoją viešbutyje su paslauga „viskas įskaičiuota“ (all inclusive), taip pamiršdami kasdienę rutiną ir rūpesčius.
Aprašymai kelionių kataloguose, draugų dalinti patarimai, internete skaityti atsiliepimai pigios kelionės į Portugaliją metu virs realybe, o patirti įspūdžiai kvies sugrįžti vėl ir vėl…

Populiariausios kryptys

Andrius rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai