×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Portugaliją

Pigios kelionės į Portugaliją žada geriausias atostogas!

Nuostabioji Portugalija – jau daugelio numylėta kelionių kryptis. Poilsis ir atostogos Portugalijoje primena pasaką, štai kodėl vis daugiau keliautojų ir patys svajoja aplankyti šią pietų valstybę. Šiltas pavasaris ir vasariškas ruduo, gražiausi paplūdimiai ir maudynės vandenyne, dailūs miestai ir, žinoma, puikus maistas yra tai ko reikia, kad kelionės įspūdžiai ir poilsis būtų patys geriausi!

Poilsis Portugalijoje: kaip sutaupyti?

Pažintinės, poilsinės, egzotinės, romantiškos kelionės yra tai, ką jau daugiau kaip 27-erius metus kartu su „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „TopTravel” bei „Eco Travel” siūlome savo mylimiems klientams! Džiaugiamės teigiamais keliautojų atsiliepimais ir kviečiame mūsų paslaugas išbandyti ir jus! Primename, kad degančios paskutinės minutės kelionės, pasiūlymų akcijos ar „Baltic Tours“ kelionių ekspertų suteikta nuolaida jūsų pasirinktai kelionei yra puiki proga keliauti žemesne kaina, tad išnaudokite ją!

Ką aplankyti?

Verta apžiūrėti garsiausius ir gražiausius Portugalijos miestus: kalvotą sostinę Lisaboną, garsėjančią Alfama rajonu, São Jorge pilimi ir paplūdimias, gražųjį Portą, garsėjantį portveinu, viduramžių Ribeira rajonu, nuostabiomis gatvelėmis ir kavinaitėmis. Keliautojai pataria aplankyti šalia sostinės įsikūrusį Sintros miestelį, kuriame galima aplankyti UNESCO saugomus Pena rūmus, Cabo da Roca iškyšulį. Nepamirškite nuostabiųjų Portugalijos paplūdimių ir salų Azoruose, Madeiroje, Algarvėje, Lagose! Maksimali temperatūra balandį–gegužę Portugalijoje siekia 20–22 laipsnius šilumos, o visą rudenį dovanoja 18–27 laipsnius šilumos!

Lauktuvės iš Portugalijos

Parvežkite savo draugams ir namiškiams natūralaus Claus Porto muilo, portugališko vyno, vyšnių likerio Ginjinha, atvirukų, piniginių iš kamščiamedžio, portugališko sūrio, alyvuogių aliejaus ir, žinoma, skanumynų. Vienas garsiausių portugališkų desertų yra Pasteis de Nata pyragaitis.

Keliauti su „Baltic Tours“ verta

Pigus poilsis yra daugelio keliautojų siekiamybė, kurią galime padėti įgyvendinti! „Baltic Tours“ tinklalapyje rasite nuostabių kelionių aprašymų, kuriuos galite įsigyti internetu arba apsilankę mūsų biure, adresu Vašingtono a. 1, Vilnius. Paprastai į mūsų siūlomų kelionių kainą įskaičiuotas lėktuvo bilietas (skrydis iš Vilniaus) su registruotu ir rankiniu bagažu, nakvynė viešbutyje (jei domina maitinimas, pasiūlymų ieškokite su „viskas įskaičiuota”). Naudokitės mūsų kelionių ekspertų patarimais jei norite, kad šįkart jūsų atostogos būtų pigiausios!

Populiariausios kryptys

Kristupas rekomenduoja


Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!

Norite paklausti apie kelionę?

+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai