×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Savaitgalio kelionės į Lenkiją

Keliones i Lenkija

Karšti pasiūlymai io kelionės į Lenkiją

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionės į Lenkiją? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Lenkiją pasiūlymų internetu, taip sutaupydami laiko ir pasirūpindami žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Lenkijoje mėgaujantis tradiciniu desertu. Savaitgalio kelionės į Lenkiją lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Paryžius užburiantis savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Lenkijoje skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti „Sustok, akimirka žavinga!”, tačiau stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Lenkiją pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Lenkiją? Baltic Tours ir partneriai Novaturas, Tez Tour garantuoja – rasite! Stulbinančios akcijos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Lenkijoje prasideda. Savaitgalio kelionės į Lenkiją lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Lenkiją minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus, lai poilsis Lenkijoje suteikia energijos visiems metams!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Trykštantiems avantiūrizmu pigios savaitgalio kelionės į Lenkiją!

Darbo savaitė gali būti ilga ir varginanti, todėl nieko nėra geriau už pigias savaitgalio keliones į Lenkiją. Joje pamiršite visas problemas ir rutiną! Jei jūsų kraujyje varinėjasi avantiūrizmo krislelis, o mintys nori atitrūkti nuo kasdienybės, nieko nelaukite ir pradėkite planuoti nepamirštamą savaitgalio išvyką! Jei kelionės aprašymai, kuriuos vis skaitote internete, kelia baltą pavydą, atėjo metas ištrūkti. Dabar geriausiais pasiūlymais pasirūpins jūsų kelionių draugai Baltic Tours biure, o suorganizuoti jums geriausią kainą ir kokybę užtikrinančias atostogas mums padės ištikimi partneriai („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”). Atostogoms nėra blogo meto, tad kodėl neišvykus atostogauti jau dabar?

Ką reikia žinoti keliaujant į Lenkiją?

Pigios savaitgalio kelionės į Lenkiją lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Lenkija užburia savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Lenkijoje skries lyg vėjas. Taip ir norėsis ištarti: „Sustok, akimirka žavinga!” Galbūt akimirkos sustabdyti ir nepavyks, tačiau smagiausias akimirkas neabejotinai užfiksuosite fotoaparatu! Įdomios veiklos, nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Lenkiją pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų!
Oras Lenkijoje pernelyg nesiskiria nuo Lietuvos orų, todėl jums nereikės rūpintis išskirtine apranga, o tai sutaupys vietą lagamine!
Savaitgalio kelionėje į Lenkiją jums prireiks kitos valiutos – Lenkijos zloto. Todėl svarbu nepamiršti užsukti į valiutos keityklą. Jei iškeistų pinigų kelionėje pritrūks, nesirūpinkite, daugumoje parduotuvių ir kavinių galėsite sumokėti kreditine ar debeto kortele.
Lenkija – didelė šalis. Todėl tam, kad pamatytumėte visus jos slepiamus lobius, vieno savaitgalio gali ir neužtekti. Gdanskas, Krokuva, Varšuva bei kiti miestai yra atviri jums. Todėl jei turite kelis laisvus savaitgalius, būtinai pasinaudokite galimybe aplankyti kuo daugiau įspūdingų Lenkijos vietų.

Aktyvus poilsis Lenkijoje

Nesvarbu, su kuo nutarėte keliauti į šią galimybių šalį: vieni, su draugais, su šeima, o gal leidžiatės į romantišką išvyką dviese, nes čia aktyvių veiklų kaip niekada daug! Žiemą pasinerkite į smagius slidinėjimo kurortus. Juose galėsite patirti žiemos sportų malonumą. Zakopanės, Szelment, Białka Tatrzańska, Krynica-Zdrój, Szklarska Poręba bei kiti geriausi slidinėjimo kurortai taps puikia vieta atvykti savaitgalio kelionei į Lenkiją.
Jei nemėgstate slidinėti, tačiau mėgstate laiką leisti kalnuose, tada jums puikiai tiks žygis po Lenkijos Tatrus! Kalnuose pasimirš rutina ir įtampa, protą atgaivins įspūdingi gamtos vaizdai, o kūnas atsigaus nuo nuolatinio sėdėjimo prie darbo kompiuterio. Skamba nepakartojamai, tiesa? Visa tai galite nuveikti vos per vieną nuotykių kupiną savaitgalį!

Pigios savaitgalio kelionės Lenkijoje privalumai!

Tokios nuostabių atostogų galimybės visai čia pat kaimyninėje Lenkijoje, bet yra ir dar daugiau savaitgalio kelionės privalumų. Savaitgalio kelionėms į Lenkiją taikome išskirtines nuolaidas bei degančias akcijas. Todėl ieškokite pigiausio Baltic Tours organizuojamo kelionės į Lenkiją pasiūlymo internetu. Taip taupysite laiką ir pasirūpinsite itin žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai bei degančios akcijos prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Lenkijoje mėgaujantis šauniausia jūsų pasirinkta kompanija. Pigios savaitgalio kelionės į Lenkiją lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė.
Atostogos Lenkijoje bus trumpos, bet leis jums atsipalaiduoti, o ir atmintyje įstrigs ilgam! Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Lenkiją pritraukia daugybę turistų, patenkintų kelione šioje šalyje. Išdrįskite ir jūs būti vieni iš jų!

Kelionė į Lenkiją – įspūdžių kupinos atostogos per daug nenutolstant nuo namų. Pigios savaitgalio kelionės į Lenkiją – tai lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Šioje šalyje ką veikti ir pamatyti atras visi. Todėl nieko nelaukite ir rinkitės skrydį į Lenkiją iš Vilniaus, Kauno bei Palangos oro uostų už itin žemą kainą. Norite daugiau apie nieką kitą daugiau negalvoti, tik apie savo poilsį? Rinkitės patogius viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) paketus! Pasitikėkite keliautojų patarimais ir džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Lenkiją minute. Atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus. Lai poilsis Lenkijoje suteikia energijos naujiems darbams!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones