×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Savaitgalio kelionės į Romą (Savaitgalio kelionės į Italiją)

Kas gali būti geriau nei savaitgalio kelionės į Romą? Čia pamirštama rutina, pabėgama nuo kasdienybės, pasineriama į užburiantį šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko, ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Romą pasiūlymų internetu, taip sutaupydami laiko ir pasirūpindami žema kaina. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai prisidės prie svajonių išsipildymo palydėti saulę Romoje mėgaujantis tradiciniu desertu. Savaitgalio kelionės į Romą lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė. Paryžius užburiantis savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Laikas Romoje skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti „Sustok, akimirka žavinga!”, tačiau stabdyti akimirkas galėsite tik objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Romą pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Romą? Baltic Tours ir partneriai Novaturas, Tez Tour garantuoja – rasite! Stulbinančios akcijos, milžiniški paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Romoje prasideda. Savaitgalio kelionės į Romą lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Romą minute, atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus, lai poilsis Romoje suteikia energijos visiems metams!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Bėgantiems nuo rutinos – pigios savaitgalio kelionės į Romą

Ar gali būti kas nors geriau negu savaitgalio kelionės į Romą? Čia pamiršite rutiną, pabėgsite nuo kasdienybės, pasinersite į užburiantį antikinio miesto šurmulį. Poilsis po darbo savaitės itin svarbus, tad negaiškite laiko. Ieškokite pigiausių savaitgalio kelionės į Romą pasiūlymų internetu ir taip, pasirūpinę žema kaina, taupysite laiką. Pigūs lėktuvo bilietai, paskutinės minutės pasiūlymai bei degančios akcijos prisidės prie svajonių atostogų išsipildymo. O kur dar kelionės su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive). Jos leis mėgautis gardžiausiais Italijos kulinariniais šedevrais! Savaitgalio kelionės į Romą lėktuvu – nuotykių ir geros nuotaikos dozė.

Ką reikia žinoti keliaujant į Romą?

Roma užburia savitu žavesiu, išskirtinumu ir nuoširdžia atmosfera. Savaitgalio kelionės į Romą lyg skambi melodija užburs jūsų sielą, o patiriami įspūdžiai primins nuotaikingo filmo scenarijų. Romoje rasite daugybę gamtos bei kultūros šedevrų. Čia atostogaujiems patariame aplankyti Romos forumą, Koliziejų, Panteoną, Vatikaną, Šv. Petro baziliką, Trevi fontaną (nepamirškite įmesti monetos!), Kapitolijaus kalvą, Siksto koplyčią, Romos katakombas bei daug kitų užburiančios Romos perlų. Keliaujant į Romą, svarbu atkreipti dėmesį į čia vyraujantį orą. Atostogos Romoje bus maloniausios keliaujant vėlyvą pavasarį arba ankstyvą rudenį. Šiuo metu vyrauja maloni 20 °C temperatūra. Vadinasi, karštis neapsunkins turistinių žygių bei laiko mieste.

Aktyvus poilsis Romoje

Per savaitgalio keliones į Romą tikrai nepristigsite aktyvios veiklos. Čia tiek daug visko, ką būtina pamatyti, jog vieno savaitgalio gali būti ir mažai. Juk ne veltui sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Todėl čia grįžti norėsis dar ne kartą. Geriausias patarimas – kibkite gidui už parankės ir leiskitės į kelionę po gražiausias Romos vietas. Tokios ekskursijos ne tik padės aktyviai leisti laiką, bet ir sužinosite daug įdomių faktų apie antika pulsuojantį miestą.

Pigios savaitgalio kelionės į Romą privalumai

Juk žemos skrydžių į Romą kainos yra pagrindinis variklis, kuris traukia turistus atostogoms Romoje. O aplankę ištikimiausius jūsų kelionių draugus Baltic Tours biure, taupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, kurį praleistumėte savarankiškai planuodami kelionę. Mes kartu su partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel” esame paruošę puokštę išskirtinių paskutinės minutės pasiūlymų. Radę pigiausią iš mūsų siūlomų savaitgalio kelionės į Romą variantų, galėsite džiaugtis puikia kaina bei sutaupytu laiku. O kur dar nepamirštamas laikas viename iš gražiausių Europos miestų? Čia, pajutę antikinės Romos didybę, pasijusite tarsi ant sparnų. Namo grįšite kupini energijos bei pasiruošę naujiems gyvenimo iššūkiams bei darbams.

Atostogos Romoje skries lyg vėjas, taip ir norėsis ištarti: „Sustok, akimirka žavinga!” Visa laimė, kad sustabdyti akimirkas galėsite objektyvo blykste. Tikrai taip, atostogos bus trumpos, bet atmintyje įstrigs ilgam. Nuolaidos, pigūs lėktuvo bilietai į Romą pritraukia daugybę turistų, būkite ir jūs vieni iš jų! Ieškote pigiausių savaitgalio kelionės pasiūlymų į Romą? Baltic Tours garantuoja, kas rasite! Karštos nuolaidos, degantys paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinis poilsis Romoje prasidės iškart. Skrydžiai į Romą vyksta iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Vadinasi, rasite sau patogiausią kelionės variantą. Džiaukitės kiekviena skriejančia savaitgalio kelionės į Romą minute. Atraskite naujus skonius, didingus peizažus, unikalius kultūros bruožus. Lai poilsis Romoje suteikia energijos visiems metams!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones