×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Maltą

Keliones i Malta
Geriausi pasiūlymai atostogoms Maltoje

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Maltoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Maltą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Maltą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Maltoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Maltoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Maltoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Maltoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Maltą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Maltą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Maltą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Maltą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Poilsinės kelionės į Maltą – ramybe dvelkiančios atostogos. Malta puikiai tiks šeimoms ar draugų kompanijoms norinčioms pabėgti nuo kasdienybės, pamiršti visus rūpesčius ir atsipalaiduoti paplūdimyje. Poilsis Maltoje atgaivins pavargusį kūną ir mintis, pabuvoję užburiančioje šalyje jausitės lyg naujai gimę. Galbūt ne visi atostogas įsivaizduoja paplūdimyje ir visai teisingai, poilsinės kelionės į Maltą metu galima atsipalaiduoti ir kitaip, o svarbiausia aplankyti kuo daugiau salos kampelių. Ganėtinai nedidukė sala slepia užtektinai gamtos perlų, verta paminėti, jog Maltos valstybę sudaro 7 salos, tačiau tik 3 yra gyvenamos – Maltos, Komino ir Gozo. Paprastai poilsinės kelionės į Maltą metu aplankomos ir likusios minėtos salos, vos 20 min plaukimas dvelkiant gaivinančiam vėjeliui keltu nuplukdys į Gozo salą, o čia jau kvapą užgniauš Žydrasis langas, Druskų laukai, Ghasri slėnis. Užlies euforija ir laimė, ne veltui salos pavadinimas išvertus iš kastilų kalbos reiškia džiaugsmą. Sekantis gamtos šedevras – Komino sala, vos įžiūrimas taškelis žemėlapyje, tačiau savo didybe ir grožiu nenusileidžianti egzotiškoms šalims. Komino vizitinė kortelė – Žydroji lagūna, nors saloje pastoviai gyvena iki 10 žmonių, turistai greitai užpildo laisvąsias salos erdves, o nardymo entuziastams čia tikras rojus. Jau įsitikinote, jog poilsinės kelionės į Maltą garantuoja neabejotinai vienas geriausių atostogų jūsų gyvenime? Dar viena dovanėlė – pigūs lėktuvų bilietai internetu į Maltą, paskutinės minutės pasiūlymai ir išskirtinės nuolaidos padės atostogauti dar pigiau! Poilsinės kelionės į Maltą metu nepamirškite šalies sostinės Valetos – istorinio lopšio, patikėkite, yra kur akis paganyti! Gubernatoriaus rezidencija, Maltos Parlamento rūmai, Barrakka sodai, Tritono fontanas, Karališkieji operos rūmai, Valetos uosto rajonas ir galybė kitų gėrybių laukia jūsų. Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Maltą? Visapusiškai padėti pasiruošusi Baltic Tours komanda išpildys lūkesčius ir pateiks vienus geriausių poilsinės kelionės į Maltą pasiūlymus.

Populiariausios kryptys
Andrius rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616
  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  Geriausi pasiūlymai atostogoms Maltoje
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  TEZTOUR-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS