×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Italiją

Keliones_i_Italija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Italijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Italiją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Italiją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Italijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Italijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Italijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Italijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Italiją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Italiją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Italiją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Italiją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Kvapnus kapučino kavos puodelis, viena iš gardžiausių itališkų ledų porcija, burnoje tirpstanti pica, visa tai ir dar daugiau – pigios poilsinės kelionės į Italiją dovana. Leiskitės, kad jus sužavėtų žemėlapyje savo forma išsiskirianti Italija ir jos miestai, kuriuose vaikščiosite aikčiodami iš nuostabos, mėgausitės spalvomis bei įtraukiančia kultūra.

Kodėl verta keliauti į Italiją su „Baltic Tours”?

Jau ilgą laiką sėkmingai organizuojame keliones ir dirbdami su kelionių ekspertais bei patikimais partneriais („Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”) siūlome jums išskirtines keliones į Italiją už gerą kainą! Leiskite laiką su šeima pažindami Italijos miestų kultūrą ar su draugais pasinerkite į čia vykstančius pašėlusius vakarėlius. Mes jums suplanuosime išskirtinai pigiausią kelionę atsižvelgdami į rekomendacijas ir kelionių ekspertų patarimus, todėl keliaudami galėsite pasijusti kaip tikri italai. Atostogų variantų aprašymai „Baltic Tours” puslapyje atnaujinami kasdien, o kokia kaina įsigysite kelionę – priklausys tik nuo jūsų.

Kodėl poilsinė kelionė į Italiją?

Atostogos Italijoje susilaukia tik geriausių atsiliepimų ir yra kiekvieno svajonė: istorijos mylėtojui, nuotykių ieškotojui, gurmanui ar meno puoselėtojui. Mes pasirūpinsime jūsų kelionės kokybe, geriausiu draudimo kainos pasiūlymu. Jums belieka pasirinkti išskirtinį, nebrangų „Baltic Tours” atostogų pasiūlymą su paslauga viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) ir keliauti pasimėgauti poilsiu kerinčiose Italijos vietose. Pajauskite karštą Italijos atmosferą ir atraskite unikalų jos gyvenimo stilių bei gardžias maisto ir gėrimų subtilybes!

Kada keliauti?

Keliauti į Italiją galima praktiškai visais metų laikais. Oras nuo balandžio iki birželio šalyje saulėtas ir šiltas. Keliaudami šiuo metu išvengsite karščių bei didelių turistų spūsčių. Tie, kurie mėgsta kalnus ir sniegą, rinkitės keliauti žiemą. Apsnigusios Alpių viršūnės, karštas vynas, kalnų didybė – dovana kiekvienam keliautojui, nebijančiam šalčio! Taip pat karšti vasaros orai vilioja į nuostabias ir rojumi žemėje vadinamas Italijos salas, kur saulė kviečia atvykti beveik ištisus metus. Šiuos ir dar kitus ilgai atmintyje išliekančius įspūdžius susikursite pasinaudoję išskirtinai pigia poilsine kelione į Italiją!

Kur keliauti?

Poilsinės atostogos Italijoje neapsiriboja vien skrydžiu į Sardinijos ar Sicilijos salas. Mėgstantiems atrasti skirta amžinuoju miestu vadinama sostinė Roma ir nebrangios ekskursijos po ją, kerinti Venecija, picos gimtasis miestas Neapolis, madingasis Milanas, meilės sostinė Verona ir dar daugiau! Italija kviečia aktyvius poilsio mėgėjus į slidinėjimo kurortus – Alpių trasos nepalieka nė vieno abejingo. Taip pat lankydamiesi Italijoje nuvykite pamatyti ir šalies teritorijoje esančias dvi nepriklausomas valstybes: San Mariną – seniausią pasaulyje respubliką, bei Vatikaną, kurio gyventojai yra vieninteliai pasaulyje, galintys naktį užrakinti savo šalies vartus. Nedelskite, nes laikas Romoje tirpte tirpsta!

Paskutinės minutės degantys pasiūlymai, stulbinančios akcijos ir žema kaina leidžia pigiai nukeliauti į išsvajotą šalį. Įsigykite lėktuvų bilietus internetu į Italiją. Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ar Varšuvos oro uostų jau ranka pasiekiami! Pirmyn!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones