×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Egiptą

Keliones_i_Egipta

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Egipte? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Egiptą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Egiptą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Egipte momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Egipte – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Egipte taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Egipte, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Egiptą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Egiptą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Egiptą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Egiptą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Galybė ir ilgaamžiškumas, mistika ir stebuklai – visa tai apibūdina Egiptą ir jo kultūrą. „Baltic Tours“ ir partneriai „Tez Tour“, „Novaturas“ bei „Kidy Tour“ turi puikių pasiūlymų jūsų atostogoms! Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Egiptą? Kreipkitės – nuolaidos ir akcijos, paskutinės minutės pasiūlymai – tai, ką pasiūlys mūsų komanda. Raudonoji ir Viduržemio jūra jau laukia jūsų! Spalvotos žuvelės ir įstabūs neregėti rifai, koralai ir mistiškieji povandeninio pasaulio gyventojai – jūros arkliukai… visa tai garantuotai pamatysite išvykę į poilsinę kelionę Egipte!  Seniausia pasaulio civilizacija paliko ryškius pėdsakus Egipto miestuose. Istorijomis ir legendomis apipintos piramidės – 7-asis pasaulio stebuklas, įžymusis Sfinksas bei šventyklos privers pasijusti mažyčiais prieš jų didybę. Karštis ir saulė, dykumos ir oazės laukia Egipte, todėl skubėkite, naudokitės degančiais paskutinės minutės pasiūlymais, pirkite patogiai internetu ir liks tik mėgautis kelione lėktuvu. Atsiduokite seniausios pasaulio civilizacijos kerams. Juk Egipte tiek daug nuostabių vietų: Gizos piramidės, Karalių slėnis, Sivos oazė, įstabios šventyklos ir 3 tūkstančių metų palikimas… Pigūs lektuvo bilietai ir puiki poilsinės kelionės kaina užtikrina nepamirštamas atostogas Egipto pajūryje. Memfis, seniosios karalystės sostinė, ir Luksoras, Kairas ir Aleksandrija, jūs renkatės poilsinės kelionės tikslą, o mes garantuojame įdegį ir dangiškas emocijas. Bėgant nuo lietuviškų orų permainų nepamirškite saulės akinių ir maudymosi kostiumėlio – jūsų atostogos įsirėš atmintyje, o Egipte paliksite dalelę savęs.  Greitai ir praktiškai pirkite pigius lėktuvo bilietus ir poilsines keliones internetu šeimai ar draugams, keliaukite ir grožėkitės, įkvėpkite ir pajuskite, kad esate Egipte!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinės kelionės į Egiptą – į didingą istoriją!

Didybė, ilgaamžiškumas, mistika ir stebuklai – visa tai apibūdina Egiptą bei jo kultūrą. Spalvotos žuvelės ir įstabūs neregėti rifai, koralai ir jūros arkliukai – mistiški povandeninio pasaulio gyventojai… Visa tai tikrai pamatysite išvykę į poilsinę kelionę Egipte! Istorijomis ir legendomis apipintos piramidės… 7-as pasaulio stebuklas – žymus Sfinksas bei šventyklos privers pasijusti mažiems prieš jų didybę. Karštis ir saulė, dykumos ir oazės laukia Egipte. Todėl skubėkite, naudokitės degančiais paskutinės minutės pasiūlymais, patogiai pirkite internetu ir liks tik mėgautis kelione lėktuvu. Pasiduokite seniausios pasaulio civilizacijos kerams. Raudonoji ir Viduržemio jūra jau laukia jūsų!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Baltic Tours ir partneriai „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel” turi specialių pasiūlymų jūsų atostogoms! Ieškote pigiausių poilsinės kelionės pasiūlymų į Egiptą? Kreipkitės į patikimiausius kelionių draugus Baltic Tours biure. Čia jūsų lauks karštos nuolaidos, degančios akcijos bei paskutinės minutės pasiūlymai. Visa tai pasiūlys Baltic Tours komanda. Pigūs lėktuvo bilietai ir puiki poilsinės kelionės kaina užtikrina nepamirštamas atostogas Egipto pajūryje. Memfis, senosios karalystės sostinė, ir Luksoras, Kairas ir Aleksandrija… Jūs renkatės pigios poilsinės kelionės tikslą, o mes garantuojame įdegį ir nepamirštamas emocijas. Būkite praktiški ir nieko nelaukdami pirkite pigius lėktuvo bilietus bei poilsines keliones internetu šeimai ar draugams. Keliaukite ir grožėkitės, įkvėpkite ir pajuskite, kad esate didingame Egipte!

Kodėl pigios poilsinės kelionės į Egiptą?

Jei norite pabėgti nuo rutinos ir saulės atokaitoje atsikvėpti nuo rūpesčių, Egiptas yra kaip tik ta oazė, kurioje pamiršite visus namuose kamavusius rūpesčius. Gražiausi paplūdimiai, geriausi viešbučiai su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), nuostabi gamta, didybe bei senove alsuojanti aplinka, pasaulio stebuklai ir dar daug visko telpa po vienu Egipto dangumi. Bėgant nuo lietuviškų permainingų orų, nepamirškite saulės akinių ir maudymosi kostiumėlio. Jūsų atostogos įsirėš atmintyje, o Egipte paliksite dalelę savęs. Ar gali būti kas nors geriau už pajūryje nesibaigiančias saulės vonias? Juk būtent taip dažnas įsivaizduoja tobulas atostogas. Poilsis Egipte kiekvieną privers pailsėti, o namo grįšite kupini naujų jėgų bei idėjų.

Kada važiuoti?

Europoje gyvenantiems žmonėms nėra įprastas Egipto klimatas – karštas ir sausas. Ir toks jis išlieka kone visus metus. Tik žiemos mėnesiais temperatūra čia krenta iki 20–25 °C. Vasarą temperatūra svyruoja apie 26–30 °C (būna vietomis pasitaiko ir iki 45 °C). Dėl mažos drėgmės toks karštis Egipte lengvai pakeliamas. Jei mėgstate įkaitusią odą, karštą smėlį bei gaivias pramogas pajūryje, galite rinktis čia vykti pavasarį, vasarą bei rudenį. O jei norite lepintis šiluma bei aplankyti įspūdingiausias Egipto vietas, rinkitės kelionę žiemą, kai karšta temperatūra nebevargina. Turėkite omenyje, kad nuo kovo iki birželio pučia chamsinas. Tai yra karštas vėjas, nešantis smėlį ir dulkes. Todėl keliaujant šiais mėnesiais reiktų pasirūpinti akių ir nosies apsaugomis.

Kur važiuoti?

Kas jau kas, o atostogos Egipte bus turiningos kaip niekada! Žinoma, jei jūs to norėsite. Todėl viskas, ką jums reikia padaryti prieš kelionę, tai apgalvoti poilsio prioritetus: ar norite atsipūsti pajūryje, ar norite aktyviai leistis į neatrastas Egipto vietas. Juk Egipte tiek daug nuostabių vietų: Gizos piramidės, Karalių slėnis, Sivos oazė, Karnako šventykla, Abu Simbelas, Memnono kolosai, Šv. Kotrynos vienuolynas, Cheopso valtis bei daug kitų senove ir didybe alsuojančių vietų.

Atsiliepimai rodo, kad atostogos Egipte pralėks lyg vėjas laukuose ir paliks neišdildomus įspūdžius. Juos bus gera prisiminti iki kitų atostogų. Paskutinės minutės bilietai geriausia kaina, degančios akcijos bei nuolaidos yra kaip tik tai, ko reikia jūsų geroms atostogoms. Skrydžiai į Egiptą vyksta iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų. Todėl rasime jums patogiausią kelionės pasiūlymą. Užteks svajoti, laikas veikti, nes jūsų laukia poilsis Egipte!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones