×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Balio salą

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį ? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės , vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po ! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinė kelionė į Balio salą atostogos amžinoje vasaroje

Pasaulis tiesiog pamišęs dėl Balio. Neveltui, 2017-iaias metais ši Indonezijos sala buvo išrinkta populiariausia kelionės kryptimi pasaulyje. Norite į Balį ir jūs? O svajonės pildosi! Leiskite sau bent mintimis nusikelti į salą, kurioje visad šviečia saulė, spindi rojaus paplūdimiai, gyvenimas prisipildęs meilės ir geros nuotaikos ir gal viskas susidėlios taip, kad kitas savo atostogas leisite būtent čia? Išsvajotas poilsis!

Kodėl į Balį verta keliauti su „Baltic Tours”?

Mes mylime savo klientus ir savo darbą. Ir patys dažnai leidžiamės į keliones, kad ištyrinėję platųjį pasaulį jums pasiūlytume įdomiausias kryptis, geriausius viešbučius, parekomenduotume  išskirtinių lankytinų objektų. Internetinėje „Baltic Tours” svetainėje atrasite poilsinių kelionių pasiūlymų su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) maitinimo tipu, viešbučių pasiūlymais. Naudokitės degančiomis akcijomis ir puikiais paskutinės minutės pasiūlymais! Daugelį metų bendradarbiaujame su kelionių organizatoriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „TopTravel” bei „Eco Travel” tam, kad jūsų atostogos ir poilsis būtų pats geriausias! Įspūdingos ir dar pigios kelionės – tai keliautojų svajonės išsipildymas! „Baltic Tours” keliones galite įsigyti jums patogiausiu būdu – internetu arba atvykę į mūsų biurą Vilniuje, adresu Vašingtono a. 1. Kelionių ekspertai pasiruošę jums padėti, patarti, atsakyti į visus rūpimus klausimus, tačiau išsamią informaciją galite rasti ir „Baltic Tours” kelionių aprašymuose.

Kodėl poilsinė kelionė į Balį?

„Baltic Tours” kelionių platformoje galite įsigyti ypatingą kelionę į Balį. Mes siūlome poilsinę kelionę su Balio mylėtojais Balinėtojais! Daugybę patirties, įspūdžių ir istorijų sukaupę ir ne vienerius metus saloje praleidę Leo ir Ieva jums atskleis romantiškiausias salos paslaptis, pažers daugybę aukso vertės patarimų. Ši sala – daugelio svajonė. Leiskite padėti šią svajonę išpildyti!

Kada keliauti?

Balyje klimatas panašus visus metus. Vidutinė oro temperatūra dieną čia siekia 30 laipsnių šilumos, o naktį „nukrenta“ iki 26–28 laipsnių šilumos. Oro drėgmė Balyje siekia apie 85 %. Geriausias laikas aplankyti Balį yra balandžio, gegužės, birželio ir rugsėjo mėnesiai. Liepą, rugpjūtį, per Velykų, Kalėdų atostogas ir Naujuosius metus čia sulaukiama daugiausiai turistų. Nuo gruodžio iki kovo mėnesio Balyje paprastai tęsiasi lietaus sezonas, kada tikimybė susilaukti lietaus yra didesnė. Beje, lietus Balyje yra toks šiltas, kad tiesiog norisi šokti jam lyjant!

Kur keliauti?

Nors Balis yra palyginti maža sala, atradimų čia labai daug. Balyje gali ropštis į ugnikalnius, maudytis kriokliuose, mėgautis vandens sporto pramogomis vandenyne, stebėti spalvingas indų religijos ceremonijas, išbandyti balietišką ritualą pačiam, aplankyti amžinybę skaičiuojančias šventyklas. Balis – tai vakarai ant jūros kranto Lovinos kurorte, mūsų akiai neįprasta tropinė gamta, stebuklų kupinas povandeninis pasaulis Menjangeno saloje. Aplankykite garsiuosius Git Git krioklius, nusifotografuokite gerai atpažįstamos Ulun Danu Beratan šventyklos fone, pasivaikščiokite UNESCO saugomomis ryžių terasomis, užsukite į Balio kultūros centrą Ubudą. Pasitikite saulę Baturo ugnikalnio viršūnėje, išbandykite balto, juodo smėlio paplūdimius, raftingą kalnų upėmis, „surfinimą“ vandenyne. Balis dovanoja tiek nuostabių patirčių ir dieviškų vaizdų. Į „Baltic Tours” kelionių pasiūlymus paprastai yra įtraukiama lėktuvo bilieto kaina. Tiesioginiai skrydžiai į Balį vykdomi iš Varšuvos, skrydžiai su persėdimu vykdomi iš Vilniaus oro uosto. Tegul poilsinė kelionė į Balį tampa jūsų svajonės išsipildymu! Geriausi ir pigiausi pasiūlymai viename!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones