×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Bodrumą (Poilsinės kelionės į Turkiją)

Kelione i Bodruma

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Bodrume? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Bodrumą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Bodrumą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Bodrume momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Bodrume – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Bodrume taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Bodrume, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Bodrumą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Bodrumą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Bodrumą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Bodrumą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Kodėl verta keliauti į Bodrumą su „Baltic Tours“?

Neabejojame, kad jus domina pigūs poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. „Baltic Tours“ bendradarbiaudami su patikimais partneriais pateikia patikrintus ir subalansuotus kelionių į Bodrumą pasiūlymus. Tuos, kurie ieško geriausių kainų, „Baltic Tours“ kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir tokiu būdu atrasti poilsinių kelionių į Bodrumą pasiūlymus internetu pigiau. Gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Bodrumą žema kaina, degančios akcijos, viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) kelionių paketai, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų patarimai ir įspūdžiai pažers spalvingą kelionės galimybių spektrą. Patikėkite kelionės planus „Baltic Tours“ profesionalams bei ištikimiems partneriams („Tez Tour“, „Novaturas“, „Kidy Tours“). Mes kiekvieną dieną dirbame tik tam, kad padovanotume jums geriausias atostogas!

Kodėl poilsinė kelionė į Bodrumą?

Bodrumas – vienas iš išskirtiniausių Turkijos pakrantės kurortų, kuriame dažnai ilsisi ir patys turkai. Šalies pietvakariuose įsikūręs Bodrumas nuo kitų kurortų skiriasi savo ypatinga atmosfera. Dėl bohemiškos aplinkos jį ypač pamėgę Turkijos menininkai. Dar šis kurortas išsiskiria ir tuo, kad yra labai europietiškas, primenantis Graikiją. Ir ne be priežasties vietovė ilgą laiką priklausė senovės graikams, Bodrumo apylinkėse gimė istorijos mokslo pradininkas Herodotas. Taigi, Bodrumas – miestas, kupinas ne tik romantiškų paplūdimių, bet ir kvapą gniaužiančio senovės graikų palikimo. Puikus klimatas, draugiška atmosfera ir graži architektūra yra būtent tai, kas užtikrins jūsų puikų poilsį Bodrume!

Kada keliauti?

Kelionių ekspertai į Bodrumą pataria vykti gegužės, birželio, rugsėjo ar spalio mėnesiais. Tuo metu pietvakarių Turkijoje karšta, tačiau kaitra ne per didelė. Be to, turistų ne tiek daug kaip liepos ar rugpjūčio mėnesiais. Iš esmės ilsėtis Bodrume galima ištisus metus. Žiemą oro temperatūra retai kada nukrenta žemiau 15 °C šilumos, o kritulių šioje subtropinio klimato vietovėje būna palyginti mažai net ir lietinguoju žiemos periodu.

Kur keliauti?

Viena iš gretimais esančių įspūdingų lankytinų vietų yra turistų pamėgta Koso sala. Nuo Bodrumo ją skiria vos 4 kilometrų atstumas jūra, kurį įveikti patogu keltu. Ko gero, žymiausia lankytina vieta Bodrume – Šv. Petro pilis. Pagrindiniu miesto simboliu laikytinoje vietoje šiuo metu veikia Povandeninės archeologijos muziejus, kuriame galima apžiūrėti kadaise jūros gelmėse tūnojusius vertingus istorinius antikos laikų eksponatus. Dar vienas įspūdingas graikų laikų statinys – Bodrumo amfiteatras, kuriame, pasak istorikų skaičiavimų, tilpdavo daugiau negu 10 000 žiūrovų! Amfiteatras nuo Bodrumo nutolęs maždaug 3 km, nuo jo taip pat atsiveria graži panorama. Čia ir šiais laikais dažnai vyksta koncertai ir kiti renginiai po atviru dangumi. Viena iš modernių kurorto įžymybių – naktinis klubas „Halikarnasas“. Senoviniu Bodrumo vardu pavadintas klubas yra pripažintas vienu iš įspūdingiausių visame pasaulyje ir vienu iš pirmųjų naktinių linksmybių vietų musulmoniškoje Turkijoje.

Poilsinės kelionės į Bodrumą – idealus pasirinkimas ieškantiems atsipalaidavimo ir pramogų! Jeigu jaučiate, kad atėjo metas atostogoms, neabejokite ir pirkite lėktuvų bilietus internetu į šį žavų Turkijos kurortą. Poilsinės kelionės į Bodrumą neabejotinai leis atsikvėpti nuo darbų ir atsipalaiduoti. Atostogos Bodrume atpalaiduos jūsų kūną ir sielą. Šilta jūra ir vaizdingi kalnai nuramins, o naktiniai klubai nuteiks linksmiems šokiams. Poilsinės kelionės į Bodrumą – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį! Siūlome skrydžius į Bodrumą iš Vilniaus Lietuvos, Varšuvos arba Rygos.

 

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones