×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Antaliją (Poilsinės kelionės į Turkiją)

Kelione_i_Antalija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Antalijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Antaliją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Antaliją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Antalijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Antalijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Antalijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Antalijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Antaliją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Antaliją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Antaliją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Antaliją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinė kelionė į Antaliją – džiaukitės savo atostogomis!

Subtropiniu klimatu pasižyminti Antalija – šių metų kelionių hitas! Tai ypatingai populiari atostogų kryptis, kurioje rasite viską, ko reikia tobuloms atostogoms. Malonus klimatas, gydomieji paplūdimiai, atpalaiduojantys kurortai ir turkiška virtuvė – tikra atgaiva kūnui ir sielai! Legenda byloja, jog kadaise būtent Antalijoje pati Egipto karalienė Kleopatra viešėjo bei maudėsi Viduržemio jūros pakrantėje. Šiandien čia įsikūręs Kleopatros vardu pavadintas paplūdimys, kuriame išsimaudyti ir tokiu būdu įgauti bent dalelę garsiosios karalienės grožio. Tikėsite šia legenda ar ne, tačiau po poilsinės kelionės į Antaliją tikrai jausitės atjaunėję bei įgavę daugiau jėgų, kadangi mūsų kelionės pasiūlymai suteiks tokius malonumus, jog akimirksniu užmiršite visus kasdieninius rūpesčius!

Kodėl verta keliauti į Antaliją kartu su „Baltic Tours“?

Mūsų siūlomos poilsinės kelionės – gero laiko ir tikrų įspūdžių garantas. „Baltic Tours“ kartu su partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „TopTravel” bei „Eco Travel” jau ilgą laiką dirba tam, kad visi norintys keliauti ir pažinti Turkiją bei jos nuostabųjį Antalijos regioną be vargo galėtų įgyvendinti šią savo svajonę. Būtent dėl to apsilankę mūsų internetiniame puslapyje pamatysite, jog poilsinėms kelionėms į Antaliją taikome įvairiausias akcijas, nuolatos dalinamės kelionių aprašymais ir patarimais, teikiame „viskas įskaičiuota” (angl. all inclusive) pasiūlymus su viešbučiu ir visuomet siūlome degančius paskutinės minutės kelionės variantus. Todėl nedvejokite ir pasinaudokite šiais karščiausias pasiūlymais, kadangi „Baltic Tours“ yra pasiruošę išpildyti visas jūsų svajones!

Kodėl poilsinė kelionė į Antaliją?

Nors Antalijos pakrantė ir garsėja savo kurortais, poilsinė kelionė čia neapsiriboja vien kokteilių gurkšnojimu ant paplūdimio gultų. Iš tiesų, ši nuostabi šalis bei pietvakarių regionas gali pasiūlyti žymiai daugiau! Dienos metu galėsite nebrangiai užsisakyti ekskursiją su gidu bei grožėtis tokiomis istorinėmis vietomis kaip senamiestis, Hadriano vartai, senoviniai miesto griuvėsiai, aplankyti muziejus ar gamtos grožio nestokojančias vietas už miestų ribų. Vakare, po visos dienos įkarščio, atsipalaiduoti kvies mieste įsikūrę barai, restoranai ir kavinės, kurios veikia ligi pat vidurnakčio. Norintys ramybės, o galbūt ieškantys romantiškos vietos vakarui, galės įsitaisyti nuostabaus grožio paplūdimiuose ir gėrėtis už horizonto besileidžiančia saule. Iš tiesų, kelionės suteikia daug malonumų ir džiaugsmo, o Antalijoje šių dviejų dalykų tikrai netrūksta!

Kada keliauti?

Kadangi šią Turkijos sritį kalnai apsaugo nuo šaltų šiaurinių vėjų, jai būdingas įprastas Viduržemio jūros klimatas kartu su karštomis, sausomis vasaromis ir vidutiniškai šiltomis bei lietingomis žiemomis. Apie 300 dienų per metus čia šviečia saulė, o vandens temperatūra niekados nenukrinta žemiau 15 laipsnių šilumos. Vidutinė vasaros temperatūra yra 30 °C, nors liepos ir rugpjūčio mėnesiais ji gali pakilti net iki 40 °C. Jūros brizo ir šiaurės rytų vėjų dėka, šią temperatūrą galima pakelti lengviau ir toliau mėgautis poilsinės kelionės teikiamais malonumais. Žmonės į Antaliją atvažiuoja visais metų laikais, kadangi čia vyraujantis klimatas yra švelnus, o saulės kiekis – pavydėtinai didesnis nei daugelyje kitų šalių.

Kur keliauti?

Alanija – Antalijos provincijos kurortinis miestas, esantis Turkijos pietuose prie Viduržemio jūros. Kelionės į Antalijos metu kiekvienas privalo nuvykti į šį senovinį miestą bei pamatyti iš raudonųjų plytų pastatytą Alanijos pilį. Čia ne tik galėsite pasigrožėti 360 laipsnių panorama, bet ir įsitikinsite, jog tai svarbi Turkijos istorinė vieta. Tvirtovė buvo pastatyta XIII amžiuje, tačiau pilies įtvirtinimai buvo išlieti žymiai anksčiau (manoma, III. a. pr. Kr.). Juos išvydus, bus sunku patikėti, jog jie čia stovi jau aštuoniolika šimtmečių, kadangi įtvirtinimai vis dar išlaikė pirminę savo formą. Aplankius pilį, galėsite pasivaikščioti iki uosto ir toliau tęsti istorinius tyrinėjimus šešiakampiame raudonajame miesto bokšte.

Sapadere kanjonui tiktų paslėptojo perlo pavadinimas. Šią vietą surasti nelengva, tačiau aplankyti tiesiog būtina! Besiveržianti savo purslais upė nugrimzta per kalnus bei sukuria gilų kanjoną su kietomis kalkių sienomis iš abiejų pusių. Per kanjoną eina naujai įrengti ir gerai prižiūrimi mediniai takai, nuo kurių lankytojai gali pamatyti didžiulį gamtos grožį bei kaskadinius krioklius.

Garsioji Dim uola, esanti dvylika kilometrų nuo Alanijos miesto, yra vienas populiariausių lankytinų objektų šiame regione. Iškilusi 232 metrus virš jūros lygio bei įsikūrusi Cebel-i Reis kalne, Dim uola yra pripažinta kaip antroji didžiausia uola Turkijoje. Uoloje yra įrengti du pagrindiniai keliai – vienas 50 metrų, kitas – 360 metrų, kuriais lankytojai galės pasivaikščioti po šį milijono metų senumo gamtos stebuklą, išvysti įspūdingus stalagmitus ir stalaktitus, o turo pabaigoje pasigrožėti uoloje esančiu ežeru.

Iš tiesų, Antalija yra viena gražiausių vietų visoje Turkijoje. Rinkitės poilsines keliones į Antaliją ir džiaukitės karališku poilsiu. Juk ne be reikalo pati Kleopatra čia nusprendė praleisti savo atostogas! Jau dabar galite užsisakyti kelionės bilietus ir mėgautis poilsiu už mažiausią kainą. Skrydis lėktuvu jau ir iš Vilniaus oro uosto.

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones