×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinės kelionės į Fuerteventūrą (Poilsinė kelionė į Ispaniją)

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Fuerteventūroje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Fuerteventūrą neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Fuerteventūrą laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Fuerteventūroje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Fuerteventūroje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Fuerteventūroje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Fuerteventūroje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Fuerteventūrą pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Fuerteventūrą žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Fuerteventūrą! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Fuerteventūrą virstų įstabiausiomis atostogomis.

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Poilsinės kelionės į Fuerteventūrą

Ne be reikalo prancūzų keliautojas ir tyrinėtojas, Jean de Béthancourt, grįžęs iš ekspedicijos, kurios metu aplankė ir vieną iš Kanarų salyno salų, džiaugsmingai sušuko: „Que forte aventure!“ (liet. „Koks didis nuotykis!“). Daugelis mano, jog nuo to ir kilo Ispanijai priklausančio archipelago pavadinimas, šiandien geriau žinomas kaip Fuerteventūra. Iš tiesų, Fuerteventūra nepalieka nei vieno abejingo! Balti lyg sniegas paplūdimiai, smėlėtos kopos ir Kanarams būdinga nesibaigiančių atostogų atmosfera yra pačios geriausios priežastys leistis į poilsinę kelionę po Fuerteventūrą!

Kodėl verta keliauti į Fuerteventūrą su „Baltic Tours“?

Paskutinės minutės kelionę į Fuerteventūrą galima rinktis visus metus „Baltic Tours“ bei kitų partnerių („Novaturas“, „TopTravel“, „Eco Travel“, „Tez Tour“ ir „Kidy Tour“) dėka. Mes siūlome poilsines keliones su „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) pasiūlymais, kad jūs ir jūsų šeima galėtumėte atsipalaiduoti vos tik įlipę į lėktuvą! Furteventūra patiks kiekvienam, – tiek dideliam, tiek ir mažam, o tuo įsitikinsite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje, kuriame rasite kelionės aprašymą ir mūsų patarimus. Internetu galėsite užsisakyti ir poilsinę kelionę, kuriai pritaikysime geriausią akciją ir rasime pigiausius lėktuvo bilietus. Skrydis į Fuerteventūrą vykdomas tiesiai iš Vilniaus oro uosto, todėl jums nereikės rūpintis ilgomis kelionėmis autobusu.

Kodėl poilsinė kelionė į Fuerteventūrą?

„Baltic Tours“ kelionių pasiūlymai visuomet patiks tiems, kurie ieško tikro poilsio. Kelionės į Fuerteventūrą metu patirsite poilsį kartu su daugybe kitų nuotykių ir aplankysite įdomias salos vietas. Šiltoji Fuerteventūra nenuvils ir žiemą: čia temperatūra apsistoja ties 20 ⁰C šiluma, o saulės spinduliai lepina visų sezonų metu. Būtent dėl didelio saulės kiekio, jūros ir įstabaus grožio paplūdimių, metai iš metų sala pritraukia atostogų ištroškusius poilsiautojus. Tačiau turistai čia plūsta ne tokiais dideliais mastais kaip populiariojoje Lanzarotės, Gran Kanarijos ar Tenerifės salose. Todėl pasirinkę poilsinę kelionę Fuerteventūroje išvengsite didelių žmonių spūsčių ir galėsite ramiai mėgautis savo užsitarnautomis atostogomis.

Kada keliauti?

Fuerteventūroje per metus suskaičiuojama net 300 valandų saulės! Taip pat saloje vyrauja gana stabilus oras visus metus. Kaip ir visose Kanarų salose, vidutinė temperatūra žiemą (20–22 ⁰C šiluma) nežymiai skiriasi nuo vidutinės temperatūros vasarą (24–27 ⁰C šiluma). Geriausias laikas aplankyti Fuerteventūrą yra gegužės ir birželio mėnesiai, kuomet aukščiausia oro temperatūra apsistoja ties 25 laipsniais, tačiau saulę danguje galime matyti ilgiausiai – apie devynias valandas per dieną. Šiuo laikotarpiu lietus yra labai retas reiškinys, o drėgnumo lygis išlieka žemas. Taip pat, būtent šiuo metu, dar neprasidėjus pagrindiniam atostogų įkarščiui, galima lengviau rasti laisvų kambarių viešbučiuose ar svečių namuose.

Kur keliauti?

Fuerteventūrojenveiklos čia tikrai netrūks! Saloje yra daugybė kurortų, išsidėsčiusių palei salos pakrantę. Vienas populiariausių – Parque Natural de Corralejo kurortas, įsikūręs šalia jaukaus miesto centro, o jam priklausantis paplūdimys yra net 11 kilometrų ilgio! Šalia galima aplankyti žymiąsias Fuerteventūros kopas, kurios nuolat keičia savo formą dėl vėjų, pučiančių nuo Sacharos dykumos.

Saloje yra daugiau kaip 150 paplūdimių, todėl vandens sporto mylėtojai turėtų nepraleisti galimybės nuvykti į viename iš jų įsikūrusį Corralejo banglenčių sporto centrą. Pradedantieji galės užlipti ir pirmuosius metrus nučiuožti pasinaudoję vietinių mokytojų pagalba, o pažengusieji be vargo galės pademonstruoti savo triukus, kadangi Fuerteventūroje pučia  banglentininkams ypatingai palankus vėjas.

Ištroškusiems nuotykių bei norintiems išvysti nuostabią salos panoramą, rekomenduojame nuvykti į aukščiausią salos tašką – Pico de la Zarza. Šią 800 m aukščio viršūnę galima rasti Jandia gamtos parke, pietinėje salos dalyje. Bebaimiai, pasiruošę kopti apie 5 valandas, galės užlipti iki pat viršaus. Tačiau įveikus šį atstumą sala apdovanoja gražiausiais vaizdais! Kitas gamtos stebuklas, esantis Fuerteventūros saloje, yra vulkaniniai kraštovaizdžiai, kuriuos sudaro dykumos ir vulkanai. Aplankykite juos išsinuomavę automobilį. Savarankiškas keliavimas automobiliu saloje yra vienas malonumas, kadangi keliai čia yra gerai prižiūrimi, o kelio ženklai – aiškūs, tas atstumus įveiksite be žemėlapio ar išmaniosios navigacijos pagalbos.

Visa tai yra tik maža dalis to, ką galima pamatyti ir nuveikti pasirinkus poilsinę kelionę į Fuerteventūrą! Rinkitės „Baltic Tours“ ir pradėkite planuotis savo kelionę jau dabar! Karščiausi mūsų pasiūlymai garantuos nepamirštamus atostogų įspūdžius, kurių kaina nenuskriaus nei vieno kišenės. Todėl paskubėkite, nuostabi poilsinė kelionė nuostabaus grožio Ispanijos saloje jau laukia jūsų!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones