×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Alikantę – poilsis Baltosios pakrantės širdyje! (Poilsinė kelionė į Ispaniją)

Alikantė

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį ? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės , vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po ! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į virstų įstabiausiomis atostogomis.

Nebrangus poilsis saulėtoje Alikantėje yra lengvai pasiekiamas, jeigu pasinaudosite Baltic Tours degančiais pasiūlymais! Pajuskite ispanišką gyvenimo ritmą ir gėrėkitės nuostabiais jūros vaizdais! Pigios kelionės į Alikantę suderins egzotišką gamtą su šio senovinio miesto žavesiu ir privers jus norėti sugrįžti dar kartą. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, viskas įskaičiuota (angl. all included), paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina, keliautojų patarimus ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas rojuje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Alikantę?

Alikantė – pagrindinis 200 km Ispanijos rytuose besidriekiančios Baltosios pakrantės (isp. Costa Blanca) miestas ir kurortas. Baltoji pakrantė pasižymi puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra ir besidriekiančiais balto smėlio paplūdimiais. Mieste taip pat yra įspūdinga Šv. Barboros pilis, trispalviu marmuru bangavimo efektą kurianti viena iš gražiausių šalies promenadų Explanada de España, vietinių pamėgti L’Ereta bei El Palmeral parkai bei daugybė kitų lankytinų vietų. Kartu būtina aplankyti ir senovinį Alikantės uostą – juk šis miestas nuo neatmenamų laikų yra vienas iš Viduržemio jūros laivybos ir prekybos centrų! Netoli nuo Alikantės taip pat rasite du mažus, bet žavius miestukus – Altėją ir Mursiją. Sakoma, kad Altėjoje gaminama pati skaniausia ir tikriausia ispaniška paelija! Taigi šis miestas yra kupinas ne tik romantiškų paplūdimių, bet ir kvapą gniaužiančio kultūros palikimo. Puikus klimatas, draugiška atmosfera ir graži architektūra yra būtent tai, kas užtikrins jūsų puikų poilsį Alikantėje!

Aktyvus poilsis Alikantėje

Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Alikantę, nusivilti neteks. Jūros entuziastams tikrai verta keltu nuplaukti į Tabarca salą ir taip pasigėrėti atsiveriančiais vaizdais. Alikantė taip pat yra ideali vieta išbandyti nardymą, vėjo aitvarus, jėgos aitvarus ar buriavimą! Šiose vietovėse veikia nemažai buriavimo mokyklų, kuriose galima pradėti mokytis šios aktyvios ir sportiškos pramogos! O kur dar laipiojimas uolomis, važinėjimas dviračiais ir kiti čia populiarūs aktyvaus laisvalaikio leidimo būdai! Taigi per atostogas Alikantėje yra galimybė išbandyti begalę aktyvių pramogų – tiek po vandeniu, tiek ant žemės.

Pigios kelionės į Alikantę privalumai

Vienas iš didžiausių pigios kelionės į Alikantę privalumų yra nuolat ten vyraujantys geri orai. Gražūs saulėlydžiai, šilta jūra ir smėlio paplūdimiai pakerės kiekvieną keliautoją. Tačiau gražus yra ir pats ispanišką gyvenimo ritmą atskleidžiantis miestas! Beje, šis kraštas garsėja dėl savo išpuoselėtų vynuogių ir vynuogynų, tad jų paragauti privalu! Pigios kelionės į Alikantę – tai proga grožėtis nuostabiu senamiesčiu, apsipirkti kvapniame ir tikrame ispaniškame turguje. Čia pamiršite visus rūpesčius!

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Alikantę ir patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į poilsiautojų rojų Alikantę! Lėktuvo bilietai ir Alikantė jau laukia jūsų!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones