×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Poilsinė kelionė į Ispaniją

Keliones_i_Ispanija

Jaučiate, kad atėjo metas ilgai lauktam poilsiui? Visas jūsų mintis pasiglemžė svajos apie atostogas ir atpalaiduojantį poilsį Ispanijoje? Nelieka abejonių – metas krauti lagaminą! Poilsinės kelionės į Ispaniją neabejotinai leis atsikvėpti po darbų, pamiršti visus kamuojančius rūpesčius. Tik pagalvokite apie svajingą poilsinės kelionės į Ispaniją laiką – tai, kas privers atpalaiduoti jūsų kūną ir sielą. Išlaisvinkite savo mintis, atsikvėpkite nuo kasdienybės ir lepinkitės poilsinės kelionės Ispanijoje momentais. Keliaujate su šeima? Paįvairinkite poilsį įvairiomis ekskursijomis. Vykstate su draugais? Išmėginkite jaudinančius vandens sporto malonumus. Galbūt tai jūsų povestuvinė kelionė? Mėgaukitės gastronomijos burtais ar romantiškais pasivaikščiojimais paplūdimiu. Poilsinės kelionės Ispanijoje – neįtikėtinai puiki galimybė pažinti save, artimuosius ir pasaulį. Poilsis Ispanijoje taps įsimintinu, tik nepamirškite, kad atostogų metu svarbiausi esate jūs. Neleiskite niekam drumsti jūsų ramybės Ispanijoje, vaikykite visas blogas mintis ir atsiduokite malonumų pasauliui. Neabejojame, kad jus domina pigiausi poilsinių kelionių pasiūlymai lėktuvu. Būtent dėl šios priežasties Baltic Tours kviečia prenumeruoti naujienlaiškį ir atrasti poilsinių kelionių į Ispaniją pasiūlymus pigiau internetu. Atminkite, gausybė paskutinės minutės pasiūlymų į Ispaniją žema kaina, degančios akcijos, nuolaidos ir nuoširdūs keliautojų atsiliepimai pažers kelionės galimybių spektrą. Užsimerkite, atsipalaiduokite ir jūs jau poilsinėje kelionėje po Ispaniją! Patikėkite kelionės planus Baltic Tours profesionalams bei ištikimiems partneriams Tez Tour, Novaturas, Kidy Tours – padarysime viską, kad poilsinė kelionė į Ispaniją virstų įstabiausiomis atostogomis.

Poilsinė kelionė Ispaniją – kai pasiilgai šilumos

O kur daugiau traukti Europoje pasiilgus saulės, maudynių šiltoje jūroje, egzotiškos aplinkos ir pozityvios nuotaikos jei ne į Ispaniją? Šioje šalyje tikrai pasisemsite energijos, pozityvumo ir meilės gyvenimui. Pasimėgaukite nuostabiu ispanišku maistu, temperatūra, kuri džiugina ištisus metus, Ispanijos paplūdimiais ir meno kūrinius primenančiais miestais. Ispanija šilta, svetinga ir mylinti šalis. Keliauk tai patirti pats!

 

Kodėl į Ispaniją verta keliauti su „Baltic Tours”?

„Baltic Tours” kelionių agentūra kelionėmis gyvena jau 27-erius metus. Gerbiame ir mylime savo klientą, todėl dirbame tam, kad jam pasiūlytume tai, kas geriausia. „Baltic Tours” kelionių pasiūlymai atnaujinami kasdien, poilsinę kelionę į Ispaniją galite įsigyti internetu, tačiau jei norite ekspertiško patarimo ar nesate apsisprendęs, užeikite į „Baltic Tours” biurą, adresu Vašingtono a. 1, Vilnius. Būsite pasitikti su šypsena ir kavos puodeliu!

 

Kodėl poilsinė kelionė į Ispaniją?

Kelionė į Ispaniją su „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) pasiūlymu – argi ne puiki atostogų idėja? Poilsis už gerą kainą yra daugelio keliautojų prioritetas, todėl siūlome sekti paskutinės minutės kelionių pasiūlymus su degančiomis akcijomis tam, kad atostogos būtų ne tik turiningos, bet ir pigios. O gal net pigiausios? Juk lėktuvų bilietai į Ispaniją tokie nesuvokiamai pigūs! Kelionė į Ispaniją nuostabi dar ir dėl to, kad yra patogi. Juk tiesioginis skrydis į sostinę Madridą iš Vilniaus trunka vos 4 val. 10 min., o spalvingoji Barselona pasiekiama dar greičiau – kelionė lėktuvu užtruks vos 3 val. ir 30 min.!

 

Kada keliauti?

Poilsinės kelionės į Ispaniją organizuojamos ištisus metus – internetinėje „Baltic Tours”svetainėje galite išvysti ne tik mūsų, bet ir partnerių  „Tez Tour”, „Novaturas” kelionių pasiūlymų. Tačiau svarbiausia yra tai, kokią Ispaniją norite pamatyti: žemyninėje Ispanijos dalyje vasarą yra labai karšta (temperatūra svyruoja nuo 25 iki 29 laipsnių šilumos), rudenį maloniai šilta (20–26 laipsniai šilumos), o žiemą ir pavasarį vėsiau (14–21 laipsniai šilumos). Ispanijos salose oras įšyla dar labiau, taigi, maudynėmis žydrose pakrantėse galima džiaugtis ir ankstyvą rudenį bei vėlyvą pavasarį.

 

Kur keliauti?

Ispanija išties turtinga šalis: tiek puikiu klimatu, salomis, paplūdimiais, nuostabaus grožio miestais ir gamta. Jei norite panirti į šiltą vandenį nuostabiame paplūdimyje, o paskui leistis į žygį kalnuotomis vietovėmis, keliaukite į Fuerteventūrą, Tenerifę, Maljorką, Gran Kanariją, Lanzarotę. Kultūros, meno ir ispaniško šurmulio nuotaiką pajusite gražiuosiose miestuose Madride ir Barselonoje, o į vakarėlių sūkurį įtrauks Ibiza. Prieš keliaujant į Ispaniją verta pasidomėti apie šią šalį plačiau – kelionių aprašymai, keliautojų patarimai ir įspūdžiai padeda susidaryti bendrą vaizdą ar net geriau suprasti savo norus. Skirkite dėmesio savo poilsio planavimui ir atminkite, kad „Baltic Tours” – jūsų paslaugoms!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones