×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Berlyną (Pažintinės kelionės į Vokietiją)

Berlynas

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Niekada nemiegantis Berlynas, kuriame susipina turtinga istorija ir modernumas, didinga architektūra, aktyvus kultūrinis gyvenimas ir pašėlę vakarėliai laukia visų, norinčių pajusti nenusakomą šio nuostabaus miesto energiją. Berlynas nepanašus į jokį kitą miestą. Jis nuolat keičiasi ir stebina čia verdančia žmonių, kultūrų ir renginių įvairove, tad nieko nelaukite ir keliaukite į Vokietijos sostinę. Pasinaudokite „Baltic Tours“ svetainėje esančiais specialiais pasiūlymais, degančiomis akcijomis ir nuolaidomis, rinkitės pigią kelionę į Berlyną ir mėgaukitės viskuo, ką Vokietijos sostinė gali pasiūlyti. Trumpa, pigi ir patogi kelionė lėktuvu iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Varšuvos ar Rygos – ir jūs jau Berlyne. Pirmyn į naują nuotykį!

Ką reikia žinoti keliaujant į Berlyną?

Kasmet Vokietijos sostinę aplanko milijonai įvairaus amžiaus turistų iš viso pasaulio. Keliaukite į Berlyną su šeima ir vaikais, draugų kompanija ar su antrąja puse – ką pamatyti ir nuveikti čia ras kiekvienas. Greičiausia ir patogiausia Berlyną pasiekti lėktuvu. Mieste puikiai išvystyta viešojo transporto sistema, kuri yra patogi ir lengvai perprantama. Berlyne gausu muziejų, galerijų, puikių restoranų ir barų, netrūksta renginių, festivalių, pasaulinio lygio muzikantų ir atlikėjų koncertų, tad nuobodžiauti tikrai neteks. Nors Berlyne vyrauja laisvės ir tolerancijos nuotaikos, tiek berlyniečiams, tiek svečiams reikia laikytis tam tikrų taisyklių: paisykite raudono šviesoforo signalo, rūšiuokite ir nevaikščiokite dviračių takais, o jei tik turite progą – važinėkite dviračiais patys. Berlyne besilankantiems gero maisto mėgėjams ši kelionė taps tikra švente. Čia itin populiarios kepyklėlės, kuriose galima pasigardžiuoti saldžiais kepiniais, kava, arbata. Taip pat čia populiarus gatvės maistas. Jei Berlyne lankotės pirmą kartą, jokiu būdu neišvykite neparagavę currywurst. Berlyne šis patiekalas toks populiarus, kad netgi veikia Currywurst muziejus. Berlyne rasite ne tik tradicinės vokiškos virtuvės patiekalų, bet ir įvairiausių pasaulio virtuvių restoranų bei gausybę vegetarišką ir veganišką maistą gaminančių kavinių.

Aktyvus poilsis Berlyne

Vokietijos sostinė žavi savo gausa, įvairove ir nuolatiniu judėjimu. Pigios kelionės į Berlyną metu veiklos ir pramogų tikrai nepritrūks. Miestą galite pažinti tiek savarankiškai, tiek gido vedamos ekskursijos metu. Muziejų saloje pamatykite senųjų civilizacijų reliktus ir žymiausius pasaulio meno kūrinius. Besižavėdami čia saugoma ekspozicija galite praleisti visą dieną. Aplankykite Berlyno zoologijos sodą. Nuvykite į Reichstagą ir pasigrožėkite pro kupolą atsiveriančiais miesto vaizdais, o jei norisi būti dar aukščiau, užkilę į Televizijos bokštą pasimėgaukite nepakartojama miesto panorama. Berlyno sienos galerija traukia turistus iš viso pasaulio, o lankantis Berlyne ją pamatyti privaloma, tad jūsų lankytinų vietų sąraše ši vieta turi būti pirmoje vietoje. Populiariausia apsipirkinėjimo vieta Berlyne yra Alexanderplatz. Taip pat šiame mieste gausu nedidelių parduotuvėlių, turgelių ir antikvariatų, kuriose rasite ne tik šaunių  pirkinių sau, bet ir kitiems.

Pigios poilsio kelionės Berlyne privalumai

Nors Berlynas nėra pigus miestas, poilsiauti neišleidžiant daug pinigų čia tikrai galima. Brandenburgo vartai, Holokausto memorialas, Unter den Linden gatvė, Berlyno katedra, Checkpoint Charlie, kuris kadaise skyrė miestą ir įspūdingos aikštės – yra nemokami objektai. Berlynas – tarsi muziejus po atviru dangumi, o įstabios architektūros pastatai pasakoja ir slepia įdomiausias istorijas. Berlyne įkvėpsite laisvo miesto oro ir pasisemsite įkvėpimo. Šiame didmiestyje gyvena, dirba ir kasmet apsilanko milijonai skirtingų ir įdomių žmonių. Menas, muzika, įvairiausi renginiai pamaitins jūsų sielą ir atgaivins mintis. Berlyne kiekvienas skatinamas būti savimi, tad išsilaisvinkite, pažinkite miestą, skanaukite puikų maistą ir gerai leiskite laiką.

Pigios kelionės į Berlyną pasiekiamos ranka, o nuotykiai ir puikus poilsis viename didžiausių Europos miestų jau laukia jūsų. Griebkite pigius lėktuvo bilietus ir leiskitės į nuotykį. Pigios kelionės, degančios akcijos ir viliojančios nuolaidos jau „Baltic Tours“ puslapyje. Nepraleiskite progos aplankyti nuostabiojo Berlyno! Įspūdžių parsivešite pilnus lagaminus ir pažadame, jog norėsite sugrįžti dar kartą.

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones