×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Pigios kelionės į Maljorką – nepamirštamos atostogos prie Viduržemio jūros! (Pažintinės kelionės į Ispaniją)

Maljorka

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Nebrangus poilsis saulėtoje Maljorkoje yra lengvai pasiekiamas pasinaudojus „Baltic Tours“ degančiais pasiūlymais! Pajuskite ispanišką gyvenimo ritmą ir gėrėkitės nuostabiais jūros vaizdais! Pigios kelionės į Maljorką suderins egzotišką gamtą su Maljorkos Palmos senovinio miesto žavesiu ir privers jus norėti čia sugrįžti dar kartą. Skaitykite pigių kelionių variantų aprašymus, gaudykite karštas akcijas, „viskas įskaičiuota“  (angl. „all inclusive“) pasiūlymus, paskutinės minutės pasiūlymus žema kaina, keliautojų patarimus ir sėskite į lėktuvą, vykstantį į atostogas rojuje!

Ką reikia žinoti, kai keliaujate į Maljorką?

Maljorka – vienas iš populiariausių turistų traukos centrų Ispanijoje. Ji yra didžiausia sala Viduržemio jūroje į rytus nuo Ispanijos esančiame Balearų salyne. Maljorka pasižymi puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra ir kokybiškais balto smėlio paplūdimiais. Bene didžiausia Maljorkos turistinė įžymybė yra įspūdinga Palmos Santa Maria (Šv. Marijos) katedra. Šis įspūdingas architektūros paminklas buvo pradėtas statyti dar viduramžiais, o užbaigtas tik XX amžiuje! Maljorka dažnai laikoma „atvirukine“ viduržemio jūros vieta., kurioje rasite visą puokštę įspūdingų vaizdų. Nuo natūraliai susiformavusių Drach urvų rytinėje salos pakrantėje iki kalnuotojo Formentor pusiasalio, atveriančio nepakartojamą salos ir jūros panoramą. Geriausiai šio regiono savitumą pajusite jaukiame uostamiestyje Puerto de Soller, kuriame galėsite aplankyti ir šio regiono augmeniją išsamiai pristatantį botanikos sodą. Puikus klimatas, draugiška atmosfera ir graži architektūra yra būtent tai, kas užtikrins jūsų puikų poilsį Maljorkoje!

Aktyvus poilsis Maljorkoje

Pasirinkus išskirtinai pigią kelionę į Maljorką, nusivilti neteks. Čia gausu aktyvių pramogų, tinkančių kiekvienam. Pavyzdžiui, jeigu keliaujate su vaikais, jiems tikrai patiks net keli saloje esantys pramogų parkai. Čia gausu ir ekstremalių pramogų, tokių kaip nardymas nuo uolų, laipiojimas uolomis, leidimasis į urvus (angl. caving), jėgos aitvarai ir daug kitų. Maljorkoje tarp poilsiautojų populiarios ir tradiciškesnės sporto šakos – pasivaikščiojimas po kalnus, važinėjimas kalnų dviračiais. Patyrę keliautojai rekomenduoja pamatyti viešint Maljorkos veidą iš jūros. Plaukiant šalia salos laivu paįvairinsite savo kelionę naujais įspūdžiais, pamatysite salą iš šalies. Atostogas Maljorkoje yra galimybė išbandyti begalę aktyvių pramogų – tiek jūroje ar pakrantėje, tiek kalnuose.

Pigios kelionės į Maljorką privalumai

Vienas iš didžiausių pigios kelionės į Maljorką privalumų yra ten vyraujantys geri orai. Gražūs saulėlydžiai, šilta jūra ir smėlio paplūdimiai pakerės kiekvieną keliautoją. Tačiau gražus yra ir ispanišką gyvenimo ritmą atskleidžiantis Maljorkos Palmos miestas bei kiti žavūs salos miesteliai! Pigios kelionės į Maljorką – tai proga grožėtis nuostabiu kraštovaizdžiu ir atsipalaidavus pajusti gyvenimą ispaniškoje saloje! Čia pamiršite visus rūpesčius!

Geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos skatina vykti į Maljorką patirti įspūdžių kupinus nuotykius kartu su artimiausiais žmonėmis. Įsigykite ypač pigius skrydžius su akcija internetu ir keliaukite!

Išvykimo stotelės yra iš Vilniaus, Kauno, Varšuvos bei Rygos oro uostų! Leiskitės į nepamirštamą pigią kelionę į poilsiautojų rojų Maljorką! Lėktuvo bilietai ir Maljorką jau laukia jūsų!

 

 

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones