×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Ar įmanoma aplankyti Meksiką pigiai?

Meksika

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Tikrai taip! Juk kelionė į Meksiką – svajonių atostogos! Šioje Šiaurės Amerikos šalyje grožėsitės gamta ir senovinių civilizacijų palikimu! Galbūt skamba neįtikėtinai, bet pigios kelionės į Meksiką tikrai egzistuoja! Degančios akcijos, stulbinantys paskutinės minutės ir „viskas įskaičiuota“ (angl. „all inclusive“) pasiūlymai, žema skrydžio lėktuvu kaina – juk savo atostogoms neprivalu išleisti daug! Norite dar daugiau pigių kelionių pasiūlymų? Ieškokite jų internetiniame „Baltic Tours“ puslapyje arba ateikite tiesiai į mūsų biurą – padėsime suplanuoti jūsų pigias atostogas.

Kaip keliaujant sutaupyti?

Žinoma, įsigyti vieną iš išskirtinai pigių „Baltic Tours“ kelionės pasiūlymų – tai pirmas žingsnis! Meksika yra išties pigi šalis. Keliaujant į šią šalį reikės keisti valiutą. Už vieną eurą gausite maždaug 22 Meksikos pesus (MXN). Pagrindinis patarimas norintiems sutaupyti – keliauti po „neturistines“ vietas į žemyno gilumą. Pakrančių kurortuose kainos pritaikytos turistams, o atsidūrus tarp vietinių, kainos jus gali maloniai nustebinti. Taip pat nebijokite meksikietiško gatvės maisto! Jis ne tik skanus, bet ir nebrangus. Patyrę keliautojai ypač rekomenduoja paragauti tradicinio meksikos greitojo maisto – tortilijų. Taip pat svarbu pasiimti vaistų, gerinančių skrandžio veiklą. Tiesa, termiškai neapdoroto maisto, ypač iš gatvės prekeivių, rekomenduojama nepirkti.

Ką nebrangiai aplankyti?

Vienas iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų – Čičen Icos senoviniame majų mieste esanti Kukulkano piramidė. Šis 24 m aukščio statinys, manoma, buvo religijos centras. Dabar tiek piramidė, tiek Čičen Icos miestas yra vieni iš labiausiai lankomų majų palikimo objektų. Dar vienas kvapą gniaužiantis senovinis majų miestas – Teotihuakanas. Ši archeologinė teritorija išsidėsčiusi 83 kvadratiniuose kilometruose labiausiai patraukia savo išlikusiu majų piramidžių kompleksu. Žymiausios čia yra Mėnulio ir Saulės piramidės, beje, pastaroji – aukščiausia pasaulyje! Norintiems ne tik pažinti, bet ir atsipalaiduoti, tinkamiausia vieta – Kankunas. Šis kurortas laikomas vienu geriausių ir populiariausių Meksikoje.

Ką parvežti lauktuvėms?

Dauguma populiariausių lauktuvių iš Meksikos yra susiję su vietine majų ar actekų kultūra. Tai actekų ritualiniai suvenyrai, majų kalendoriai, medžio, odos, keramikos, onikso, sidabro dirbiniai. Taip pat dažnai parvežami tradiciniai šio krašto drabužiai: sombrerai, pončai, pelerinos. Tačiau prieš perkant lauktuves būtina pasidomėti, ar šiuos produktus Meksikos muitinė leidžia išvežti iš šalies.

Siekiame jums sukurti kuo daugiau progų keliauti. Atsižvelgiame į jūsų poreikius ir atsiliepimus. Užtikriname išskirtines atostogas ir poilsį, o skrydis ir pigi kelionė į Meksiką yra viena iš jų! Pirkite bilietus internetu ir naudokitės jums suteikiamomis degančiomis pigių kelionių į Meksiką galimybėmis! Specialūs skrydžiai į Meksiką iš Vilniaus, Varšuvos bei Rygos oro uostų.

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones