×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Ar įmanoma aplankyti Indiją pigiai?

Indija

Pažintinės kelionės į - atostogos trokštantiems daugiau nei vien tik mėgautis aukšto lygio viešbučių aptarnavimu ir dėl nieko nesirūpinti. Tai subtilus poilsis, kurio metu stengiesi įkvėpti kuo daugiau svetimos kultūros. Pažintinės kelionės į leidžia suprasti savotišką vietinių gyvenimą, įsijausti į mums dar neatrastą kasdienybę, paklaidžioti istorija alsuojančiomis senomis gatvelėmis. Atostogos – nauji pojūčiai skonio receptoriams, taip taip, pažintinės kelionės į metu bus atrastas subtilus gastronomijos pasaulis. Poilsis sužadins apetitą ne tiks maistui, bet ir žinioms, kurios praplės kiekvieno pasaulėžiūrą. Pigūs lėktuvo bilietai – pažintinės kelionės į privalumas. Paskutinės minutės pasiūlymai, žema kaina, išskirtinės akcijos, visa tai leidžia keliauti lėktuvu dar pigiau, o santaupas pasilikti laukiantiems nuotykiams pažintinės kelionės į metu. Poilsis išpildys jūsų lūkesčius pažinti, atrasti, pajusti. Naujais potyriais supančiotos atostogos privers nusišypsoti vos tik prisiminus patirtus įspūdžius, turiningai praleistas laikas paliks pėdsaką jūsų gyvenimo istorijoje. Ieškote pigiausių pažintinės kelionės į pasiūlymų? Pigūs lėktuvo bilietai internetu, paskutinės minutės pasiūlymai, Baltic Tours komanda ir partneriai Tez Tours, Novaturas pasirengę jums padėti. Nuoširdus aptarnavimas ir ilgametė patirtis garantuos nepamirštamą Pažintinės kelionės po laikotarpį. Juk ne veltui yra sakoma „Mokykitės keliauti, keliaukite mokytis!”, tad gyvenkite šia idėja ir turtinkite savo pasaulį!

Tikrai taip! Juk kelionė į Indiją – svajonių atostogos! Šioje Azijos šalyje grožėsitės gamta ir senovinių civilizacijų palikimu! Galbūt skamba neįtikėtinai, bet pigios kelionės į Indiją tikrai egzistuoja! Degančios akcijos, stulbinantys paskutinės minutės pasiūlymai, „viskas įskaičiuota“  (angl. „all inclusive“) pasiūlymai, žema skrydžio lėktuvu kaina – nuostabaus poilsio kainos neprivalo kandžiotis! Norite dar daugiau pigių kelionių pasiūlymų? Užsukite į internetinį „Baltic Tours“ tinklalapį arba ateikite į mūsų biurą ir mes padėsime jums suplanuoti pigias atostogas.

Kaip keliaujant sutaupyti?

Žinoma, įsigyti vieną iš išskirtinai pigiausių „Baltic Tours“ kelionės pasiūlymų – tai pirmas žingsnis! Indijoje keliauti taupant yra išties nesunku, nes dauguma prekių ir paslaugų čia – žymiai pigesnės nei Lietuvoje. Tačiau vertėtų saugotis turistus „medžiojančių“ nesąžiningų taksi vairuotojų, pardavėjų ar restoranų savininkų. Neapsigauti ir nepermokėti jums padės vietiniai draugai arba sveikas protas ir gerai išstudijuotas kelionės į Indiją gidas.

Ką nebrangiai aplankyti?

Vienas iš septynių šiuolaikinių pasaulio stebuklų – Agros mieste esantis Tadž Mahalas. Šį milžiniško dydžio pastatą Mugalų dinastijos imperatorius dedikavo savo mirusiai žmonai. Tadž Mahalas laikomas meilės ir liūdesio simboliu. Šis marmuro spalvos mauzoliejus iš dramblio kaulo pastatytas 1643 metais. Taip pat dėmesio verti yra Hampi miesto griuvėsiai, Ajanta urvas. Dar vienas, turistų itin lankomas objektas Indijoje yra Ambero fortas. Tai  XVI a. hinduistinė tvirtovė, kuri pastatyta ant kalno, šiandien nuo jo atsiveria pasakiškas vaizdas į milijoninį Džaipūro miestą. Ambero fortas – tarsi atskiras miestas mieste. Tvirtovė sudaryta iš daugybės pylimų ir vartų, o viduje galima gėrėtis išlikusiais piešiniais, veidrodžiais, stiklo dirbiniais.

Ką parvežti lauktuvėms?

Dauguma populiariausių lauktuvių iš Indijos yra susiję su vietine induistine kultūra ar indų apdarais. Tai vietiniai prieskoniai, arbata, smilkalai, šilko skaros. Dvasingiems žmonėms patiks tradicinės indiškos iš įvairių medžiagų pagamintos šventųjų statulėlės. Taip pat populiarios lauktuvės – variniai indai, kuriuose maistą gaminti galima kokybiškiau ir greičiau. Iš Indijos galima parvežt begalę įdomių suvenyrų – lauktuvių pasirinkimą riboja tik fantazija. Tačiau prieš perkant lauktuves būtina pasidomėti, ar šiuos produktus Indijos muitinė leidžia išvežti iš šalies.

Siekiame jums sukurti kuo daugiau progų keliauti. Atsižvelgiame į jūsų poreikius ir atsiliepimus. Užtikriname išskirtines atostogas ir poilsį, o skrydis ir pigi kelionė į Indiją yra viena iš jų! Pirkite bilietus internetu ir naudokitės jums suteikiamomis degančiomis pigių kelionių į Indiją galimybėmis! Specialūs skrydžiai į Indiją iš Vilniaus, Varšuvos bei Rygos oro uostų.

 

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones
  BALTICTOURS-KELIONĖS
  NOVATURO-KELIONĖS
  EGZOTINĖS-KELIONĖS