×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą (Paskutinės minutės kelionės į Egiptą)

Hurgada

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Hurgadą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Hurgadą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Hurgadą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Hurgadą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Hurgadą formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Hurgadą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Hurgadą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą

Svajojate supurtyti įgrisusią kasdienybę ir išsiruošti trumpų atostogų? Sakoma, jog geriausi dalykai ateina nelauktai, tad pasiduokite keliautojo dvasiai ir rinkitės paskutinės minutės kelionę į Hurgadą. Kelionė į didžiausią Egipto kurortą, įsikūrusį prie Raudonosios jūros, dovanos puikų poilsį ir nerūpestingas atostogas, kurių jau seniai laukėte ir nusipelnėte. Pakvieskite prisijungti draugus, artimuosius ar antrąją pusę ir leiskitės į šį netikėtą ir smagų nuotykį. Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą puikiai tiks visiems, laikantiems save spontaniškais ir taupiais keliautojais. Neskubėkite, atsipalaiduokite ir skirkite laiko sau. Prisiminimai apie puikią ir pigiai įsigytą paskutinės minutės kelionę į Hurgadą džiugins dar ilgai ir kvies sugrįžti atgal.

 

Kodėl verta keliauti su „Baltic Tours“?

Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą leis atitrūkti nuo kasdienybės, atgauti jėgas ir įkvėps naujiems nuotykiams. Geriausi paskutinės minutės minutės kelionių pasiūlymai, degančios nuolaidos, viliojančios akcijos, „viskas įskaičiuota“ (angl. all inclusive) paslauga ir pigių kelionių pasiūlymai, kuriuos galite įsigyti internetu, „Baltic Tours“ svetainėje. Ilgametę patirtį turintys „Baltic Tours“ kelionių ekspertai kartu su patikimais partneriais pasirengę padėti jums išsirinkti tinkamiausią kelionių ir atostogų kryptį, atsakyti į visus klausimus ir padėti tinkamai parengti kelionės dokumentus. Svetainėje taip pat rasite keliautojų įspūdžių kupinų istorijų ir atsiliepimų, padėsiančių suplanuoti svajonių kelionę ir suteikiančių įkvėpimo naujiems atradimams.

 

Kodėl verta rinktis paskutinės minutės keliones į Hurgadą?

Hurgada kadaise buvo mažas žvejų kaimelis, kuris ilgainiui išaugo į didžiausią šalies kurortą, kasmet pritraukiantį milijonus turistų. Paskutinės minutės kelionės į Hurgadą maloniai priblokš net ir visko mačiusius, tad pasiruoškite siurprizams ir netikėtumams. Čia keliauti ir mėgautis poilsiu balto smėlio paplūdimiuose nuostabioje Raudonosios jūros pakrantėje galite bet kuriuo metų laiku. Jei norėsite ištrūkti iš saulėto paplūdimio, veiklos ir pramogų tikrai nepritrūks. Pamatykite didingus senosios Egipto civilizacijos paminklus, išsiruoškite į kelionę dykuma visureigiais, rinkitės pasijodinėjimą kupranugariais. Nardymas, kaitavimas, buriavimas, žvejyba – itin mėgstamos pramogos šiame kurorte. Nardykite Raudonojoje jūroje, o jei to dar niekada nedarėte – atvykote būtent ten, kur reikia. Išbandykite šią pramogą arba leiskitės į pasiplaukiojimą laivu stikliniu dugnu – pažinkite neapsakomai gražų povandeninį pasaulį. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Hurgadą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis.

 

Kada keliauti į Hurgadą?

Hurgadoje visus metus vyrauja šiltas ir sausas klimatas, tad keliauti čia galite bet kuriuo metų laiku. Krituliai čia retas svečias, tačiau šiek tiek jų gali iškristi žiemos mėnesiais. Vasaros sezonas čia tęsiasi nuo spalio iki gegužės mėnesio, tačiau dėl nedidelės oro drėgmės ir vėjelio net didžiausi karščiai nėra alinantys. Žiemos metu oro temperatūra siekia apie 19 ℃ šilumos, o vandens temperatūra apie 22 ℃ šilumos, tad čia laukiami visi norintys nors trumpam pabėgti nuo šalčio ir drėgmės. Jei vis dar abejojate kada geriausia vykti, atvykite į „Baltic Tours“ biurą konsultacijai su kelionių ekspertais, kurie jums padės išsirinkti geriausią kelionės datą.

 

Kur keliauti?

Hurgadoje galite niekur neskubėti. Susitelkite į visišką atsipalaidavimą, tačiau jei ramybę norėsis pakeisti aktyvesne veikla, keliaukite apžiūrėti lankytinų vietų. Aplankykite žavų senamiestį ir pasigrožėkite išskirtine architektūra. Būtinai apsilankykite turguje. Tikras rytietiškas turgus nepalieka abejingų. Nebrangiai įsigykite juvelyrikos dirbinių, tekstilės gaminių smilkalų, arbatos ir papiruso sau arba lauktuvėms artimiesiems ir draugams. Pasivaikščiokite senojo uosto pakrante, kurioje įsikūrę restoranai ir kavinės kvies prisėsti ir maloniai praleisti laiką. Nuvykite į Jūrų biologijos muziejų, kuriame galima susipažinti su Raudonosios jūros gyvūnijos įvairove. Jei norite pamatyti daugiau, rinkitės iš Hurgados organizuojamų ekskursijų ir dienos išvykų į žymiausias šalies lankytinas vietas: Sacharos dykumą, Luksorą, Gizos piramides, Aleksandriją ir Egipto sostinę Kairą. Nieko nelaukite ir ruoškitės paskutinės minutės kelionei į Hurgadą, kur jūsų laukia puikus poilsis ir nepamirštami nuotykiai!

 

Griebkite pigią paskutinės minutės kelionę į nuostabų Egipto kurortą Hurgadą ir mėgaukitės netikėtomis atostogomis. Keliaudami į Egiptą nepamirškite, jog keliautojams reikalingas pasas ir viza. Palikite kelionės rūpesčius profesionalams ir ruoškitės į naują nuotykį!

 

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones