×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Turkiją

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Turkiją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Turkiją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Turkiją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Turkiją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Turkiją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Turkiją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Turkiją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Turkiją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Atostogos rojuje – paskutinės minutės kelionės į Turkiją

Visi mes dirbame, skubame, lekiame ir, rodos, net neturime kada pagalvoti apie atostogas. Jeigu ne jūs, kas kitas turi nors kartą liepti sau sustoti ir palepinti save atpalaiduojančiomis atostogomis? Jaučiate, kad išsikvėpėte ir jau atėjo laikas pailsėti? O gal tiesiog esate spontaniškas ir taupus keliautojas? Poilsis Turkijoje – puikus būdas atgauti jėgas ir papildyti savo kelionių bagažą už itin žemą kainą! Degančios nuolaidos bei karštos akcijos leis išsirinkti pigiausią iš Baltic Tours siūlomų kelionių. Todėl nelaukite ir griebkite internetu pigius lėktuvo bilietus skrydžiui į Turkiją. Joje jūsų laukia nepakartojamas poilsis!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Jei paskutinės minutės kelionės į Turkiją aprašymai, kuriuos vis skaitote internete, kelia baltą pavydą, atėjo metas ištrūkti. Bijote didelių kainų? Nėra ko bijoti, nes Baltic Tours komanda griauna mitus apie tai, jog keliauti yra didelė prabanga. Esame kelionių organizavimo ekspertai. Keliones organizuojame jau ilgą laiką bendradarbiaudami su patikimais partneriais „Tez Tour”, „Novaturas”, „Kidy Tour”, „Top Travel” bei „Eco Travel”. Todėl mūsų siūlomi ir specialiai jums paruošti karšti paskutinės minutės pasiūlymai ir specialios nuolaidos leis pasirinkti išskirtinai pigų kelionės variantą į Turkiją už visiems prieinamą kainą. Nieko nelaukite ir užsukite pasitarti į Baltic Tours dėl jūsų svajonių atostogų. O mes pasirūpinsime, kad jos virstų realybe!

Kodėl rinktis paskutinės minutės keliones į Turkiją?

Esate spontaniškas? Keliaudami stengiatės taupyti? Tada nerasite geresnių pasiūlymų negu Baltic Tours paskutinės minutės kelionės. Jos skatina leistis į avantiūras ir padeda sutaupyti krūvas laiko ir pinigų. Juk viską galėsite išleisti planuojamai kelionei. Poilsis Turkijoje traukia dėl įvairaus poilsio. Gražiausiuose šalies kurortuose galite rasti nerūpestingą atokvėpį ir saulės atokaitą, arba smagius nuotykius ir nepamirštamus įspūdžius, gautus žygiuose aplink miestą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai nelaukti. Tad pasiduokite spontaniškumui ir žiūrėkite, į kokį Turkijos kampelį jus nuves keliautojo dvasia.

Kada keliauti?

Vidutinių platumų ir subtropinis klimatas Turkiją pavertė tikru atostogų rojumi visiems, kurie dievina saulės vonias bei gaivinantį poilsį prie jūros. Šalis didelė, todėl Turkiją skalauja net trys jūros (Egėjo, Viduržemio bei Juodoji), o šalies viduje driekiasi kalnai. Tokia išskirtinė geografinė Turkijos padėtis sudaro sąlygas unikaliam orui visose šalies dalyse. Vienu metu skirtingose šalies vietose oras gali labai skirtis, tačiau saulė čia šviečia beveik visus metus. Vasaros šalyje šiltos ir giedros, o žiemos vėsesnės. Jei norite lepintis saulės spinduliais, verčiau rinkitės šiltąjį metų laiką. O jei norite susipažinti su nuostabia Turkijos gamta bei kultūra, tada vėsesnis sezonas bus itin palankus jūsų pažintiniams žygiams! Atostogų sezonas Turkijoje įsibėgėja balandžio viduryje ir tęsiasi iki spalio pabaigos. Gausiausi turistų antplūdžiai gegužę–rugsėjį, tad norintys išvengti grūsčių ir aukštų kainų renkasi balandžio ir spalio mėnesius.

Kur keliauti?

Jei kas Turkiją įsivaizduoja kaip šalį, kurioje galima tik gulėti paplūdimyje ir mėgautis ramybe, turime pasakyti, jog labai klystate! Atostogos Turkijoje gali būti tokios aktyvios, kokių tik norite. Veiklos čia tikrai nepritrūks! Nepraleiskite progos pažinti tikrą Turkiją ir jos kultūrą besigrožėdami tradiciniais šokiais ir užburiančia muzika šokių aikštelėje. Taip pat siūlome apsipirkti žymiame Stambulo turguje, atsipalaiduoti Pamukalės terminiuose baseinuose. Apžvelkite Kapadokiją skirsdami virš jos karšto oro balionu. Mėgstate aštrius pojūčius? Čia galėsite išbandyti įvairias vandens sportų pramogas: banglentes, vandens aitvarus, nusileidimą valtimi sraunia Čorucho upe bei pažaboti vėją burlentininkų rojumi vadinamame Alacati mieste.

Užteks skaityti atsiliepimus. Kam dar ilgiau tempti gumą ir praleisti pigiausius mūsų siūlomus paskutinės minutės kelionės į Turkiją pasiūlymus? Suskubkite, nusipirkite bilietus skrydžiui lėktuvu, pasirinkite pigios kelionės paketą su viskas įskaičiuota (angl. all inclusive) ir atostogos Turkijoje taps neįtikėtina poilsio pasaka!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones