×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Tailandą

Kelione i Tailanda-Phuket

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Tailandą privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Tailandą gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Tailandą. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Tailandą maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Tailandą leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Tailandą formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Tailandą ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Tailandą išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Ramunė rekomenduoja
Egzotinės kelionės - atostogos, apie kurias kiekvienas slaptai svajojame. Atverskite dar vieną gyvenimo puslapį ir pripildykite jį įsimintiniausiais nuotykiais, skoniais, spalvomis ir kvapais. Leiskite kelionių džiaugsmą suplanuoti už jus. O jūs, mieli keliautojai, pasiruoškite semtis gėrio ir grožio iš pasaulio lobynų.
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionė į Tailandą

Anksčiau kelionės į kitus žemynus būtų skambėjusi kaip svajonė, kuriai nelemta išsipildyti. Turime jums gerų žinių! Egzotika dvelkianti Azija nuo šiol pasiekiama kiekvienam, svajojančiam nukeliauti į tolimus kraštus. Paskutinės minutės kelionė į šiame žemyne įsikūrusį Tailandą – ne išimtis! Tai šalis, kurios kraštovaizdžiai ir paplūdimiai pakeri kiekvieną. Ten nuvykus atrodo, kad esi gražiausioje kelionių atvirutėje. Tačiau užtenka žiūrėti į nuotraukas ir paveikslėlius. Visa tai gyvai pamatyti galite jau rytoj, jeigu planuosite savo atostogas su Baltic Tours!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Gąsdina kelionės planavimas? Esate neužtikrinti, ar spėsite laiku viskuo pasirūpinti? Paveskite savo rūpesčius mums. Baltic Tours komanda sutelks visas savo jėgas, kad jūsų atostogos praeitų be jokių nesklandumų. Jums nereikės sukti galvos, kokiame viešbutyje apsistoti, patiems ieškotis gidų ar organizuojamų ekskursijų. Pasirinkus kelionių tipą viskas įskaičiuota (angl. all inclusive), jūsų kelionė bus tikras poilsis ir atgaiva nuo kasdieninių darbų bei rūpesčių. Baltic Tours jau ilgą laiką dirba turizmo srityje ir bendradarbiauja su kitais partneriais. Todėl mes visada siūlome geriausius kelionių variantus atsižvelgdami į kiekvieno mūsų kliento poreikius ir norus. Mūsų interneto puslapyje rasite degančius kelionių pasiūlymus, pigius skrydžius ir karštas nuolaidas. Nedelskite ir apsilankykite jau dabar! Keliaujant su Baltic Tours, netikėtos kelionės ir neužmirštami įspūdžiai visada garantuoti!

Kodėl rinktis paskutinės minutės kelionę į Tailandą?

Dėl neišblėstančios saulės, nuolatos juntamos atostogų atmosferos bei draugiškų vietinių Tailandas yra pagarsėjęs kaip šypsenų šalis. Tokia paskutinės minutės kelionė skirta kiekvienam, pasiilgusiam trumpo pabėgimo į rojų. Beje, Tailandas yra puiki šalis norintiems keliauti taupiai, kadangi maisto, transporto ir apgyvendinimo kainos yra mažesnės negu kitose egzotinėse šalyse. Pigių skrydžių oro linijos, pavyzdžiui, AirAsia per kiekvieną sezoną siūlo įvairiausias akcijas skrydžiams į Tailandą. Todėl įsigyti lėktuvo bilietus už prieinamą kainą bus tikrai nesunku. Nors vykstant į Tailandą reikia užsisakyti vizą, tuo gali pasirūpinti mūsų kelionių agentūra. Įprastai viza pagaminama per 5 darbo dienas. Užsisakius dabar, už savaitės jau galėsite mėgautis Tailando saule.

Kada keliauti?

Tailande vyrauja tropinis klimatas, t. y. per metus pasikeičia trys sezonai: karštasis, šaltasis bei lietingasis. Karštasis sezonas tęsiasi nuo kovo iki birželio. Todėl keliaujant šiuo metu, kremas nuo saulės tikrai pravers. Šaltajam sezonui, kuris tęsiasi lapkričio–vasario mėnesiais, būdingas sausas pietvakarių musonas, o vidutinė temperatūra, atsižvelgiant į vietą, svyruoja nuo 20 iki 32 ºC šilumos. Šis metų laikas yra palankiausias keliautojams, mėgstantiems aktyvų poilsį. Nusprendę aplankyti Tailandą liepos–spalio mėnesiais, kiekvienam derėtų su savimi turėti lietpaltį arba skėtį, kadangi jau pats sezono pavadinimas žada atgaivinti savo liūtimis.

Kur keliauti?

Keliaujant Tailande, kiekvienas privalo bent dieną praleisti nuostabaus grožio Tailando paplūdimiuose. Baltą paplūdimio smėlį, skaidrų Andamanų jūros vandenį, palmes ir į pakrantes užklystančius vandens gyventojus rasite šiuose rojaus kampeliuose: Čango, Ko Phi Phi, Pangano ir kitose Tailando Karalystei priklausančiose salose. Čia taip pat galėsite pasinerti į jūros gelmes ir išbandyti vieną iš populiariausių turistų veiklų – nardymą. Sostinė Bankokas yra pagarsėjęs dėl naktinio gyvenimo, regio ir džiazo muzikos barų. Pasiruoškite šokiais ir karščiu alsuojantiems nuotykiams pačioje Bankoko širdyje! Galbūt nustebsite išvydę, koks skirtingas gali būti šis miestas. Po ilgos nakties apsilankykite prabanga ir auksu tviskančiose šventyklose. Pavyzdžiui, Wat Suthat ir Wat Prah Kaet (geriau žinoma kaip Smaragdinio budos šventykla). Jose rasite dvasinį poilsį ir ramybę. Tailandas žavi ir savo gamta, kuria pasigrožėti galėsite aplankę vieną iš daugybės nacionalinių parkų. Čia akį patrauks ne tik dar nematyta augmenija, bet ir laukiniai gyvūnai. Nepamirškite, kad ir kokios žavios gali pasirodyti vietinės beždžionėlės ar įspūdingo dydžio drambliai, jų liesti ir maitinti nederėtų be atsakingų darbuotojų priežiūros.

Pasakiškas maistas, senovinės šventyklos, gyvas naktinis gyvenimas – visa tai ir dar daugiau patirsite, jei pasirinksite paskutinės minutės kelionę į Tailandą! Atostogos pietryčių Azijoje tinkamos kiekvienam keliautojui, nesvarbu, ar tai bus jūsų medaus mėnuo ar turistinė kelionė su kuprine ant pečių. Todėl skubėkite įsigyti kelionę jau šiandien! Prižadame: atostogos egzotiškame Tailande bus tikrai išskirtinės!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones