×
Turite klausimų? Pir - Pen 8:00-18:00 +370 5 266 1616 keliones@baltictours.lt

Paskutinės minutės kelionės į Prancūziją

Tiems, kurie visada stengiasi sutaupyti, Baltic Tours parengė dosnų kelionių kąsnelį! Paskutinės minutės pasiūlymai kelionei į Prancūziją privers suklusti kiekvieną, kuris laiko save spontanišku ir taupančiu keliautoju. Paskutinių minutės pasiūlymų į Prancūziją gausa ir įvairovė – visai ne mitas. Išlaukite tinkamo momento ir kelkite sparnus į ilgai svajotą kraštą – Prancūziją. Paskutinės minutės kelionės pasiūlymai į Prancūziją maloniai priblokš net ir daug mačiusius, tad pasiruoškite įvairiausiems siurprizams ir netikėtumams. Į paskutinės minutės pasiūlymų sūkurį įtraukite šeimą, draugus, kolegas ir mylimuosius, juk kelionės – suartina ir leidžia geriau pažinti vienas kitą. Juk sakoma, kad geriausi dalykai – nelaukti, tad atsiduokite spontaniškumui į rankas ir žiūrėkite, į kokį pasaulio kampelį jus nuneš keliautojo dvasia. Paskutinės minutės kelionės į Prancūziją leis išvaduoti sielą iš kasdienybės, mėgautis kelionės momentais. Baltic Tours kviečia prenumeruoti dinamišką ir informatyvų kelionių pasiūlymų naujienlaiškį, kupiną įvairiausių įdomybių. Paskutinės minutės pasiūlymai, žemos kainos, degančios akcijos internetu, pigių skrydžių pasiūlymai, pigūs lėktuvo bilietai ir keliautojų atsiliepimai bei pasakojimai. Visa tai – visuma, sudaranti puikias galimybes paskutinės minutės kelionės į Prancūziją formavimuisi. Užteks skaityti kelionių aprašymus, leiskitės į paskutinės minutės kelionę į Prancūziją ir pažinkite naujas kultūras, susipažinkite su vietiniais, atraskite gastronomijos paslaptis. Ar jūs pasiruošę svaiginančiai ir įsimintinai paskutinės minutės kelionės į Prancūziją išvykai? Pasaulis jūsų laukia!

Populiariausios kryptys
Viktorija rekomenduoja
Leiskitės į užburiančią nuotykių kelionę, atsiduokite poilsio malonumams! Kelionės budina aistrą pasauliui, kultūroms, suteikia atradimų ir potyrių galimybę. Išlaisvinkite keliautojo prigimtį ir atraskite unikalų pažinimo momentą kartu su Baltic Tours!
Norite paklausti apie kelionę?
+370 5 266 1616

Paskutinės minutės kelionė į Prancūziją

Ar jūsų pusryčiai kasdien prasideda su kruasanu ir šviežios kavos puodeliu? Ar esate užkietėjęs romantikas ir maisto mylėtojas? Jau seniai svajojote nukeliauti į Prancūziją? Su Baltic Tours savo dieną su vaizdu į Eifelio bokštą galite pradėti kada tik panorėsite! Paskutinės minutės kelionė – tai geriausia išeitis nuolat skubantiems ištrūkti iš kasdienybės ir rutinos. Ir atradimas tiems, kurie nori pasinerti į atostogų sūkurį! Todėl nieko nelaukite: poilsis romantiškame Paryžiuje ir kituose Prancūzijos miestuose gali prasidėti jau rytoj!

Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

Galbūt paskutinės minutės kelionės jums nuskambės kaip iššūkis. Bet galite būti ramūs, tai – mūsų sritis. Įvairių kelionių organizavimo srityje dirbame jau daugiau negu dvidešimt metų. Todėl per laiką sukaupta patirtis bei profesionalų komanda užtikrins, kad kelionė praeitų be nesklandumų. Taip pat apsilankę interneto puslapyje arba užsukę į kelionių agentūrą Baltic Tours, sužinosite apie mūsų taikomas akcijas, naujienas ir karščiausius pasiūlymus. Mes padėsime išsirinkti geriausias kelionių kryptis, rasti pigiausius lėktuvo bilietus ar užsisakyti nakvynes viešbučiuose už prieinamą kainą. Todėl jei vis dar mąstote, verta ar neverta rinktis paskutinės minutės kelionę, mes drąsiai tariame: verta! Perleiskite visus rūpesčius mums ir kelionės taps nepakartojamu malonumu jums ir jūsų šeimai!

Kodėl rinktis paskutinės minutės kelionę į Prancūziją?

Galbūt jūsų darbo grafikas yra nenuspėjamas ir niekada iš anksto nežinote, kada galėsite išeiti atostogų? O gal kelionės yra jūsų didysis hobis ir, vos pasitaikius progai, skubate krautis lagaminą ar kuprinę? Vienu ar kitu atveju paskutinės minutės kelionės yra geriausia išeitis spontaniškiems keliautojams. Jos padės sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. Viena iš labiausiai tinkamų krypčių tokio tipo kelionėms yra Prancūzija. Poilsis šioje šalyje gali būti labai įvairus. Dėl to kiekvienas sezonas yra tinkamas keliauti į romantiškiausią šalį Europoje. Visi jos kampeliai užburia savo istorija bei grožiu. Todėl sunkiausia šios kelionės dalis bus išsirinkti, kurią Prancūzijos dalį aplankyti pirmiausia.

Kada keliauti?

Keliaujant į Prancūziją derėtų atsižvelgti ne vien į oro temperatūrą, bet ir į turistų kiekį tam tikrais laikotarpiais. Pats turistų pikas būna liepos–rugpjūčio mėnesiais. Todėl šiuo metu rekomenduojama aplankyti mažesnius Prancūzijos miestelius ar gyvenvietes. Taip pat derėtų vengti kelionės į Paryžių per nacionalines šventes ir Velykas. Mieste būna itin daug žmonių, o ir eilės į muziejus, atrodo, niekada nesibaigs.

Visuose Prancūzijos regionuose vyrauja kiek skirtingas klimatas. Centrinė bei rytinė Prancūzijos dalys pasižymi žemyniniu klimatu. Šiaurinėje dalyje, ypač Bretanės regione, oras yra gana nenuspėjamas dėl iš visų pusių juosiančio Atlanto vandenyno. Kitaip negu šiaurėje, Paryžiuje yra nusistovėję keturi pastovūs metų laikai. Norintiems pasidžiaugti garantuotomis saulės voniomis geriausia rinktis Viduržemio jūros pakrantę bei Korsikos salą. Jose žiemos yra trumpos, o vasaros karštos ir ilgos. Apskritai kalbant, geriausias laikas kelionei į Prancūziją yra pavasario mėnesiai, tarp kovo ir birželio, bei rudenį, rugsėjį–lapkritį.

Kur keliauti?

Kaip ir minėjome, štai ir sunkiausia kelionės dalis! Prancūzija turbūt yra viena iš tų šalių, į kurią vertėtų sugrįžti ne kartą. Kiekvienas miestas alsuoja savita prancūziška dvasia kartu su akordeono muzika, kvepiančiais baguettes (liet. prancūziški batonai) ir gatvės artistais. Visi miestai turi kažką savito. Bordo (pranc. Bordeaux) garsėja dėl vynų. Strasbūre galima aplankyti vieną iš autentiškiausių Kalėdų mugių Europoje. Daug muziejų ir monumentų turintis Marselis pakvies į kultūra dvelkiančią ekskursiją po miestą. Ekstremalių pojūčių ištroškusiems labiausiai tiks Šamoni (pranc. Chamonix) miestas. Jame galėsite išbandyti įvairias žiemos sporto šakas ir susišildyti karštu šokoladu arba vietiniu vin chaud (liet. karštu vynu). Be abejo, neužmirškime ir Paryžiaus. Jį aplankyti turėtų kiekvienas. Čia įžymių vietų sąrašas be galo ilgas. Jo viršuje yra visame pasaulyje žinomas Luvro muziejus, Versalio rūmai, mažųjų džiaugsmas Disneilendas ir pagrindinis miesto simbolis – Eifelio bokštas. O jeigu norite ištrūkti iš miesto, Viduržemio jūros pakrantėje įsikūrę maži kurortiniai miesteliai suteiks jums puikų atokvėpį bei pradžiugins vaikus nesibaigiančiomis maudynėmis jūroje.

Gana skaityti kitų kelionių patarimus ir įspūdžius, pats laikas juos patirti patiems! Baltic Tours yra visada pasiruošęs jus lydėti į įvairius pasaulio kraštus. Paskutinės minutės kelionė į Prancūziją gali būti puiki šių nesibaigiančių kelionių pradžia. Tad nieko nelaukite: įsigykite skrydžių bilietus jau dabar ir leiskitės į paskutinės minutės nuotykį Prancūzijoje. Bon Voyage!

  Kodėl verta keliauti su Baltic Tours?

  • Tobulų atostogų receptas

  • Grįžtamasis ryšys

  • Patogiausi mokėjimo būdai

  • Patirtis ir partnerystės

  • Paslaugų įvairovė

  • Išskirtiniai kelionių pasiūlymai

  Mūsų partneriai
  • Tez Tour keliones